3

Antalya Gazipaşa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Antalya cancel
Gazipaşa cancel
ebebek
Takım Lideri / Alanya Gazipaşa Avm
ebebek
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Modern Oluklu Mukavva Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
Kutu Katlama Operatörü
Modern Oluklu Mukavva Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
Antalya +6 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
17 gün

Antalya Gazipaşa İş İlanları

Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonları arasında yer alan Antalya, Akdeniz Bölgesinde bulunur. Antalya şehri, yoğun nüfusu ve turist akınları sebebiyle Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alır. Türkiye’nin çok tercih edilen tatil destinasyonlarından biri olan Antalya şehri, Türkiye’nin turizmin başkenti konumunda görülür. Bu sebeple Antalya şehrinde pek çok farklı sektör ve iş kolunda faaliyet gösteren firma bulunur. Antalya bölgesinde, kendini geliştirmek isteyen ya da kariyerinde ilerlemek isteyen her adayın uygun bir iş fırsatı bulması oldukça kolaydır. Antalya’nın; Konyaaltı, Kemer, Side ve Gazipaşa gibi önemli destinasyonları bulunur. Antalya Gazipaşa iş ilanları başlığı altında; deneyimli-deneyimsiz, kadın-erkek, nitelikli-niteliksiz birçok  adaya yönelik olarak farklı iş fırsatları sunulmaktadır. 

Antalya Gazipaşa İş Olanakları

Antalya Gazipaşa ilçesi, sahip olduğu turizm destinasyonları ve ılıman iklimi sayesinde; restoran, otel ve cafe gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren pek çok fırma aracılığıyla da iş fırsatları sunar. Restoran bölümlerinde çalışmak isteyen kişiler, Antalya iş ilanları başlığı altında yayınlanan ilanlara başvuru yapabilir. Garson pozisyonunun yanı sıra; steward, garson yardımcısı, komi ve restoran müdürü pozisyonları yıl boyunca en çok yayınlanan iş ilanları arasında yer alır. Ayrıca turizm sektöründe faaliyet gösteren otellerin mutfak kısımlarında görev almak isteyen adaylara özel olarak da iş ilanları yayınlanır. Aşçı, bulaşıkçı, mutfak yardımcısı, fırıncı, soğukçu, mezeci ve yamak gibi pozisyonlarda görevlendirmek üzere bölgedeki oteller personel istihdamı sağlar. Ancak mutfak bölümünde profesyonel olarak kariyerinde ilerlemek isteyen adayların mutlaka okulların mutfak ya da servis bölümlerinden mezun olması gerekir. Turizm alanında personel istihdamı sağlayan firmalar, iş ilanlarını yılın belirli zamanlarında yayınlar. Turizm sektörünün yanı sıra; bölgede dijital pazarlama uzmanı, sigorta danışmanı, bankacı, gayrimenkul danışmanı ve sosyal medya uzmanı gibi meslek dallarında da iş ilanları sıklıkla yayınlanır. Örneğin; İngilizce, Rusça ve Almanca gibi yabancı dillerden birine hakim olan adaylar, turizm seyahat acentalarının rehberlik departmanlarında da görev alabilir. Bu sayede adaylar, dilini geliştirirken iş hayatında da ilerleme şansını elde edebilir.

Antalya Gazipaşa İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Hizmet sektörü ve turizm alanında faaliyet gösteren; cafeler, restoranlar, fırınlar ve oteller yıl içerisinde belirli aralıklarla iş ilanı yayınlar. İş ilanlarının detayları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Ayrıca detaylar arasında iş tanımı ve iş yerinin konumuna dair çeşitli detaylar da yer alır. İş ilanı yayınlayan restoran ve oteller çoğunlukla; aşçı, garson, komi ya da steward gibi çözüm odaklı hizmet personelleri ile çalışmak ister. Antalya Gazipaşa iş ilanı başlığı altında yayınlanan ilanlar kapsamında, başvuru yapan adayların dış görünüşüne özen göstermesi pek çok firma tarafından önem teşkil eder. Bazı kurumsal firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları detaylarında başvuru yapacak olan adayın diploma sahibi olması belirtilebilir. Ayrıca bölgede faaliyet gösteren bazı firmalar,  başvuru yapacak olan adayların bay ya da bayan olmasını tercih edebilir. 

