Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
68

Ankara Endüstri Mühendisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Endüstri Mühendisi cancel
Ankara cancel
HESA SAVUNMA SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Endüstri Mühendisi

HESA SAVUNMA SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Ankara
Tam zamanlı
21 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara endüstri mühendisi nasıl olunur?

İş imkânı oldukça fazla olan endüstri mühendisliği mesleği için Ankara'da pek çok iş alanı bulunur. Ankara'da endüstri mühendisi olabilmen için öncelikle devlet üniversitelerinin veya özel üniversitelerin dört yıllık Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olman gerekir. Endüstri mühendisi olarak çalışabilmen için okurken tamamlaman gereken iki adet stajı da mutlaka yapmış olman gerekir. Bu stajlar üretim ve yönetim olmak üzere ikiye ayrılır. Mezun olduktan sonra kariyer.net'te bulunan endüstri mühendisliği iş ilanlarında Ankara filtresini uygulayarak kendine uygun iş seçeneklerine ulaşabilirsin.

Ankara endüstri mühendisi çalışma şekli nasıldır?

Üretim, pazarlama, satış, AR-GE, bilişim, finans, eğitim ve hizmet gibi pek çok sektörde çalışma imkanı bulunan endüstri mühendislerinin çalışma şekilleri iş yerinin çalışma sistemi dahilinde farklılık gösterir. Ankara'da endüstri mühendisi olarak tam zamanlı çalışmak istersen tam zamanlı/sürekli iş ilanlarını, yalnızca belli saatlerde çalışmak için uygunsan da yarı zamanlı/part time iş ilanlarını değerlendirebilirsin. Bunun yanı sıra öğrencilik dönemlerinde stajyer olarak çalışarak deneyim elde edebilir ve kariyerine yön verebilirsin. İlgini çeken projelerde gelir veya tecrübe elde etmek için proje bazlı çalışmalar da yürütme imkanın bulunur.

Ankara endüstri mühendisi uzman pozisyonunda iş ilanları var mı?

Ankara endüstri mühendisleri iş ilanları arasında uzman pozisyonunda çalışabileceğin pek çok iş ilanı bulunur. Endüstri mühendisi olarak uzman pozisyonunda başvurabileceğin meslekler arasında; veri analiz uzmanı, lojistik uzmanı, planlama uzmanı, lojistik geliştirme uzmanı ve kontrol ve maliyet uzmanı meslekleri bulunur. Üretim planlama mühendisi olarak çalışan endüstri mühendislerinin çalışacağı pozisyon genel olarak uzmanlıktır. Uzman olarak işe girmeden önce uzman yardımcılığı yaparak tecrübe kazanmak mümkündür.

Ankara endüstri mühendisi iş ilanlarında aranan genel nitelikler nelerdir?

Ankara'da endüstri mühendisi olarak birçok sektörde çalışabilirsin. Bu sektörlerde aranan genel nitelikler benzerlik gösterir. Firmalar genellikle endüstri mühendisliği bölümünden başarı ile mezun olmanı, gerekli mesleki bilgiye sahip olmanı, iş tecrüben olmasını, yabancı dil seviyenin yüksek olmasını ve takım çalışmasına yatkın olmanı bekler. Bazı iş ilanlarında özel olarak aranan nitelikler de bulunabilir. Bunlar; bazı programları kullanabildiğine dair sertifikalar ve ilgili sektörde iş deneyimi olabilir.