114

Adana Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Danışmanı cancel
Adana cancel
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Adana Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

Ürünlerin sunumlarını gerçekleştirmek, müşteri ile iletişim kurmak ve ürün satışlarını gerçekleştirmek için satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Bu alanda aktif olarak çalışan ve müşterilerle birebir iletişim kuran satış danışmanları, müşteri memnuniyetinin yükselmesini ve bu doğrultuda müşterilerin mağazalardan aktif olarak ürün alımı gerçekleştirmesini sağlar. Büyük veya küçük şehir olması fark etmeksizin şehirlerde her geçen gün artan mağazalarla birlikte satış danışmanlarına olan ihtiyaç da artış gösterir. İşletmesinin daha fazla kişiye ulaşmasını, ürün satışlarının artmasını ve kazancın yükselmesini isteyen firmalar ise Adana mağaza satış danışmanı iş ilanları paylaşır. Eğer sen de Adana’da satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsan birbirinden farklı pek çok iş imkânına sahip olabilir ve iş başvurusu gerçekleştirebilirsin. 

Adana’da Mağaza Satış Danışmanı Görevleri

Adana’da bulunan firmalarda mağaza satış danışmanı olarak faaliyette bulunmak istiyorsan birtakım görev ve sorumluluklarının olacağının bilincinde olmalısın. Bu görev ve sorumluluklar firmadan firmaya göre değişim gösterebilecek olsa da genel bir değerlendirme yaptığında ve  güncel Adana mağaza satış danışmanı iş ilanları incelendiğinde benzer sorumlulukların da arandığını görebilirsin. Genel olarak mağaza satış danışmanlarından beklenen sorumluluklar arasında; 

  • Vitrin düzenini sağlamak, 
  • Müşterilerle ilgilenmek, 
  • Mağaza içi güvenliği sağlamak, 
  • Ürünlerin sayılarını belirleyerek eksik ürünleri tespit etmek
  • Mağaza içerisinde müşterilere yardımcı olarak ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek 

gibi görevlerin bulunduğunu görebilirsin.  Mağaza satış danışmanlarının yaptığı işler arasında bu işler bulunurken aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlamak ve kıyafetlerin özenli bir şekilde katlanmasını gerçekleştirmek gibi işlerinin de olduğunu söylemek doğru olur. 

Adana’da Mağaza Satış Danışmanı Özellikleri

Adana’da mağaza satış danışmanı olarak çalışmak istiyor ve bu alanda başarılı olacağını düşünüyorsan sahip olman gereken bazı özellikler bulunur.  Bu özelliklerin başında iletişim gücünün yüksek olması gelir. Müşterilerle çalışacağın ve aktif olarak iletişim halinde olacağın için iletişim kabiliyetinin yüksek olması şart.  Bu özelliğin yanı sıra işini severek yapman, görsel hafızanın iyi olması, müşterilere karşı anlayışlı olman, problem çözüm odaklı çalışman ve  saygılı olman da aranan özellikler arasında yer alır. Adana mağaza satış danışmanı iş ilanları bay kategorisi altında yer alan özellikler arasında askerlik  sürecini tamamlamış olmak da bulunur. Bunun dışında Adana mağaza satış danışmanı iş ilanları bayan ve bay kategorisinde aranan özellikler neredeyse birbiriyle aynı. 

Adana’da mağaza satış danışmanı olarak iş bulabilir miyim?

Adana’da mağaza sayısı oldukça fazla olduğu ve bu mağazalara her gün bir yenisi eklendiği için Adana’da mağaza satış danışmanı olarak pek çok iş imkânına sahip olabilirsin.  Kariyer.net’i ziyaret ederek Adana mağaza satış danışmanı arayanlar tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarını inceleyebilir ve senin için uygun olduğunu düşündüğün iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirsin. Bu sayede Adana’da mağaza satış danışmanı olarak çalışmaya başlayabilir ve zaman içerisinde mesleki tecrübe elde edebilirsin.

Adana’da Satış Danışmanı Nasıl Olunur?

