21

Akaryakıt Pompacısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Akaryakıt Pompacısı cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Akaryakıt Pompacısı İş İlanları

Müşterilerine araçları için akaryakıt imkanı sağlayan satış istasyonlarında araçlara akaryakıt ikmali yapmak için gereken akaryakıt pompacıları için, araç kullanım oranları düşünüldüğünde oldukça fazla talep olur. Akaryakıt istasyonlarında sürekli ihtiyaç duyulan pompacılık mesleği için ilk öğretim eğitimini tamamlamış olmak genellikle yeterli olur. Güncel akaryakıt pompacısı iş ilanları incelendiğinde, aranan nitelikler arasında en çok göze çarpanın müşteriler ile iyi iletişim kurabilme olduğunu görebilirsin. Akaryakıt satın alan taşıt sahiplerinin veya kullanıcılarının işletmeyi tekrar tercih etmeleri için hizmet alırken gördükleri tutum çok önemli olduğu için akaryakıt pompacısı iş ilanları yeni yayınlarda bunu sıklıkla görebilirsin.

Akaryakıt Pompacısı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

  • Akaryakıt pompacısı olmak için temel eğitim düzeyinin tamamlanmış olması yeterli olduğundan çoğu kişi aranan özelliklere sahip olabilir. Ancak akaryakıt pompacı iş ilanları içindeki aranan niteliklerde güler yüzlü hizmet verecek kişilerin tercih edildiği gözlemlenebilir. Çünkü özel ve çoğu zaman da kurumsal bir işletme olan akaryakıt istasyonları müşterilerinin hizmetlerinden memnun olabilmesini ister ve bunun için de muhatap oldukları pompacının tutumu önem taşır. 
  • Birçok kurumsal akaryakıt ofisi ilk etapta pompacı olarak işe almak istedikleri kişileri bir eğitimden geçirir. Ayrıca tankerlerin bakımından ve belli başlı teknik detayları bilmesinden de mesul olan akaryakıt pompacılarının işine verdiği önem de işe alım yapan kişilerin dikkat ettikleri detaylardandır. 
  • Akaryakıt istasyonları yapısı gereği yanıcı maddeleri barındırdığı için burada bulunan tankerlerin detaylı bir şekilde ve periyodik olarak aksatılmadan temizliğini takip edecek birine oldukça ihtiyaç duyulur. 
  • İstanbul, İzmir akaryakıt pompacı iş ilanları gibi büyük şehirlerdeki ilanlarda hızlı iş yapabilme ve yoğun olan zamanlarda müşterilerin araçlarını istasyon içinde sıkışma olmadan yönlendirebilecek kadar çevik olması da istenen detaylardan biridir. 
  • Akaryakıt pompacısı olarak çalışmak istiyorsan başvuruların sırasında bu özelliklere sahip olduğunu anlatan ve tecrübelerin ile bunu kanıtlayan bir özgeçmiş hazırlaman doğru olur. Ayrıca işin sağladığı olanakların nispeten dar olabilmesi nedeniyle aradığın ilanın ikamet ettiğin yere yakın olması da senin işe alınman için önemli bir özellik haline gelebilir.

Akaryakıt Pompacıları Ne İş Yapar?

Akaryakıt pompacısı arayan firmalar genellikle bazı iş tanımlarında uyuşma halindedir. Bu görevlerin en kesin olanı ise pompacının müşteri isteğine uygun olarak akaryakıt ikmalini sağlamasıdır. Ancak bunun dışında pompanın temizliğini yapmak ve pompayı müşteri isteğine göre programlamak da pompacıların asli görevleri arasındadır. Ayrıca tankerle gelen yakıtın istasyon tankına boşaltımının yapılması, tankların temizliği ve bakımı gibi önemli işlemlerde de görev alabilir. Akaryakıt pompacı iş ilanları Antalya, Alaçatı gibi turistik merkezlerden yayınlanıyorsa istasyonlarda ödemelerin tahsis edilmesi gibi işlemlerde görev tanımı arasında yer alabilir. Araç ikmali sırasında pompa ekranını kontrol ederek miktarın doğru şekilde ikmal edildiğinde emin olmak da en aslı pompacı görevlerinden biridir. Ayrıca temel seviyede bilgi sahibi olarak aracın motor yağı seviyesini kontrol edebilmek, akü, radyatör ve cam suları seviyesine bakabilmek gibi işlemleri de gerçekleştirebilir olması önemlidir.

Akaryakıt Pompacısı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Akaryakıt pompacısı olmak istiyorsan ilk olarak ilanlarda istenen niteliklere sahip olduğunda emin olmalısın. Mezuniyet derecesi, temel araç teknik bilgisi sahibi olma gibi nitelikler de bunların başında gelir. Akaryakıt pompacı iş ilanları İstanbul gibi işlek bölgelerde daha atik kişilerin arandığı yayınlardır. Bunun dışında akaryakıt pompacısı olarak alacağın ücretin senin için yeterli olduğundan emin olman gerekir. Ayrıca işin sunduğu imkanların da senin yaşam koşullarına uygun olup olmadığı önemlidir. Özellikle yaşadığın yerden uzak bir yerdeki istasyona başvuracaksan eklenen giderleri de hesaba katarak ilanları incelemelisin. Ayrıca bu istasyonlar 7/24 çalışır durumda oldukları için vardiyalı çalışma şekli çoğu işletmenin tercihi olduğu için bu konuda senin ne düşündüğüne de karar vermen gerekir.

