keyboard_arrow_down
226

Afyon Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Afyon cancel
DEMİRELLER OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş
Satış Danışmanı
DEMİRELLER OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş
Afyon İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Konfor Mobilya A.Ş.
Satış Danışmanı
Konfor Mobilya A.Ş.
İstanbul (Tümü) +15 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Peyman A.Ş.
Satış Temsilcisi
Peyman A.Ş.
Sivas İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Afyon Satış Danışmanı İş İlanları

Afyonkarahisar veya bilinen ismiyle Afyon, Ege Bölgesinde yer alan  yer alır.Önemli tarım şehirlerinden biri konumunda olan Afyon şehri, birçok ilin kesişme noktasında bulunur. Bu sebeple ekonomik açıdan önemli bir potansiyele sahiptir. Afyon; sanayi, tarım, enerji kaynakları, turizm ve madencilikten elde ettiği gelirler ile ekonomisini oluşturur. Afyonkarahisar’ın; Şuhut, Emirdağ, Bolvadin, Başmakçı ve Sandıklı gibi önemli ilçeleri bulunur. Farklı sektörlerde iş arayan adayların birçoğu bu ilçelerde iş bulma şansına sahiptir. Gelişen teknoloji ve artan nüfus sebebiyle şehirde bulunan  mağaza ve marketlerde büyük bir artış görülür. Bu sebeple alışveriş yapılan mağazalarda isthidam edilmek üzere birçok firma tarafından Afyon satış danışmanı iş ilanları yayınlanır.

Afyon Satış Danışmanı İş Olanakları

Afyonkarahisar şehrinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firma bulunur. Şehir, çevre illere yakın konumda olması sebebiyle sıklıkla göç alır. Hem Afyonkarahisar şehrinde ikamet eden kişilere hem de çevre illerde hayatını idame ettiren kişilere özel olarak pek çok iş ilanı yayınlanır. Güncel Afyon satış danışmanı iş ilanları aracılığıyla; market, giyim firması ve elektronik mağazası gibi satış yapılan işletmelerde birçok personel istihdam edilir. Satış danışmanı olarak görev alacak olan personel, mağazaya alışveriş için gelen müşterilere yardımcı olup, ilgilendiği ve istediği ürünü müşteriye vermekle görevlidir.  Mağaza içerisinde yer alan raflardan ve reyondan sorumlu olan satış danışmanlarının, mağazadaki ürünlerin stok durumunu da sıklıkla kontrol etmesi önem arz eder. Satış danışmanları Afyonkarahisar bölgesinde bulunan; teknolojik mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, benzin istasyonlarında ve marketlerde görev alabilir. Örneğin, teknoloji mağazalarında görev alan satış danışmanlarının bazı özelliklere sahip olması gerekebilir. Öte yandan petrol ofisinde görevlendirilen satış danışmanı personellerinin, diksiyonu düzgün ve bilgisayar kullanımına sahip olması gerekebilir. Satış danışmanı iş olanakları arasında; bilet satış ofisleri, kuruyemiş dükkanı, seyahat acentası gibi satış yapılan pek çok işletme yer alır. Kısacası hizmet sektöründe faaliyet gösteren pek çok işletme satış danışmanı personeli istihdam eder.Bunun yanı sıra; ayakkabı mağazası, kanal satış yöneticisi, eğitim satış danışmanı ve oto galeri gibi alanlarda satış danışmanları görev alabilir. Afyonkarahisar bölgesinde yılın belirli zamanlarında firmalar tarafından satış danışmanı ilanı yayınlanır. 

