Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
52

Antalya Makine Mühendisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Makine Mühendisi cancel
Antalya cancel
City Line İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Makine Mühendisi

City Line İnşaat Tic. Ltd. Şti.
Antalya
Tam zamanlı
17 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya makine mühendisi iş ilanları için hangi yeterliliklere sahip olmak gerekir?

Antalya'da makine mühendisi iş ilanlarında belirtilen kriterler, işletmelerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Makine mühendisleri, makine tasarlama ve imal etme sürecinde görev alan meslek elemanlarıdır. Bundan dolayı çok yönlü düşünebilen ve pratik çözümler sunabilen kişiler bu alanda öne çıkar. Makine mühendisi iş ilanlarında görülen ortak kriter eğitim şartıdır. Makine Mühendisliği Bölümü mezunları bu alanda çalışabilir. Diğer yandan bazı ilanlarda iş tecrübesi kriteri yer alır. Yeni mezun adaylar için açılan ilanlar da görülür.

Antalya'da makine mühendisi nasıl olunur?

Antalya'da makine mühendisi olabilmek için öncelikle üniversitelerin 4 yıl eğitim veren Makine Mühendisliği Bölümünü başarı ile tamamlamak gerekir. İş ilanlarında akademik şartın yanında; takım çalışmasına yatkınlık, dinamik olmak ve gelişmiş iletişim becerilerine sahip olmak gibi kriterler yer alır. Makine mühendislerinin endüstriyel çizimi iyi bilmeleri gerekir. Bu kapsamda adayların belirli bilgisayar programlarına hakim olması beklenir.

Antalya makine mühendisi çalışma şekli nasıldır?

Antalya, turizm ile öne çıksa da makine üretimi ve sanayi alanında faaliyet gösteren işletmelere de ev sahipliği yapar. Bu bağlamda şehirde makine mühendisleri için çeşitli iş imkanları bulunur. Antalya’da makine mühendisi olarak mermer sanayi, üretim / endüstriyel ürünler, turizm, konaklama ve otelcilik, doğalgaz, inşaat, mühendislik hizmetleri enerji, proje taahhüt, mimarlık sektörlerinde çalışılabilir. Makine mühendislerinin birçoğu tam zamanlı çalışma şekli ile istihdam edilir. Bu alanda proje bazlı veya dönemsel iş imkanları da bulunur.

Antalya makine mühendisi iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Antalya’da makine mühendisi olarak farklı pozisyonlarda iş ilanlarına başvurabilirsin. Makine mühendisleri; teknik ressam, dizayn mühendisi, üretim mühendisi, AR-GE ve proje mühendisi, işletme bakım ve onarım mühendisi gibi pozisyonlarda görev alabilir. Adaylar bu alanda farklı pozisyonlar için açılan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilir. Aday, Kariyer.net'te oluşturduğu özgeçmiş ile belirlediği ilana başvuru yapabilir.