71

Antalya Tekstil İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tekstil cancel
Antalya cancel
Ilsan Tekstil San.ve Tic.A.Ş.
Müşteri Temsilcisi
Ilsan Tekstil San.ve Tic.A.Ş.
İstanbul (Tümü) +80 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
MUSA DENGİZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞTİ.
Mağaza Satış Danışmanı
MUSA DENGİZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞTİ.
İstanbul (Tümü) +36 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
BGSTORE MAĞAZACILIK A.Ş.
Alanya Mağaza Müdürü
BGSTORE MAĞAZACILIK A.Ş.
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
COLİNS
Satış Danışmanı (Antalya The Land Of Legends)
COLİNS
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya Tekstil İş İlanları

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Antalya, gezilip görülecek yerler bakımından turistik ve tarihi bir yapıya sahip. Bu nedenle turizm sektörünün gelişmesiyle  ile birlikte şehirde bir turist yoğunluğu bulunur. Tekstil sektörü de turistlerin ilgisini çeker. Antalya’da hızla gelişen sektörlerden biri olan tekstil sektöründe çalışmak istiyorsan tekstil mağazalarında  satış danışmanı, mağaza müdürü, operasyon müdürü gibi meslek dallarındaki ilanlara göz atabilirsin. Gerekli bölümlerden mezunsan ve firmaların aradığı niteliklere uygunsan Antalya tekstil iş ilanlarına başvuru yaparak çalışma imkanı yakalayabilirsin. Farklı meslek dalları arasından niteliklerine uygun pozisyonu belirleyebilir iş tanımını yapabileceğine inanıyorsan Kariyer.net’in Antalya tekstil iş ilanları yeni ve güncellenen ilanlarına başvurabilirsin.

Antalya Tekstil Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Antalya tekstil eleman arayanlar, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma imkanı bulunan meslek imkanı sunar. Antalya tekstil sektörü iş ilanlarına başvuru yapmadan önce dikkat etmen gereken bazı detaylar bulunur;

  • Öncelikle şirketlerin aradığı kriterlere uygun olup olmadığını, yayınlanan ilanlardaki iş tanımını ve genel nitelikleri incelemen gerekir. 
  • Aday kriterleri ve pozisyon bilgilerini dikkatli  bir şekilde inceleyerek sana uygun olan pozisyona başvurman daha faydalı olur. 
  • Kabul edilirsen işyerine ulaşım imkanının olup olmadığına bakabilirsin. 

Bu detayları dikkate alarak Antalya'da tekstil iş ilanlarına başvuru yapabilir ve işverenin senden beklediği iş tanımlarına uygun olduğun takdirde buralarda çalışmaya başlayabilirsin.

Antalya Tekstil Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Tekstil sektörü mağaza satış danışmanı görevleri ve çalışma ortamları iş yerlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak çalışma ortamın şirketin bağlı olduğu bölümler olur. Çalışma koşulların ise şu şekilde;

  • Mağazada satılacak ürün veya hizmetlerin planlanması, 
  • Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek, 
  • Ürünlerin satışı ve tanıtımı için diksiyona ve doğru kelimelerin kullanımına dikkat etmek, 
  • Müşteri isteklerini anlayarak yardımcı olmak, müşterilerin doğru karar verebilmeleri için destek olmak iş tanımı arasında.

 

Antalya tekstil sektörü iş ilanları bugün eklenen ve sürekli güncellenen ilanları inceleyip, istenen niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan iş ilanlarına başvurabilirsin.

Antalya tekstil sektörü iş bulma imkanı fazla olan meslek kolları hangileridir?

Antalya’da gelişen ve istihdam alanı fazla olan tekstil sektörü birçok meslek dalına istihdam sağlar. Tekstil mağazalarında  satış danışmanı, mağaza müdürü, operasyon müdürü, kalite kontrol mimarı olarak Antalya tekstil fabrikaları iş ilanlarına başvurabilirsin. Alışveriş merkezlerinde bulunan tekstil mağazalarında satış danışmanı ilanları son dönemde artış gösterir.

Antalya tekstil iş ilanları nelerdir?

