Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

12 Ekim 1953’te, Anadolu’daki yüzbinlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçi girişimcinin, kırsal gelişime dayalı ekonomik kalkınmayı ve tarımsal sanayiyi desteklemek için kurdukları Şekerbank, 67 yıldır kuruluş misyonunu koruyarak sorumlu bankacılık alanında Türkiye’de örnek bir model sunmaktadır. 

Şekerbank, kuruluş yapısından gelen kolektif kültürün bir yansıması olarak Türk bankacılık sektöründe her dönem küçük üreticinin desteklenmesi, tabana yaygın tasarrufların teşvik edilmesi ve üretimin finansmanı konusunda öncü rol üstlenmiştir. 

Şekerbank’ın Türkiye genelindeki 238 şubesinin %72’si üç büyük metropol dışında yer almakta ve çoğu yarım asrı aşkın süredir aynı yerde hizmet vermektedir. 

Bu güçlü kökler sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında nesillerdir çiftçi, esnaf ve KOBİ müşterilerine destek veren Banka, ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonunu ‘sürdürülebilir bankacılık’ perspektifinde geliştirmiş ve bu alanda Türk bankacılık sektöründe birçok ilke imza atmıştır.

Banka’nın tüm süreçlerini ve teknolojik altyapısını uçtan uca yenilediği Dijital Transformasyon Programı kapsamında da başta finansal erişimin yaygınlaştırılması olmak üzere sürdürülebilir bankacılık uygulamaları önceliklendirilmiş ve Şekerbank, kırsal kesimin finansmanına özel Türkiye’de ilk olan dijital uygulamalar geliştirmiştir. 

 

Bankamız Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.


  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Türkiye’deki üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinin; Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıllık tecilli olmak,
  • Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak,
  • Sağlık durumu yurdun her yerinde görev yapmaya ve yolculuğa elverişli olmak,
  • Son iki yıl içerisinde İngilizce seviye tespiti için yapılan TOEFL sınavından en az 70 puan, TOEIC sınavından en az 700 puan, IELTS sınavından 6,5 puan veya YDS'den en az 75 puan almış olduğunu belgeleyebilmek,
  • Daha önce Şekerbank Müfettiş Yardımcısı mülakatları sürecinde elenmemiş olmak.

İŞ TANIMI 

Bankanın tüm birim, şube ve konsolidasyona tabi ortaklıkları nezdinde teftiş, inceleme ve soruşturma faaliyetlerini yürütmek.


Değerlendirme Süreci

Genel Yetenek Sınavında başarılı olan adaylar, birebir mülakat ve yazılı değerlendirme süreçlerine dahil edileceklerdir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri