Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
62

Argon Kaynakçısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Argon Kaynakçısı cancel
YÜREK POLİMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKET

Argon Kaynakçısı

YÜREK POLİMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKET
Bursa
Tam zamanlı
19 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
akasya grup

Alüminyum Argon(Tig) Kaynakçı

akasya grup
Ankara
Tam zamanlı
12 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Argon kaynakçısı ne iş yapar?

Argon kaynakçısı bir diğer adıyla tığ kaynakçısı, işletmenin uygun gördüğü çalışma prensiplerini göz önünde bulundurularak araç ve gereçleri etkin bir şekilde kullanır. Son derece zorlu olan bu işlem için alanında uzman kişilerin çalışması gerekir. Argon kaynakçıları, argon gazı ve cihazları sayesinde metal parçaları çeşitli işlemler uygulayarak kesen ve birleştirilen kişilere denir. Çeşitli alanlarda ihtiyaç duyulan argon kaynakçılarının, kesilecek ya da kaynakla tutturulacak olan metal parçalarını saptamaları da iş sorumlulukları arasında yer alır.

Argon kaynakçısının çalışma koşulları nasıldır?

Argon kaynakçıları genellikle fabrika ya da atölye gibi kapalı ortamlarda çalışır. Yer yer açık havada da çalışabilirler. Çalışma ortamları genellikle yüksek seslidir. Kaynak işlemi yaparken gerekli olan ekipmanlar, işveren tarafından karşılanır. Çalışma koşulları belli standartlarla belirlenen argon kaynakçılığı için kişinin iş sağlığı kurallarına dikkat etmesi de gerekir. Sen de bu alanda yetkinsen ve argon kaynakçı olarak iş arıyorsan kariyer.net üzerinden sana uygun ilanları inceleyebilir ve ilanlara başvurabilirsin.

Argon kaynakçısı iş ilanları yoğun olarak hangi şehirlerde yayınlanır?

Argon kaynakçısı arayışı, Türkiye’nin farklı şehirlerinde mevcuttur. Oldukça dikkat isteyen bir iş olan argon kaynakçılığı, alanında uzman kişiler tarafından özenle yapılmalıdır. Bu sebeple fabrika ve atölyelerin bulunduğu her alanda iş ilanına rastlayabilmen mümkündür. Sanayi sektörünün gelişmiş olduğu ilerde daha çok iş ilanına rastlayabilirsin. Hangi illerdeki argon kaynakçılığı iş ilanlarını merak ediyorsan kariyer.net üzerinden ilgili filtreleri kullanarak aramalarını sonuçlandırabilirsin.

Nasıl argon kaynakçısı olunur?

Argon kaynakçılığı, üretim sektöründe oldukça önemli bir meslektir. Argon kaynakçısı olabilmen için belirli kriterlere sahip olman gerekir. Ellerini ve gözlerini çok iyi kullanabilmen bu iş alanında son derece önemlidir. Odaklanabilme ve konsantrasyon da bu iş alanında aranan önemli kriterlerdendir. Argon kaynakçısı olabilmen için şekil ilişkilerini iyi görebilmen, yapılacak işi zihninde canlandırabilmen, tasarımı kağıt üzerinde çizebilmen ve mekanik ilişkileri tespit edebilme yetkinliklerine sahip olman gerekir. Eğer bu yetkinliklere sahipsen kariyer.net üzerinden ilgili iş ilanlarına başvurarak argon kaynakçısı olarak çalışmaya başlayabilirsin.