38

Adana Şoför/Sürücü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Şoför / Sürücü cancel
Adana cancel
PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
Ring Sürücüsü
PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
İstanbul (Tümü) +14 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tezcanlar Yatırım A.Ş
Şoför / Sürücü
Tezcanlar Yatırım A.Ş
Adana İş Yerinde
Tam zamanlı
21 gün

Adana Şoför İş İlanları

Seyahat ve taşımacılık hemen hemen bütün sektörlerin olmazsa olmaz parçaları arasında bulunur. İnsanların kısa veya uzun mesafeli ulaşımı, üretimi tamamlanmış parçaların veya ürünlerin taşınması ve siparişlerin ulaştırılması gibi daha pek çok noktada devreye ulaşım girer. Ulaşım alanında görev alan personeller arasında ise ilk olarak akla şoför gelir. Şoförler, kara yolunda belirli araçları kullanma kabiliyeti ile ulaşım alanında hizmet verir. Adana şoför iş ilanları seçeneklerine bakıldığında farklı sektörlerden farklı firmaların şoför aradığı görülür. Aynı zamanda Adana şoför iş ilanları, şehrin farklı noktalarında faaliyet gösteren şirketler tarafından açılır. Şoförler, kendilerine uygun ilanlara başvuru yaparak çalışma imkanı bulabilir.

Adana Şoför İş Olanakları Nelerdir?

Kargo şirketleri, lojistik firmaları ve birçok işletme şoförlere ihtiyaç duyar. Bu kapsamda Adana, farklı alanlardan çeşitli firmalara ev sahipliği yaptığı için şoförlere uygun iş ilanları şehirde görülür. Adana şoför arayanlar, adaylardan farklı taleplerde bulunabilir. Bu beklentiler; ehliyet tipi, yaş ve cinsiyet gibi kriterler üzerinde şekillenir. Askerliğin tamamlanıp tamamlanmaması ve mezun olunan eğitim seviyesi gibi birçok farklı özellik de işverenlerin dikkat ettiği noktalar arasında yer alır. Şoförlük dikkat gerektiren bir iştir. Bu sebeple şoför arayanlar Adana çapında ulaşımın farklı alanlarında tecrübe sahibi olmuş insanlarla çalışmak isteyebilir. Tecrübenin yanı sıra farklı ilanlar içerisinde farklı yaş kriterleri bulunur. Şoförlük için olmazsa olmaz noktalardan bir diğeri ise şüphesiz ehliyet olur. İlan doğrultusunda kullanılması beklenen araca göre ehliyet tipi kriteri belirlenir. Lojistik şirketleri genellikle ilanlarını, Adana şoför iş ilanları e ehliyetli başlığı altında açar. Motosiklet kullanımı için verilen ilanlarda motor ehliyeti olan A tipi ehliyet şart olur. Daha farklı otomobil ve benzeri araçların şoförlüğünün yapılması istenen ilanlarda ise beklenen ehliyet tipi o doğrultuda değişir. Otomobil kullanacak kişileri arayan işverenler ise Adana şoför iş ilanları B ehliyeti sahibinden başvuru bekler. Bunların dışında iş ahlakı, trafik kurallarına hakim olma ve uyma, disiplinli çalışma sistemine ve insanlara uyum sağlama gibi farklı özellikler de beklenenler arasındadır.

Adana Şoför İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İşverenler, işe alım sürecinde değerlendirdiği adaylardan türlü beklentilere sahip olur. Firmalar beklentilerini iş ilanlarında belirtir. İş ilanına başvuru yaparken bu detaylara dikkat etmek oldukça önemli olur. Şoför ilanları Adana’da yayınlananlar incelendiğinde dikkat çeken bazı noktalar bulunur. İş ilanlarına başvuru yapmadan önce ilanda ne denli uyum sağladığınızı bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Adana şoför iş ilanlarında dikkat edilmesinde yarar olan noktalardan biri işe hangi şehirden veya şehirlerden alım yapılacağıdır. Örneğin birçok ilanda işverenler, adaylardan Adana içerisinde ikamet etmesini ister. Bunun yanı sıra farklı iş ilanlarına göre beklenen ehliyet tipi değişiklik gösterir. Şoför iş ilanları Adana başlığında bulunan otomobil sürücülüğünde B tipi ehliyet beklenir. Daha büyük araçlarda ise D, E tipi ehliyet beklenen özellikler arasındadır. Adana makam şoförü iş ilanları gibi seçenekler incelenirken de hemen hemen aynı noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. 

