Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
34

Adana Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Elemanı cancel
Adana cancel
Konuşarak Öğren

Arapça Konuşan Satış Danışmanı

Konuşarak Öğren
İstanbul (Tümü) +50 il daha
Tam zamanlı
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Adana çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Kariyer.net ile Adana çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde iş ilanlarını pozisyon, departman, eğitim düzeyi gibi kategorilere göre listeleyebilir, sana en uygun olan iş ilanına başvuru yapabilirsin. En güncel Adana çağrı merkezi elemanı iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Adana çağrı merkezi elemanı alımı var mı?

Adana’da çeşitli alanlarda çağrı merkezi alımı yapılmaktadır. Kariyer.net ile Adana çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Çağrı merkezi elemanı iş olanakları oldukça geniş bir meslek grubudur. E-ticaret şirketleri, hastaneler ve bankalar sıklıkla çağrı merkezi elemanı iş ilanı yayınlamaktadır.

Adana çağrı merkezi elemanı nasıl olunur?

Çağrı merkezi elemanı iş ilanlarında aranan bazı nitelikler vardır. En önemli nitelik ise diksiyonunun düzgün olmasıdır. Çağrı merkezi elemanının düzgün ve akıcı bir şekilde Türkçe konuşması beklenir. Almanca, İngilizce, Felemenkçe dillerini bilen çağrı merkezi elemanları aranabilir. Çağrı merkezi elemanlarının ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun olmaları beklenebilir. Bazı iş yerlerinde bu pozisyon için tecrübe istenir. Müşteri memnuniyetine önem veren, ikna kabiliyeti yüksek kişiler aranır. Ayrıca hedef odaklı olmak ve tempolu çalışma şartlarına uyum sağlamak oldukça önemlidir.

Adana çağrı merkezi elemanı maaşları nasıldır?

Çağrı merkezi elemanlarının maaşları firma ve çalışma sürelerine göre değişiklik gösterir. Ek mesai ücretleri maaşlarda farklılık oluşturur.