405

ASP.Net Yazılım Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

ASP.Net Yazılım Uzmanı cancel
SBI Bilişim A.Ş
ASP.NET Yazılım Uzmanı
SBI Bilişim A.Ş
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ADeko Grup Bilişim Ltd. Şti.
ASP.NET Yazılım Uzmanı
ADeko Grup Bilişim Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
AKSON BİLGİ TEKNOLOJİSİ VE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Yeni Mezun ERP D365 F&O Yazılım Geliştirici
AKSON BİLGİ TEKNOLOJİSİ VE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) Hibrit
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Asset GLI
Yazılım Uzmanı
Asset GLI
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Biofarma İlaç
Yazılım Uzmanı
Biofarma İlaç
İstanbul(Asya) Hibrit
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

ASP.Net Yazılım Uzmanı İş İlanları

Özellikle bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte bilişim sektöründe en dikkat çeken meslekler arasında yazılım uzmanları yer alır. ASP.Net yazılım uzmanı, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yazılım programlarında C# yazılım dilini kullanabilmeli ve ortaya yeni yazılımlar çıkarabilmelidir. ASP.Net yazılım uzmanları, aynı zamanda mevcut yazılımları geliştirir ve özellikle web sitelerinin altyapısını güvenli hale getirmek için çalışır. Onlarca farklı yazılım ve programlama dili bilişim sektöründe kullanılır. ASP.Net yazılım dilini kullanabilen adaylar, ASP Net yazılım uzmanı iş ilanları için başvurabilir. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya yarayan internet sitelerinin güvenlik duvarını geliştirmek için de ASP.Net yazılım uzmanına ihtiyaç duyulur ve bu alanda yazılım uzmanı iş ilanı bulunur.

ASP.Net Yazılım Uzmanı Ne İş Yapar?

Bilişim sektöründeki teknolojik gelişmeler, yazılım uzmanına duyulan ihtiyacı her geçen gün arttırır. ASP.Net yazılım uzmanı çeşitli programlama dili kullanarak internet sitesi oluşturabilir, farklı programlar ortaya çıkarabilir ya da var olan programları geliştirebilir. Bünyesinde çalıştığı şirketin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden ASP.Net yazılım uzmanı, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar geliştirir. ASP Net yazılım uzman eleman olarak çalışan kişiler, geliştirdikleri yazılım ile ilgili testler ve kontroller yapar. Bu sayede yazılımda olan herhangi bir sıkıntı varsa anında giderilir. Ekip halinde çalışan ASP.Net yazılım uzmanı, ayrıca yazılımların bakım çalışmalarını da yapar. ASP Net yazılım uzmanı iş ilanları güncel olanlara sen de başvuru yaparak bilişim sektöründe kariyerine devam edebilirsin. 

ASP.Net Yazılım Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

ASP.Net yazılım uzmanı olabilmek için en az 4 yıl eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekir. Yazılım mühendisliğine giriş, yazılım gereksinim mühendisliği, yazılım tasarım mimarisi ve ileri web uygulamaları gibi dersler gören yazılım mühendisleri, Microsoft tarafından geliştirilen ASP.Net yazılım programını ve C# yazılım dilini bilmelidir. Bu alanda eğitim gören adaylar, yazılım programlama dillerini kullanarak çeşitli algoritmalar oluşturabilir. Bu alanda eğitimi tamamladıysan ve bilişim sektöründe kariyerine devam etmek istiyorsan ASP Net yazılım uzmanı eleman ilanı açıklamalarını inceleyerek bilişim şirketlerine başvuru yapabilirsin. 

ASP.Net yazılım uzmanı iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

ASP.Net yazılım uzmanı iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken detaylardan ilki, şirketlerin senden beklediği eğitim seviyesini ve programlama dilini karşılayıp karşılamadığındır. ASP Net yazılım uzmanı iş ilanları bay adayların askerlik ön şartını yerine getirmesini de talep eder. Öte yandan ilan açıklamalarından aday kriteri, pozisyon bilgileri ve sosyal haklar hakkında detaylı araştırma yapabilirsin. 

ASP.Net yazılım uzmanı ne kadar maaş alır?

