27

Ankara Tasarım / Grafik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tasarım / Grafik cancel
Ankara cancel
TREND Strateji Organizasyon Ltd.Şti
Hareketli Grafik Tasarımcısı
TREND Strateji Organizasyon Ltd.Şti
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Güneyce Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi
Güneyce Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Engin Yayınevi
Grafiker
Engin Yayınevi
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Ankara Tasarım / Grafik İş İlanları

Başkent oluşu ile dikkatleri üzerine çeken Ankara, Türkiye’nin en kalabalık ikinci ili olma özelliğini taşır. Köklü geçmişi ve bürokrasiyi içerisinde barındıran yapısı ile Ankara, bünyesinde barındırdığı üniversiteleri ile de öğrenci şehri olmayı başarır. Dinamizmi içerisinde barındıran kentte; arkeolojik alanlar, tarihî kalıntılar, Atatürk Orman Çiftliği gibi değerli oluşumlar bulunur. Ankara, bu kapsamda pek çok farklı sektörü de bünyesinde barındırır. Bu meslek dalları arasında öne çıkanlardan birisi da tasarım ve grafik alanı olarak dikkat çeker. Eğer sen de Ankara’da bu alanda çalışmak istiyorsan kariyer.net’ten Ankara tasarım / grafik iş ilanlarına göz atabilirsin. İlgili iş fırsatlarını farklı açılardan değerlendirerek sana en uygun olanlarını belirleyebilir, dilediğin zaman iş başvurusunda bulunabilirsin. 

Ankara’da Tasarım / Grafik Elemanı Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Ankara’da grafiker olarak mesleğini icra etmek isteyen kişilerin sahip olması gereken birtakım özellikler bulunur. Eğer sen de aşağıdaki özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsan Ankara grafik tasarım iş ilanlarına ulaşarak başvuruda bulunabilir, bu pozisyonda çalışma fırsatı yakalayabilirsin. Ankara’da tasarım / grafik personeli olmak için sahip olman geren özellikler şunlardır: 

  • Özgün çizimler yapabilme yeteneğine sahip olmalısın. 
  • Açık bir görsel algıya sahip olmalı, elde ettiğin verileri yorumlayabilmelisin. 
  • Grafik tasarım alanında kullanılan; Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, 3DMax ve daha pek çok farklı uygulamaya hâkim olmalısın. 
  • Zaman yönetimine dikkat etmeli ve iş teslim tarihlerine riayet etmelisin. 
  • Ankara grafik tasarımcı iş ilanlarına başvuracak kişiler; müşterilere yeni fikirler sunabilmeli, pratik bir şekilde hareket edebilmeli ve birden fazla proje ile ilgilenebilme kabiliyetine sahip olmalıdır. 

Ankara’da Tasarım / Grafik Personelleri Ne İş Yapar?

Grafik tasarımcı iş ilanları Ankara’da bu alanda görev yapmak isteyenlere bir takım görevler ve sorumluluklar sunar. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, grafikerlerin yaptığı işler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Ankara’da grafiker olarak çalışırken yapman gereken işler ise şu şekildedir: 

  • Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ürün ya da hizmet için görsel tasarım hazırlamak, 
  • Ambalaj, dergi, afiş, logo gibi görsel çalışmaların tasarım aşamasında yer almak,
  • Tasarım ile ilgili ayrıntıları öğrenmek amacı ile müşteri görüşmeleri gerçekleştirmek,
  • Belirlenen konu ile ilgili ana tema ve kavram oluşturduktan sonra ilgili kavramlara uygun görsel düzenlemek ve tasarlamak,
  • Biçim ve mekân ilişkisini görerek tasarımlarını düzenlemek. 

Eğer bu görev tanımları senin için uygunsa Ankara grafik tasarımcı arayanların sunduğu iş ilanlarına kariyer.net’ten göz atarak başvuru yapabilirsin. 

Ankara’da tasarım / grafik elemanlarının çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Tasarım ve grafik alanında görev yapanların çalışma ortamı genellikle ofis ve büro tarzımdaki kapalı alan oluşumlardır. Çalışma ortamında, tasarım işlemlerini gerçekleştirmeye uygun programları bünyesinde barındıran bilgisayarlar ve yardımcı araçlar bulunur. Uzaktan çalışma sistemi ile mesleğini icra eden grafikerler de bulunur. Grafikerlerin çalışma koşullarına göz atıldığında belirlenen mesai saatleri arasında mesleklerini icra ettikleri görülür. 

Ankara’daki tasarım / grafik iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Başkentte tasarım / grafik alanına yönelik olarak firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirmeden önce dikkat etmen gereken bazı hususlar mevcuttur. İlk olarak, grafiker arayan firmaların senden istediği nitelikler hakkında bilgi sahibi olmalısın. Eğer ilgili niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan vakit kaybetmeden iş başvurusunda bulunabilirsin. Grafiker iş ilanlarında dikkat etmen gereken diğer ayrıntılar arasında ise iş tanımı, maaş, çalışma şekli ve sosyal haklar gibi unsurlar bulunur. 

Ankara’da tasarım / grafik alanında çalışmak için ne yapmak gerekir?

Ankara’da tasarım grafik elemanı olarak çalışmak istiyorsan ilk olarak kariyer.net’ten ilgili pozisyon özelinde yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ardından listelenen iş ilanlarını filtreleyebilir, aralarından sana uygun olduğunu düşündüğün bir ya da birden fazla iş ilanına başvuruda bulunabilirsin. Firmaların beklentileri ile kendi kriterlerini karşılaştırarak başvurularını tamamlaman uygun olur.

Ankara’da freelance grafik / tasarım iş ilanı bulunur mu?

Farklı çalışma şekillerine sahip olan Ankara’daki grafik / tasarım iş ilanları, düzenli aralıklarla güncellenir. Sen de en güncel iş fırsatlarını takip ederek başkentte freelance olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsin. Aynı zamanda kariyer.net’te bulunan filtreleme özelliğini kullanabilir, “çalışma şekli’’ olarak “serbest zamanlı” seçeneğine dokunarak Ankara’daki tüm freelance tasarım / grafik iş ilanlarını listeleyebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Tasarım / Grafik iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Ankara Tasarım / Grafik için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Ankara Tasarım / Grafik iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Ankara Tasarım / Grafik iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Ankara Tasarım / Grafik iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Ankara Tasarım / Grafik iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Ankara Tasarım / Grafik iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Ankara Tasarım / Grafik iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur