Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
65

Ankara Teknik Ressam İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Teknik Ressam cancel
Ankara cancel
Yılmaz Proses Teknolojileri Detay Mühendsilik Mad

Mekanik Teknik Ressam

Yılmaz Proses Teknolojileri Detay Mühendsilik Mad
Ankara
Tam zamanlı
19 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KOBA PROJE VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Yol Teknik Ressam

KOBA PROJE VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ
Ankara
Tam zamanlı
16 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara teknik ressam çalışma ortamları nerelerdir?

Ankara’da yer alan firmalarda teknik ressam olarak çalışmak istiyorsan birçok farklı iş olanağı seni bekler. Teknik ressamlar bilgisayar destekli tasarım yaparak birçok farklı ortamda iş imkanı bulurlar. Teknik ressam olarak imalat ya da inşaat endüstrilerinde çalışabilirsin. Bununla birlikte mühendislik alanında da teknik ressam olarak çalışman mümkündür. Ankara’da yer alan sanayi bölgesinde bu sektörlerde çalışan birçok firmada iş olanağı bulabilirsin. Teknik ressam olmak için gereken eğitimleri tamamladığında bu bölgelerde yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Ankara teknik ressam iş ilanlarına nasıl başvurulabilir?

Ankara’da yaşıyorsan ve teknik ressam olarak çalışmayı planlıyorsan birçok farklı iş imkanına ulaşabilirsin. Ankara’da yer alan firmalar yaygın olarak teknik ressam iş ilanlarını yayınlar. Yaygın olarak ticaret sanayi şirketlerinde teknik ressama ihtiyaç duyulur. Kariyer.net üzerinden birçok farklı teknik ressam iş ilanına göz atabilirsin. Profilini oluştururken verdiğin detaylar sayesinde teknik ressam arayan firmalara başvuru yapabilirsin.

Ankara teknik ressam iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler nerelerdir?

Teknik ressam unvanına sahipsen ve bu alanda eğitim aldıysan Ankara’da birçok farklı firmada çalışma imkanı bulabilirsin. Ankara teknik ressam iş ilanlarının yaygın olarak yayınlandığı çeşitli bölgeler bulunur. Sanayi bölgesi bu alanlardan biridir. Ankara sanayi bölgesinde birçok farklı iç ve dış ticaret firması, çeşitli ürünlerin üretimini yapan fabrikalar teknik ressam olarak çalışabilecek kişilere ihtiyaç duyar. Bu bölgelerde yayınlanan iş ilanlarına göz atarak uygun olduğunu düşündüğün teknik ressam iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Ankara teknik ressam iş ilanlarında hangi özellikler aranır?

Ankara teknik ressam iş ilanlarına göz atarken firmaların aradığı özellikleri de incelemelisin. Teknik ressam olarak çalışacak kişilerin bu alanda gereken eğitimi alması beklenir. Teknik ressamlar iki yıllık meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun olabilir. Makine Resim ve Konstrüksiyon ön lisans programlarından başarıyla mezun olan kişiler teknik ressam olarak çeşitli firmalarda çalışma imkanı bulabilir. Bununla birlikte teknik resim sertifika eğitimlerini tamamlayan kişiler de bu alanda çalışmaya başlayabilir. Firmalar teknik ressamlarda bilgisayar destekli çizim ve çeşitli bilgisayar programlarını kullanmak gibi özellikler de arayabilir.