Antalya Gazipaşa İş İlanlarında Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Antalya Gazipaşa bölgesinde ılıman iklim sebebiyle yaz kış turizm faaliyetleri devam eder. Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların ve işletmelerin sayısı da  her geçen yıl artar. Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların yayınladıkları iş ilanları dışında; grafik tasarım, gayrimenkul, mühendislik, otomotiv, hukuk ve aşçılık gibi alanlarda da iş bulmak oldukça kolay olur. Antalya Gazipaşa eleman arayanlar yıl boyunca farklı pozisyonlarda iş ilanı yayınlar. Özellikle de yaz aylarında artış gösteren eleman ihtiyacıyla birlikte iş ilanları çeşitlenir. Örneğin, bölgeye turizm amacıyla gelen yabancı turistlere hizmet etmek amacıyla yabancı dil bilgisi olan adaylar iş fırsatı bulabilir. Rehberlik adı altında yayınlanan bu iş ilanları, turizm alanında faaliyet gösteren çeşitli seyahat acentaları tarafından yayınlanır. 

Antalya Gazipaşa Bölgesinde Sezonluk İş Bulmak Mümkün mü?

Yaz aylarında şehre gelen yerli ve ve yabancı turistlerin artması sebebiyle özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren firma ve işletmeler tarafından birçok iş ilanı yayınlanır. En çok tercih edilen turizm destinasyonlarI arasında yer alan Antalya Gazipaşa, farklı sektörlerden meslek adaylarına çalışma olanağı sunar. Özellikle de yaz aylarında artan sezonluk eleman ihtiyacı sayesinde pek çok iş ilanı bulmak mümkün olur. Antalya Gazipaşa'da iş ilanları; yarı zamanlı, tam zamanlı ya da part time gibi çalışma şekillerini kapsayabilir.

Antalya Gazipaşa Bölgesinde Yaz Aylarında Artan Nüfus Sebebiyle İş İmkanı Azalır mı?

Yılın belli zamanlarında nüfusu artıp azalan Antalya Gazipaşa bölgesi, sıcak yaz sezonu boyunca çok sayıda yabancı ve yerli turiste hizmet eder. Bu sebeple pek çok sektörde istihdam edilecek personellere ihtiyaç duyulur. Antalya Gazipaşa güncel iş ilanları kapsamında yıl boyunca düzenli olarak personel istihdamını sürdüren firmalar bulunur. 

Antalya Gazipaşa Bölgesinde İş Bulmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Adayların, sahip oldukları yetkinlikleri ve özellikleri belirttikleri kısa ve anlaşılır bir özgeçmiş hazırlaması gerekir. Özgeçmiş içeriğinde sahip olunan tüm uzmanlık alanlarının detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlatılması firmalar için önem arz eder. Ardından adayların, bölgede yer alan firmaların yıl boyunca yayınladıkları Antalya Gazipaşa eleman ilanları başlığı altında yer alan iş fırsatlarına başvuru yapması gerekir. 

Antalya Gazipaşa İş İlanları Arasında Freelance İş Bulunur mu?

Antalya şehri Türkiye’nin en önemli büyükşehirleri arasında yer alır. Bu sebeple bölgeye özel olarak pek çok iş ilanı yayınlanır. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok yeni meslek kolu ortay çıkar. Bu sebeple, uzmanlık alanlarına ve yetkinliklere uygun olarak freelance iş fırsatı bulmak oldukça kolaydır. Kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak freelance iş ilanlarına  kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya güncel iş ilanları nelerdir?

Antalya güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Antalya iş ilanlarına erişebilirsin.

Antalya iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Antalya iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Antalya iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Antalya için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Antalya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Antalya iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur