Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
641

ASP.Net Yazılım Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

ASP.Net Yazılım Uzmanı cancel
tozkar saglık

Yazılım Uzmanı - Wordpress Developer

tozkar saglık
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İstanbul Okan Üniversitesi

Yazılım Uzmanı

İstanbul Okan Üniversitesi
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
15 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 26 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

ASP.net yazılım uzmanı nasıl olunur?

ASP.net yazılım uzmanı olabilmen için uygulaman gereken birkaç adım bulunur. Bunun için öncelikle üniversitelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olman gerekir. Birbirinden farklı özelliklere ve yapılara sahip birçok programlama dili bulunan yazılım sektöründe, kendini geliştirmen ve ilgili dili bilmen gerekir. Genellikle MVC yapısıyla birlikte kullanılan Asp.Net dili bu programlama dillerinden bir tanesidir. Asp.net yazılım dilini kullanarak yazılım geliştirdiğin takdirde Asp.net yazılım mühendisi unvanını alırsın.

ASP.net yazılım uzmanı görevleri nelerdir?

Başta bilişim sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerde çalışma olanağı bulunan ASP.net yazılım mühendislerinin, mesleklerini icra ederken yapmaları gereken bazı görevleri bulunur. Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun programlar geliştirmek, Asp.Net diline uygun dokümantasyonlar çıkarmak, proje kurulumlarında yerinde destek sağlanması, müşteri eğitimlerinin verilmesinde görev alınması temel görevlerden bazılarıdır. Bununla birlikte uygulamanın bitimi sırasında testler yaparak programı kontrol etmek ve uygulamayı teslim ettikten sonra bakım işlerinde görev almak da ASP.net yazılım uzmanının görevlerindendir. Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli olan kişiler bu görev için tercih edilir.

ASP.net yazılım uzmanı iş ilanları en çok hangi şehirlerde bulunur?

ASP.net yazılım mühendisleri giyim, bilişim, internet, yazılım, bankacılık gibi hizmet sektörlerinde istihdam edilen meslek elemanlarıdır. Bu sektör, birçok farklı şehirde iş olanağı sunan bir sektördür. Bilişim sektörünün geliştiği başta Ankara ve İstanbul ili olmak üzere Kocaeli, Zonguldak, Bursa, Kayseri, Mersin ve İzmir bu meslekte iş bulabileceğin illerden bazılarıdır. Geleceğin mesleklerinden sayılan yazılım uzmanlığı iş ilanları neredeyse her şehirde açılır.

ASP.net yazılım uzmanı pozisyonunda dönemsel/proje çalışma süresi ne kadardır?

Dönemsel, yani diğer adı ile proje bazlı iş, belli bir dönem bir işte çalışmayı ifade eden bir tanımdır. Bu çalışma şeklinde çalışmaya başlayacağın günü, işten ayrılacağın günü bilirsin. ASP.net yazılım uzmanı olarak farklı sektörlerde dönemsel çalışma olanağın bulunur. Dönemsel çalışma şeklinin süresi 4 ila 12 ay arasında değişebilir.