keyboard_arrow_down
282

Ameliyathane Hemşiresi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Ameliyathane Hemşiresi cancel
Nişantaşı Hastanesi

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Nişantaşı Hastanesi
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Plastik Cerrahi Uzmanı

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ameliyathane Hemşiresi İş İlanları

Hemşirelik, pek çok alt ve uzmanlık dalı olan bir meslektir. Ameliyathane hemşiresi, ameliyatlar esnasında doktorlara yardımcı olan kişilerdir. ‘’Ameliyathane hemşiresi maaş olarak ne kadar alır?’’ Diye sorguladığımızda, pek çok doktordan daha fazla aldıklarını söyleyebiliriz, çünkü üst düzey uzmanlık gerektiren bir meslektir. Tıbbi alet ve makinelerin kullanımı konusunda uzmanlaşmaları ve gelişen teknoloji ile birlikte, kendilerini geliştirmeleri gerekir.

Ameliyathane hemşiresi nasıl olunur?

Pek çok kişi, çalışma şartları ve maaşın yüksekliği nedeniyle ameliyathane hemşiresi olmak istemekte ve kariyerini Üniversite’den itibaren bu düzlemde şekillendirmektedir. ‘’Ameliyathane hemşiresi bölümü hangisidir? Hangi fakülteyi bitirmek gerekir?’’ Diye düşünecek olursak; Sağlık Bilimleri Enstitüleri, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Sağlık Bilimleri Yüksekokulları ve tıp Fakülteleri altında, Cerrahi Hemşireliği Anabilim Dalı veya Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı birimlerinde eğitimleri verilmektedir.

Ameliyathane hemşiresi ne yapar?

Ameliyathane sorumlu hemşiresi, hastanın ameliyata hazırlanması, hastanın iyileşme odasındaki bakımı, anestezi altındaki bakımı, ameliyat sonrası hastanın gözlemlenmesi ve hastanın taburcu olması gibi işlerden sorumludur. Kimi zaman hastaları evinde de ziyaret edebilen, iyileşme sürecini gözlemleyen, hastayı bilgilendiren ameliyat hemşireleri de vardır. Tüm bu süreçler, üst düzey bilgi ve sorumluluk gerektirmektedir.

Ameliyathane hemşiresi arayan hastanelere nasıl ulaşılır?

Ameliyathane hemşiresi iş ilanları ve benzeri olarak cerrahi tekniker iş ilanları takip edilerek, ameliyathane hemşiresi arayan hastanelerle bağlantı kurulabilir. Pek çok sağlık kuruluşunda ameliyathanede görev alabilecek nitelikli hemşire ihtiyacı olmaktadır.

Eğer siz de ‘’ameliyathane sorumlu hemşiresi iş ilanları’’ hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanları sayfalarına göz atabilir, aradığınız kriterlere göre, ne maaş aralığı, iş pozisyonu, firma özellikleri, çalışma şekli, il gibi pek çok alanda filtreleme yaparak, aradığınız ilanları kolaylıkla listeleyebilirsiniz.