Afyon Satış Danışmanı İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Afyon mağaza satış danışmanı arayanlar adayların; mağaza içerisinde yer alan ürünlerin düzeni, mağaza iç temizliği ve stok kontrolu gibi görevler üstlenmesini ister. Satış danışmanı pozisyonunda görev alacak olan personellerin; insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, bilgisayar kullanımına hakim ve dış görünüşüne özen gösteren kişiler olması gerekir. Satış danışmanı istihdam etmek isteyen şirketler, şirket içerisinde kullanılan çeşitli bilgisayar programlarına ve stok sayımı ile alakalı programlara hakim adayları daha çok tercih ederler. Elektronik üzerine hizmet veren şirketler ilan detaylarının içerisinde, adayların satışını yaptığı ürünlerin hakkında bilgi sahibi olması gibi unsurlar yer alabilir. Kurumsal alanda faaliyet gösteren firmalar, bünyesinde görevlendirdiği personelin lise ya da üniversite gibi eğitim kurumlarından mezun olmasını talep edebilir. Bunun yanı sıra, satış danışmanı pozisyonunda görevlendirilecek olan personelin farklı çalışma şekillerine de uyumlu olması gerekir. 

Afyon Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Satış danışmanı istihdam etmek isteyen şirketler, bünyesinde görev alacak olan personelin bazı yetkinliklere sahip olmasını ister. Örneğin, firmalar mağazanın içerisinde bulunan malzemelerin sayısını stok programı ile tutabilir. Satış danışmanı adayının bu stok programlarına hakimiyet sağlamasını ya da hızlı şekilde öğrenebilmesini talep eder. Afyon satış danışmanı iş ilanları yayınlayan firmalar, adayın erkek ya da kadın olmasını talep edebilir. Örneğin, galeri gibi oto satışı alanında faaliyet gösteren firmalar, bünyesinde erkek adayları istihdam eder. Fakat çeşitli etkinlik ve fuarlarda görev almak üzere stand personeli istihdam edilir. Bu durumlarda çoğunlukla kadın adaylara fırsat tanınır. İş ilanına başvuru gerçekleştirmeden önce mutlaka ilan detaylarını iyice incelemek gerekir. Doğru iş ilanına başvuru yapılması durumunda tercih edilme şansınız büyük oranda artar. 

Afyon Satış Danışmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Afyon satış danışmanı iş ilanları bayan ya da bay adaylara yönelik olarak firmalar tarafından yayınlanabilir. İlan detaylarında yer alan çalışma koşulları ve şartları, firmanın faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Satış danışmanı pozisyonunda görevlendirilen personeller çoğunlukla mağazaların reyon bölümünde görev alır. Fakat bazı firmalar satış danışmanı personellerini depo bölümünde de görevlendirebilir. Ayrıca, benzin istasyonunda görevlendirilen personellerin para alışverişini de iyi bilmesi gerekebilir. Görüldüğü üzere çalışma ortamı ve koşulları iş tanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Afyon Satış Danışmanı Hangi Alanda Çalışır?

Satış alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları kapsamında personeller; tam zamanlı, yarı zamanlı ya da part time olarak görev alabilir. Örneğin, Afyon satış danışmanı bay iş ilanları arasında yer alan akaryakıt satış danışmanı, 24 saat içerisinde değişmeli vardiya düzeninde görev alabilir. Satış danışmanları; alışveriş merkezleri, kuyumcular, benzin istasyonları ve market gibi alanlarda görev alır. 

Afyon Satış Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır?

Satış danışmanı pozisyonunda görev alan personellerin aylık olarak kazancı firmanın faaliyet gösterdiği iş koluna göre farklılık gösterir. Örneği, elektronik reyonunda ya da kozmetik ürünleri resyonunda görev alan personeller aylık satış cirosuna göre prim sistemine tabi olabilir. Bunun yanı sıra, çalıştığı mesai saatine göre de maaşı artıp azalabilir. 

Afyon Satış Danışmanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Satış danışmanı istihdam etmek isteyen şirketler yılın tüm zamanlarında kariyer.net aracılığı ile iş ilanı yayınlar. İçeriğinde iş tecrübeleri, diploma ve çeşitli bilgilerin yer aldığı güncel bir özgeçmiş ile iş ilanına başvuru yapılabilir. Bu sayede iş başvurusu yapılan firma tarafından tercih edilme şansınız büyük oranda artar.

Sıkça Sorulan Sorular

Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Afyon Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Afyon Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Afyon iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Afyon Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur