103

Antalya Sekreter İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Sekreter cancel
Antalya cancel
Calista Luxury Resort
Order Taker
Calista Luxury Resort
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
MAXX ROYAL KEMER RESORT
Order Taker
MAXX ROYAL KEMER RESORT
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
CORAL HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
Yönetim Sekreteri - Antalya
CORAL HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

ANTALYA MEGA GAYRİMENKUL İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ
Ofis Asistanı
ANTALYA MEGA GAYRİMENKUL İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
15 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya Sekreter İş İlanları

Antalya, Türkiye’nin turizm başkenti olarak nitelendirilen bir şehridir. Yaklaşık olarak 2.5 milyon nüfusa sahip olan Antalya, ülkenin en yoğun nüfuslu şehirlerinden bir tanesidir. Antalya, içerisinde pek çok kültür ve medeniyeti barındırmıştır. Bundan dolayı da Türkiye’nin en fazla antik şehri olan kenti konumundadır. Bu donanımlarıyla da Antalya, turistlerin sıklıkla gittiği bir kent haline gelmiştir. Şehir, sadece turizm sektöründeki yeri ile ön plana çıkmaz. Ticaret ve tarım noktasında da önemli bir role sahiptir. Şehirdeki farklı sektörlerde faaliyet gösteren işverenler ise Antalya iş ilanları aracılığıyla istihdam sağlamayı amaçlar. Bu istihdam alanlarından biri de sekreterliktir. Kurumun iş akışını düzenleyen, çalışmalarla ilgili önemli kısımları not alan ya da randevu saatlerini kuruma göre ayarlayan sekreterler, Antalya’da pek çok iş imkânını değerlendirebilir. Sen de sekreter olarak çalışmak istiyorsan Antalya sekreter iş ilanlarına başvurabilirsin. 

Antalya’da Sekreterler Ne İş Yapar?

Sekreterlik sektöründe bir iş arayışında isen Antalya sekreter arayan şirketlerin ilgili pozisyonlarına iş başvurusunda bulunabilirsin. Bir yöneticinin yanında görev alan sekreterin yerine getirmesi gereken bazı görev ve sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklar çalışılan iş kolu, firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektöre göre farklılık gösterebilir. Sekreter olarak görev alacağın kurumda sorumlu olduğun durumlardan bazıları;

 • Sekreterliğini yaptığın kişilerin çalışma programını takip edersin,
 • Rutin toplantıların, incelenmesi gereken dosyaların, imzalanması gereken belgelerin takibini sağlarsın,
 • İşlerin zamanında ve sorunsuz yapılmasını sağlamalısın,
 • Muhasebe sekreteri olarak da bütçe şablonları hazırlar, faturaları düzenlersin,
 • Emlak sekreteri olarak ev ve araziler ile alakalı müşterileri bilgilendirirsin,
 • Gelen telefonları yanıtlar ve maillere cevap verirsin,
 • Çalıştığın iş yerinin bütün davetlerini organize edersin.

Antalya Sekreter İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Antalya sekreter iş ilanlarına başvuruda bulunurken dikkat etmen gereken bazı noktalar vardır. İlk önce firmaların senden talep ettikleri özelliklere ve tecrübelere sahip olup olmadığına yayınlanan iş ilanlarındaki genel özellikler ve iş tanımı bölümünden ayrıntılı bir biçimde göz atabilirsin. Firmaların hangi niteliklere sahip olmanı istediğine bakarak bu donanımların sende olup olmadığını incelemelisin. Antalya sekreter arayanlar arasında yer alan şirketlere başvuru yaparken maaş, deneyim ya da sosyal haklar gibi detayları da dikkate alman gerekir. Yayında olan Antalya iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat etmen gereken etkenler arasında aday ölçütleri ve pozisyon bilgileri de bulunur. Firmaların senden istediği eğitim düzeyi, mezun olduğun bölüm, sahip olduğun yabancı dil düzeylerine sahip olup olmaman durumuna göre bu iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin.

Antalya’da Sekreter Olmak İçin Gerekli Olan Eğitim ve Özellikler Nelerdir?

Antalya’da sekreter olarak çalışmak isteyen kişilerin, üniversitelerin kamu yönetimi, halkla ilişkiler, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı gibi bölümlerinden mezun olmaları istenir. Ancak lise mezunlarının da sekreterlik yapabilme imkânı vardır. Özellikle de yabancı dili olan ve diksiyonu çok iyi olan kişiler, farklı sektörlerde yönetici asistanı olarak da işe alınabilir. Bunun yanı sıra tıbbi sekreter olmak isteyen kişilerin ise sağlık meslek liselerinin tıbbi sekreterlik bölümünden mezun olması gereklidir. Bu durumda yeni mezun ya da tecrübesiz bir adaysan Antalya sekreter iş başvurusunda bulunurken kurumun deneyim kriterinin olup olmadığına dikkat etmen gerekir. Okul hayatına devam ettiğinde sekreterlik yapabileceğin bir kurumda stajyer olarak işi öğrenebilirsin. Böylece okulun bittiği zamanda önemli seviyede bir fayda sağlamış olursun. Bunların yanı sıra sekreter olmak adına kişilerin sahip olması gereken bazı nitelikler de mevcuttur. Bu niteliklerden bazıları da şu şekildedir;

 • İnsan ilişkilerin çok kuvvetli olmalıdır,
 • Disiplin sahibi olmalısın,
 • Detaylara önem vermelisin,
 • Bazı durumları tolere etme yeteneğine sahip olmalısın,
 • İş ve zaman kavramlarını iyi yönetmelisin,
 • İyi bir iletişim yeteneğine sahip olmalısın,
 • Microsoft Office programlarını iyi bilmelisin.

Antalya’da sekreterler nerelerde çalışır?

Antalya sekreter iş ilanları yeni yayınlananlar incelendiği zaman çoğunlukla ofis ve bürolar ön plana çıkar. Sekreterler adına çok fazla iş imkânı sunulan alternatiflerin varlığı söz konusudur. Muhasebe ofisleri, avukatlık büroları, hastaneler, klinikler, muayeneler bu alternatiflerden bazılarıdır. Güzellik salonları gibi iş yerlerinde sekreter olarak çalışmak isteyen adaylar için Antalya sekreter iş ilanları bayan ve baylar için uygun bir seçenektir.

Antalya sekreter iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Antalya sekreter iş ilanları bugün yayınlananlara göz atmak için kariyer.net üzerinden birçok iş ilanına ulaşabilirsin. Şirketlere, öz geçmişini gönderip, uygun olduğun işe başvurabilirsin. Antalya ve ilçelerinde faaliyet gösteren pek çok firma sekreter arar. Sekreter olarak birçok departmanda çalışma avantajı yakalayabilirsin. Firmaların aradıkları niteliklere ve tecrübelere sahipsen kariyer.net’te yayınlanan ilanlara başvurabilirsin.

Antalya’da hastanede çalışmak isteyen sekreterler için yayınlanan ilanlar nelerdir?

Antalya’da yer alan hastanelerde sekreter olarak çalışma avantajı yakalayabilirsin. Hastanelerde tıbbi sekreter olarak çalışmak adına Antalya sekreter iş ilanları bay ve kadınlar adına yayınlananlara başvuru yapabilir ve senden istenilen niteliklere uygun olduğun takdirde bu alanlarda çalışmaya başlayabilirsin. Bunun yanı sıra inşaat, turizm, üretim ya da hizmet gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumlarda çalışma fırsatı yakalayabilirsin. 

Antalya sekreter iş ilanlarında tam zamanlı işler nelerdir?

Güncel Antalya sekreter iş ilanları arasında çoğunlukla tam zamanlı işler bulabilirsin. Bu işler arasında tıbbi sekreter, muhasebe sekreteri, emlak sekreteri, yönetici sekreteri gibi iş tanımları bulabilirsin. Sen de sekreter isen ve iş arıyorsan kendine uygun iş ilanlarına kariyer.net'ten başvuruda bulunabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya sekreter iş ilanlarında belirtilen çalışma ortamları nasıldır?

Her firma düzen ve tertibi sağlayan, işlerin sağlıklı olarak ilerleyip ilerlemediğini kontrol eden, toplantı ve randevu gibi önemli durumların hatırlatmalarını yapan, bu durumu organize eden sekreterlere ihtiyaç duyar. Antalya’da ve diğer ilerimizde sekreterlerin çalışma ortamı genellikle işletmeler ve ofislerdir. Sekreterler, masabaşı çalışırlar. Çalışma ortamları temiz ve aydınlıktır. Bu pozisyonda çalıştığında çalışma ortamında kullanacağın ekipmanların başında bilgisayar ve telefon gelir. Çalışma ortamını diğer ofis çalışanları ile paylaşman da gerekir.

Antalya sekreter iş ilanlarında belirtilen görev tanımı nedir?

Tüm işletmeler düzenin sağlanması için bazı birimler oluşturur. Sekreterlik birimi bunlar arasındadır. Çağrıları karşılamak, günlük iş raporu tutmak, randevuları ayarlamak ve iş takvimi oluşturmak sekreterin görevleri arasında yer alır. Bu iş düzenine uygun çalışıldığında oluşturulan projeler daha sağlıklı şekilde ilerleyebilir. Gelen dokümanların tasnifinin yapılması ve servis edilmesi gibi görevlerin yürütenler sekreterlerdir. Bununla birlikte hizmet verilen firmaya göre sekreterlerin yaptığı iş ve işlemler değişkenlik gösterebilir.

Antalya sekreter iş ilanlarının en yoğun olduğu ilçeler hangileridir?

Her işletmede olduğu gibi Antalya’da hizmet veren işletmeler de en iyi hizmeti sunmak için işletmenin bir düzene sahip olmasına önem verir. Düzen ve tertibi sağlayan en önemli birim sekreterliktir. Antalya’nın Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Kemer ve Elmalı ilçeleri sekreterlik iş ilanlarının en yoğun yayınlandığı ilçelerdendir. Bu ilçelerdeki iş ilanları değişkenlik gösterebilir. Aktif iş ilanlarına ulaşmak için kariyer.net üzerinden ilgili filtrelemeleri yaparak ilanları görüntüleyebilirsin.

Antalya sekreter iş ilanlarına başvurmak için hangi belgeler gereklidir?

Üniversitelerin Büro Yönetimi bölümünden mezun adaylar sekreter olarak görev alabilirler. Üniversite mezunlarının iş ilanlarına başvurabilmek için mezuniyet diplomalarının olması yeterlidir. Bununla birlikte sekreterlik pozisyonunda çalışmak için diksiyon sertifikası, yabancı dil sertifikası ve bilgisayar programlarına hâkim olunduğunu gösteren sertifikaya sahip olma ve bu alanlarda belge almış olma işletmeler tarafından tercih nedeni sayılır. Bunun yanında bir iş yerinde belli bir tecrübe edinmiş adaylar da mezuniyet şartı aranmaksızın istihdam edilebilir.

notifications İş Alarmı kur