Acil Tıp Teknisyeni İş İlanları

10 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Acil Yardım Teknisyeni

  Firma Bilgisi Gizli

  İstanbul(Asya)

  11.06.2020

  05.06.2020

  Acil Tıp Teknisyeni

  Firma Bilgisi Gizli

  Aydın,Ardahan,Ağrı,Adana,Adıyaman,Afyon,Amasya,Ankara,Antalya,Artvin,Balıkesir,Bingöl,Bitlis,Bolu,Burdur,Bursa ...

  08.07.2020

  19.06.2020

  04.06.2020

  Paramedik

  Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  27.03.2020

  11.07.2020

  08.03.2020

  Acil Tıp Teknisyeni İş İlanları

  Acil tıp teknisyeni iş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, iş tanımını inceleyecek olursak; acil tıp teknisyeni, kısaltılmış adıyla, ATT olarak da bilinir. Kazalar, yaralanmalar, kalp rahatsızlıkları, solunum yetmezliği, yangın gibi durumlarda, hastalara ilk müdahaleyi yapan kişidir. Bu alanda kariyer yapmak isteyen kişilerin, soğukkanlı, yardımsever, dikkatli, işine özen gösteren, acil durumlar karşısında paniğe kapılmadan karar verebilen kişiler olması önemlidir, çünkü hastanın iyileşebilmesi ve doğru şekilde tedavi edilebilmesi için, ilk müdahalenin doğru yapılması çok önemlidir. Buradaki görev de acil tıp teknisyenine aittir.  Genellikle nöbet sistemi ile çalışırlar. Acil tıp teknisyeninin bir diğer önemli rolü de hasta yakınları ile doğru iletişim kurmasıdır. Çoğu zaman paniğe kapılan hasta yakınları, durumu daha da zorlaştırmaktadır. Profesyonel davranan bir ATT, hasta yakınlarını da en iyi şekilde bilgilendirerek sakinleştirir ve hastaya zamanında, doğru şekilde müdahale eder.

  ATT İş İlanları Kariyer.net üzerinden araştırılabilir mi?

  İş arama ve iş ilanı verme denilince akla ilk gelen ara motorlarından biri olan Kariyer.net, acil tıp teknisyeni olarak iş arayan kişiler için pek çok ilan barındırmaktadır. İstanbul att iş ilanları lojmanlı, Bursa att iş ilanları, İzmir att iş ilanları gibi il bazında arama yapabileceğiniz gibi, aradığınız işin özelliklerine göre filtreleme yaparak da aradığınız ilanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Acil tıp teknisyeni arayan kurumların bazıları, çalışanlarına lojman da sağladıklarından dolayı, farklı illerden çalışmaya gelecek olan kişiler için oldukça iyi imkanlar sunmaktadırlar. Özellikle büyük şehirlerdeki kiraların yüksekliği ve trafikte geçen zamanın fazla olması, iş arayan kişilerin, ikamet ettikleri yere yakın veya uzak ise lojmanlı iş ilanlarını tercih etmelerine neden olmaktadır.

  ATT iş ilanları 2018 olarak arama yapıyor veya ATT arayan yerler, hangi kurumlar? Diye merak ediyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlara göz atabilir, kariyeriniz için uygun olan ilanlara kolayca başvuru yapabilirsiniz.