Bilişim sektörüne bağlı olarak çalışan ASP.Net yazılım uzmanı maaşı, çalışılan şirkete bağlı olarak değişir. Ayrıca bu sektörde deneyimi fazla olan adayların maaşları yeni başlayan adaylara göre daha yüksektir. ASP Net yazılım uzmanı iş ilanları bugün filtrelemesi yaparak sana uygun olan fırsatları görebilir, ilanlara başvurmadan önce kariyer.net’in maaş analizi alanını inceleyebilirsin. 

ASP.Net yazılım uzmanı olarak nerelerde çalışabilirim?

Bilişim sektöründe yer alan her şirkette ASP.Net yazılım uzmanı olarak çalışabilirsin. Özellikle büyük şehirlerde daha fazla iş imkanı bulabilirsin. Ayrıca filtre seçeneklerini kullandığında ASP Net yazılım uzmanı iş ilanları İstanbul ili gibi yaşadığın yerdeki ilanları görüntüleme şansın vardır. Örneğin; Bursa’da yaşıyorsan Bursa ASP Net yazılım uzmanı iş ilanlarına başvurabilirsin. 

ASP.Net yazılım uzmanı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kariyer.net üzerinden ASP.Net yazılım uzmanı iş ilanlarına ulaşılabilir. İş arama alanına ASP.Net yazılım uzmanı yazarak ilanları filtreleyebilir ve şehrinde yer alan şirketlerin iş ilanına başvurabilirsin. Ayrıca tam zamanlı, uzaktan, yarı zamanlı gibi farklı çalışma şekilleri için de filtre seçeneklerini kullanabilir, sana en uygun işi kariyer.net’i kullanarak kolayca bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

ASP.net yazılım uzmanı nasıl olunur?

ASP.net yazılım uzmanı olabilmen için uygulaman gereken birkaç adım bulunur. Bunun için öncelikle üniversitelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olman gerekir. Birbirinden farklı özelliklere ve yapılara sahip birçok programlama dili bulunan yazılım sektöründe, kendini geliştirmen ve ilgili dili bilmen gerekir. Genellikle MVC yapısıyla birlikte kullanılan Asp.Net dili bu programlama dillerinden bir tanesidir. Asp.net yazılım dilini kullanarak yazılım geliştirdiğin takdirde Asp.net yazılım mühendisi unvanını alırsın.

ASP.net yazılım uzmanı görevleri nelerdir?

Başta bilişim sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerde çalışma olanağı bulunan ASP.net yazılım mühendislerinin, mesleklerini icra ederken yapmaları gereken bazı görevleri bulunur. Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun programlar geliştirmek, Asp.Net diline uygun dokümantasyonlar çıkarmak, proje kurulumlarında yerinde destek sağlanması, müşteri eğitimlerinin verilmesinde görev alınması temel görevlerden bazılarıdır. Bununla birlikte uygulamanın bitimi sırasında testler yaparak programı kontrol etmek ve uygulamayı teslim ettikten sonra bakım işlerinde görev almak da ASP.net yazılım uzmanının görevlerindendir. Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli olan kişiler bu görev için tercih edilir.

ASP.net yazılım uzmanı iş ilanları en çok hangi şehirlerde bulunur?

ASP.net yazılım mühendisleri giyim, bilişim, internet, yazılım, bankacılık gibi hizmet sektörlerinde istihdam edilen meslek elemanlarıdır. Bu sektör, birçok farklı şehirde iş olanağı sunan bir sektördür. Bilişim sektörünün geliştiği başta Ankara ve İstanbul ili olmak üzere Kocaeli, Zonguldak, Bursa, Kayseri, Mersin ve İzmir bu meslekte iş bulabileceğin illerden bazılarıdır. Geleceğin mesleklerinden sayılan yazılım uzmanlığı iş ilanları neredeyse her şehirde açılır.

ASP.net yazılım uzmanı pozisyonunda dönemsel/proje çalışma süresi ne kadardır?

Dönemsel, yani diğer adı ile proje bazlı iş, belli bir dönem bir işte çalışmayı ifade eden bir tanımdır. Bu çalışma şeklinde çalışmaya başlayacağın günü, işten ayrılacağın günü bilirsin. ASP.net yazılım uzmanı olarak farklı sektörlerde dönemsel çalışma olanağın bulunur. Dönemsel çalışma şeklinin süresi 4 ila 12 ay arasında değişebilir.

notifications İş Alarmı kur