Antalya’da bulunan fabrikalarda fabrika personeli, bakım elemanı, dağıtım şoförü ve tekstil işçisi olarak üretim alanında iş ilanları bulunur. Güncel antalya tekstil iş ilanlarını görüntüleyebilir,  deneyim ve istenen eğitim durumuna göre Antalya'da tekstil iş ilanlarına kolayca başvuru yapabilirsin.

Antalya iş olanakları nelerdir?

Antalya tekstil firmaları iş ilanları, birçok farklı alanda yayınlanır. Eğer kendini bu sektörde çalışmaya hazır hissediyorsan tekstil fabrikalarında çalışabilirsin. Tekstil mağazalarında  satış danışmanı, mağaza müdürü, operasyon müdürü, kalite kontrol mimarı olarak tekstil fabrikalarına iş başvurusu yapabilirsin. Antalya tekstil firmaları iş ilanları satış, pazarlama ve üretim alanında bulunur. 

Antalya'da Tekstil Sektörü İş İlanlarında Aranan Nitelikler nelerdir?

Antalya iş ilanları, tekstil ürünlerinin üretimi için işçi alımı, ürünlerin pazarlanması, lojistik hizmetleri ve mağazada satış olmak üzere birçok alanda iş ilanları bulunur. Eğitim durumu ve deneyimin ön planda olduğu ilanlarda iş tanımına uygun bir özgeçmiş önemli özelliklerden biri. Antalya tekstil eleman arayan firmaların iş ilanlarında belirttiği iş tanımı ve genel niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan kolayca başvurunu tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya tekstil sektörü iş ilanlarında hangi meslek grupları yer alır?

Antalya’da tekstil sektörü oldukça gelişmiştir. Antalya’da tekstil alanında birçok farklı kişiye iş olanağı sağlanır. Antalya’da tekstil sektöründe bulunan meslekler arasında; mağaza müdürü, satış danışmanı ve kalite kontrol uzmanı öne çıkar. Ayrıca üretim alanında çeşitli personeller görev alır. Tekstil teknikerine ve tekstil mühendisine sektörde ihtiyaç duyulur. Bu alanlarda yetkinliğe ve deneyime sahip adaylar, Antalya’da tekstil sektöründe iş imkanı bulabilir. Diğer yandan tekstil sektöründeki firmalar vasıfsız personel alımı yapabilir.

Antalya tekstil sektörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Antalya’da tekstil sektöründe birçok pozisyonda çalışma imkanı bulunur. Satış danışmanı ve mağaza müdürü pozisyonları için sık sık eleman aranır. İlanlara başvuru yapan adayların tekstil alanında deneyim sahibi olması beklenebilir. Tekstil mühendisliği veya tekstil teknikerliği için eğitim şartı öne çıkar. Kriterler, firmaya ve pozisyona bağlı olarak farklılık gösterir. Bu kapsamda adaylar, kendilerine uygun seçeneklere başvuru yapmalıdır.

Antalya tekstil sektörü iş ilanları en yoğun hangi bölgelerdedir?

Antalya’da tekstil alanında faaliyet gösteren firmalar bünyelerinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duyar. Antalya’nın merkez bölgesinde birçok farklı mağaza ve tekstil firması yer alır. Merkez bölgesinde bulunan tekstil sektörü iş ilanları da diğer bölgelere kıyasla daha fazladır. Aynı zamanda Antalya’nın Manavgat bölgesinde de tekstil alanında çalışabilecek kişilere ihtiyaç duyulur.

Antalya tekstil sektörü iş ilanlarında çalışma süreleri nasıldır?

Tekstil alanında pek çok firma faaliyet gösterir ve firmalar birçok pozisyonda personele ihtiyaç duyar. Bu bağlamda tekstil çalışanlarının mesai saatleri farklılık gösterir. Satış danışmanı ya da mağaza müdürü olarak çeşitli mağazalarda görev alan kişilerin çalışma saatleri değişkenlik gösterebilir. Sektörde genellikle tam zamanlı başlığı altında ilan açılır. Bazı firmalar part time çalışacak kişiler de istihdam eder.

notifications İş Alarmı kur