Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
259

Ameliyathane Hemşiresi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Ameliyathane Hemşiresi cancel
Hc Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Ameliyathane Hemşiresi

Hc Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
VANİTY ESTETİK

Ameliyathane Hemşiresi

VANİTY ESTETİK
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ÖZEL ANADOLU HASTANELERİ

Hemşire

ÖZEL ANADOLU HASTANELERİ
İstanbul(Avr.)
Başvurmak için
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ameliyathane Hemşiresi İş İlanları

Hemşirelik, pek çok alt ve uzmanlık dalı olan bir meslektir. Ameliyathane hemşiresi, ameliyatlar esnasında doktorlara yardımcı olan kişilerdir. ‘’Ameliyathane hemşiresi maaş olarak ne kadar alır?’’ Diye sorguladığımızda, pek çok doktordan daha fazla aldıklarını söyleyebiliriz, çünkü üst düzey uzmanlık gerektiren bir meslektir. Tıbbi alet ve makinelerin kullanımı konusunda uzmanlaşmaları ve gelişen teknoloji ile birlikte, kendilerini geliştirmeleri gerekir.

Ameliyathane hemşiresi nasıl olunur?

Pek çok kişi, çalışma şartları ve maaşın yüksekliği nedeniyle ameliyathane hemşiresi olmak istemekte ve kariyerini Üniversite’den itibaren bu düzlemde şekillendirmektedir. ‘’Ameliyathane hemşiresi bölümü hangisidir? Hangi fakülteyi bitirmek gerekir?’’ Diye düşünecek olursak; Sağlık Bilimleri Enstitüleri, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Sağlık Bilimleri Yüksekokulları ve tıp Fakülteleri altında, Cerrahi Hemşireliği Anabilim Dalı veya Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı birimlerinde eğitimleri verilmektedir.

Ameliyathane hemşiresi ne yapar?

Ameliyathane sorumlu hemşiresi, hastanın ameliyata hazırlanması, hastanın iyileşme odasındaki bakımı, anestezi altındaki bakımı, ameliyat sonrası hastanın gözlemlenmesi ve hastanın taburcu olması gibi işlerden sorumludur. Kimi zaman hastaları evinde de ziyaret edebilen, iyileşme sürecini gözlemleyen, hastayı bilgilendiren ameliyat hemşireleri de vardır. Tüm bu süreçler, üst düzey bilgi ve sorumluluk gerektirmektedir.

Ameliyathane hemşiresi arayan hastanelere nasıl ulaşılır?

Ameliyathane hemşiresi iş ilanları ve benzeri olarak cerrahi tekniker iş ilanları takip edilerek, ameliyathane hemşiresi arayan hastanelerle bağlantı kurulabilir. Pek çok sağlık kuruluşunda ameliyathanede görev alabilecek nitelikli hemşire ihtiyacı olmaktadır.

Eğer siz de ‘’ameliyathane sorumlu hemşiresi iş ilanları’’ hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanları sayfalarına göz atabilir, aradığınız kriterlere göre, ne maaş aralığı, iş pozisyonu, firma özellikleri, çalışma şekli, il gibi pek çok alanda filtreleme yaparak, aradığınız ilanları kolaylıkla listeleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyathane hemşiresi olmak için ne gereklidir?

Ameliyathane hemşiresi olmak için belirli eğitimleri başarı ile tamamlamak gerekir. Üniversitelerin sağlık bölümlerinden mezun olan kişiler, ameliyathane hemşiresi olabilir. Ameliyat hemşiresi olarak çalışan kişiler hemşirelik bölümü mezunlarıdır. Bununla birlikte ameliyathane hemşiresi arayan sağlık kurumları, adayların belirli bir düzeyde deneyime sahip olmasını bekleyebilir. Adaylar, kendisine uygun kriterlere sahip ilanlara başvuru yaparak çalışma imkanı bulabilir.

Ameliyathane hemşiresi iş ilanları en çok hangi şehirlerde yer alır?

Ameliyat hemşiresi olan olan kişiler birçok farklı şehirde çalışma fırsatı bulabilir. Sağlık kurumlarının çoğunda ameliyathane hemşiresine ihtiyaç duyulur. Bu bağlamda sık sık ameliyathane hemşiresi iş ilanları yayınlanır. Ameliyathane hemşireleri, farklı şehirlerde bulunan sağlık kurumlarında çalışabilir. Ameliyathane hemşiresi iş ilanlarının en çok yayınlandığı şehirler arasında İstanbul, İzmir ve Ankara yer alır. Nüfus yoğunluğundan ve şehirlerin büyüklüğünden dolayı ihtiyaç duyulan sağlık çalışanı sayısı artar.

Ameliyathane hemşiresi olmak için hangi eğitimleri tamamlamak gerekir?

Ameliyathane hemşiresi olmak için gerekli bazı eğitimler bulunur. Ameliyathane hemşiresi olmayı hedefleyen kişiler, üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun olmalıdır. Bu bölümlerdeki eğitimini başarıyla tamamlayan adaylar, özel ya da devlet kurumlarında ameliyathane hemşiresi olarak çalışmaya başlayabilir. Kariyer.net adresi üzerinden farklı şehirlerdeki kurumların yayınlamış olduğu ameliyathane hemşiresi iş ilanlarına göz atarak başvuru yapabilirsin.

En güncel ameliyathane hemşiresi iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Güncel olarak yayınlanan ameliyathane hemşiresi iş ilanlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak bulunduğun şehirdeki ameliyathane hemşiresi arayan kurumları listeleyebilirsin. Oluşturduğun özgeçmiş ile kendine uygun iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirsin. Aynı zamanda ameliyathane hemşiresi pozisyonu için alarm oluşturarak açılan yeni ilanlardan haberdar olabilirsin.