Adana’da mağaza satış danışmanı olarak çalışmak için firmaların senden beklediği  birtakım özelliklere sahip olman gerekir. Bu özellikler arasında ilk sırada en az lise eğitimi almış olman bulunur. Lise eğitimi almış olman durumunda mağazacılık sektöründe deneyim sahibi olman da aranan özellikler arasında yer alır. Eğer daha önce mağazacılık alanında çalıştıysan ve satış danışmanlığı yaptıysan Adana’da satış danışmanı olarak çalışabilirsin. 

Adana’da Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları Nerede Yayınlanır?

Adana’da mağaza satış danışmanı iş ilanları Kariyer.net üzerinden yayınlanır. Bu da demek oluyor ki eğer Adana’da mağaza satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsan Kariyer.net’e giriş yapmalısın. Kariyer.net’e giriş yaptıktan sonra filtreleme özelliğinden yararlanarak iş ilanlarını listeleyebilir ve senin için uygun olduğunu düşündüğün iş ilanlarına kolayca başvuru yapabilirsin. Bu şekilde Adana’da mağaza satış danışmanı olarak çalışma fırsatı elde edebilirsin. 

Adana’da Mağaza Satış Danışmanı İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Adana’da mağaza satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmak için ilk olarak Kariyer.net’e giriş yapmalısın. Kariyer.net’e giriş yapmanın ardından kişisel bilgilerini doldurarak bir profil oluşturmalı ve iş ilanlarını incelemeye başlamalısın. İş ilanlarını inceledikten sonra senin için uygun olan iş ilanının üzerine tıklamalı ve karşına çıkan ‘başvur’ butonuna basarak başvurunu gerçekleştirmelisin.

Sıkça Sorulan Sorular

Adana'da mağaza satış danışmanı pozisyonu için part-time işler var mı?

Kariyer.net üzerinden filtreleri kullanarak part time iş ilanlarına ulaşabilirsin. Adana büyük şehir olarak giyim sektörüne oldukça yatırım yapar. Mağaza satış danışmanı olarak, kariyer yapman mümkün. Parti time iş ilanlarında genellikle öğrenciler için pozisyon bulunur. Mağaza satış danışmanları part time olarak, 4 ila 6 saatlik çalışır. Kariyer.net üzerinden ilanların kriterlerini inceleyebilirsin.

Adana'da mağaza satış danışmanı pozisyonunda ilköğretim mezunları için iş var mı?

Adana'da mağaza satış danışmanı olarak çalışan adaylar için eğitim öğretim kısıtlaması bulunmaz. Mağaza satış danışamanı olarak, ilköğretim mezunları da kolayca iş bulabilir. Kariyer.net üzerinden eğitim seviyesi filtresini seçerek sana uygun iş ilanlarına göz atabilirsin. Mağaza satış danışmanı olarak gerekli özellikler arasında güler yüzlü olmak bulunur. Müşterinin istediği ürünü bularak, kolay alışveriş yapmasını sağlar.

Adana'da mağaza satış danışmanının çalışma koşulları nasıldır?

Adana'da mağaza satış danışmanı olarak çalışanların koşulları rahattır. Mağaza tarafından yemek ve ihtiyaçlar karşılanır. Mağazaların isteği doğrultusunda vardiyalı olarak çalışabilirler. Kariyer.net üzerinden mağaza satış danışmanı ilanlarına göz atarak, çalışma koşullarını öğrenebilirsin. Her mağazanın kendi has çalışma şekli bulunur. Gerek part time, gerekse tam zamanlı olarak çalışabilirsin. Adana büyük şehir olduğu için, avm içerisindeki mağazalarda iş olanağı yakalaman mümkündür.

Adana'da mağaza satış danışmanı olarak ne tür sektörlerde çalışılabilir?

Satış danışmanı pek çok farklı isimle bilinir. Bunlar arasında satış görevlisi, mağaza asistanı gibi isimler yer almaktadır. Satış danışmanı olmak istiyorsan hangi alanda çalışmak istediğine karar vermen gerekir. Satış danışmanları genellikle pazarlama sektöründe çalışır. Ayrıca Satış danışmanları tüm hizmet gerektiren sektörlerde çalışabilir.

notifications İş Alarmı kur