Akaryakıt pompacısı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Akaryakıt pompacı arayanlar genellikle kariyer.net’te ilanlarını yayınlamayı tercih ettiği için sen de bu kariyer.net’te bir profil açmalısın. Adından arama butonuna akaryakıt pompacısı yazdığında bu iş ilanları ile ilgili tüm yayınları görebilirsin. Ayrıca bulunduğun konumu da lokasyon arama butonuna yazarak yaşadığın yerdeki ilanlara hızlıca erişebilirsin. Kariyer.net’e kayıt olduktan ve ilanları listeledikten sonra özgeçmiş hazırlaman ve sahip olduğun tecrübeleri bu belgede bildirmen gerekir.

Akaryakıt pompacısı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Akaryakıt iş ilanlarına en az ilkokul mezunu olan herkes başvurabilir ve aranan nitelikler de oldukça azdır. Güler yüzlü, müşterilerle iyi iletişim kurabilen, sorumluluk sahibi ve araçlarla ilgili temel bilgi seviyesine sahip olan biriysen akaryakıt pompacısı iş ilanları bugün yayınlanan ilanlara hemen başvurunu gönderebilirsin.

Akaryakıt pompacısı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Akaryakıt pompacısı arayanlar ilanları genellikle kariyer.net’te yayınladıkları için sen de kariyer.net’in iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsin. Senin çalışman için uygun olan ilanlara ulaşmak için ise, arama butonuna lokasyonunu ekleyebilir, arama filtrelerine çalışma şekli gibi kısıtları ekleyerek aramanı kendi isteğine göre daraltabilirsin. Böylece kendine en uygun ilanı kolaylıkla bulabilirsin.

Akaryakıt pompacısı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Akaryakıt pompacısı iş ilanları incelendiğinde aranan kriterlerin eğitim düzeyinden ziyade insan ilişkileri ve sorumluluk bilinci ile ilgili olduğunu görebilirsin. Müşterilerle iyi iletişim kurabiliyorsan, araçlar hakkında müşterilere temel düzeyde yardımcı olabiliyorsan, önemli bakım konularını doğru şekilde yapabilecek sorumluluğa sahipsen ve araçların istasyon içinde doğru şekilde ilerlemesi için kontrol gücünü kullanabiliyorsan sen de akaryakıt pompacısı için aranan niteliklere sahipsin demektir. Ayrıca genel bilinen bilginin aksine bu meslek grubunda eşitlik vardır ve sadece erkek çalışanlar değil kadın çalışanlar da sıklıkla tercih edilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Akaryakıt pompacısı iş ilanlarına nasıl başvurulur?

Kariyer.net ile akaryakıt pompacısı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde çalışma şekli, pozisyon, il ve ilçe gibi kategorilere göre iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Güncel akaryakıt pompacısı iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Akaryakıt pompacısı iş ilanları en çok hangi illerde yayınlanır?

Taşıtlar için akaryakıt satışı yapan istasyonlarda görev alan akaryakıt pompacıları, Türkiye’nin tüm kentlerinde eşit iş olanaklarına sahiptir. Öte yandan İstanbul, Ankara, İzmir gibi nüfus yoğunluğun fazla olduğu kentler, daha fazla yerleşim alanı ve araç sayısına sahip olduğundan çok daha fazla sayıda akaryakıt istasyonunu bünyesinde barındırır. Aynı şekilde karayolu ulaşımında merkezi noktalarda yer alan veya nakliye, ticaret gibi iş alanlarında gelişmiş kentler de daha fazla akaryakıt istasyonunu bünyesinde barındırması sebebiyle daha fazla iş imkanı sunar.

Akaryakıt pompacısnın çalışma saatleri nasıldır?

Günün her saatinde, sürekli olarak iş sirkülasyonunun yaşandığı akaryakıt istasyonları, ağırlıklı olarak 7/24 hizmet sunan işletmeler arasında gelir. Farklı koşullar sunan, beraberinde farklı beceriler gerektiren akaryakıt iş ilanları da ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışmayı gerektiren meslekler arasında yer alır. Gündüz veya gece mesaisi gerektiren vardiya sistemine göre farklı zaman dilimlerinde çalışmak da gerekebilir. Günün hangi saat aralıklarında çalışılacağı iş ilanlarında belirtilen detaylar arasında yer alır. Aynı şekilde gündüz vardiya elemanı veya gece vardiya elemanı olarak belirtilen ilanlarla karşılaşmak da mümkündür. Bazı işletmeler, personeller arasında periyodik olarak vardiya değişimi yaparak tüm elemanlarının eşit koşullarda çalışmasını sağlar.

En güncel akaryakıt pompacısı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Kariyer.net ile akaryakıt pompacısı iş ilanlarına ulaşabilirsin. İş ilanlarını sektör, pozisyon, departman, ilçe gibi kategorilere göre filtreleyebilir, sana en uygun ilana başvuru yapabilirsin. En güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

notifications İş Alarmı kur