Adana Şoför Ne İş Yapar?

Lojistik şirketleri, kurye hizmetleri, taşımacılık ve seyahat alanında şoförlere ihtiyaç duyulur. Şoför iş ilanları Adana’da bulunan farklı firmalar tarafından yayınlanır. İş tanımı bazı ilanlarda farklılık gösterse de şoförlerin temel görevleri aynı olur. Şoförler, çalıştığı alanda ulaşım hizmetleri sürecinde görev alır. Servis şoförleri genellikle personel veya öğrenci taşır. Diğer yandan üretimi tamamlanmış malzemelerin satış noktalarına ulaştırılması gibi alanlarda şoförler görev alır. Bunun yanı sıra yemek siparişleri, kargo hizmetleri ve daha benzer pek çok hizmette de uygun özelliklere sahip şoförler çalışır. Şoför arayanlar Adana kategorisinde ilan yayınlayan işverenler, bu görevleri üstlenecek şoförlerin kurallara riayet etmesini ister. Taşımacılığın temeli olan bu hizmetler için trafik bilgisi kuvvetli, deneyimli, kişisel emniyet, araç içi ve dışı bilgilere hakim insanlar çalışır.

Adana Şoförünün Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Adana şoför ilanlarına müracaat etmiş ve kabul almış mevcut çalışanlardan yapması beklenen farklı görevler ve sorumluluklar bulunur. Bu görevler arasında temel olarak; trafik kurallarına uyulması, hem kendi emniyetini hem de varsa taşınan diğer insanların emniyetinin sağlanması bulunur. Diğer yandan şoförler, taşıma işini belirtilen sürede gerçekleştirmelidir. Ürün taşımacılığı yapan kişiler, ürünün sağlam şekilde teslim noktasına ulaştırılmasından sorumludur. Ayrıca farklı firmalar şoförlerin görev ve sorumluluklarını belirli düzeyde esnetebilir. Bu yüzden bu alanda açılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin iş tanımlarını incelemesi gerekir.

Adana Şoför İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Adana şoför ilanları doğrultusunda sunulan çalışma koşulları işin türüne göre değişiklik gösterir. Örneğin şehirler arası uzun mesafelerde taşımacılık yapması beklenen şoförler, uzun saatler boyu araç kullanmaya hazır olmalıdır. Bunun haricinde kurye hizmetlerinde çalışanlar türlü hava koşullarından direkt olarak etkilenebilir. Adaylar, çalıştığı alana göre farklı ortamlarda ve koşullar altında faaliyet gösterir.

Adana Şoför Nasıl Çalışır?

Adana şoför iş ilanları kendi arasında pek çok farklı türe ve kola ayrılır. Bunlar arasında şehir içi otomobil sürücülüğü, kurye hizmetleri, uzunyol lojistik şoförlüğü gibi hizmetler bulunur. Bu çeşitlilik doğrultusunda çalışma şekilleri değişir. Şehir içinde otomobil sürücülüğü yapan çalışanlar, konukları doğrultusunda gün içinde birçok farklı rotaya seyahat eder, kuryeler taşımacılık hizmeti sunar.

Adana Şoför Maaşları Ne Kadar?

Adana ili içerisinde verilen iş ilanlarında farklı alanlarda çalışacak şoför ilanları bulunur. Bu ilanlar doğrultusunda şoförün kullanması istenen araç çeşidi ve beklenen özellikler değişiklik gösterir. Örneğin çalışma süreleri maaşı etkileyen faktörlerden biridir. Bunun yanı sıra işin koşulları zorlaştıkça maaşı da aynı doğrultuda değişiklik gösterir.

Sıkça Sorulan Sorular

Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Adana Şoför/Sürücü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Adana Şoför/Sürücü güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Adana iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Adana Şoför/Sürücü iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur