Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
52

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm cancel
ERTONA TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ

Üretim Elemanı

ERTONA TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ
Bursa
Tam zamanlı
20 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Ba-ros Geri Dönüşüm Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Muhasebe Personeli

Ba-ros Geri Dönüşüm Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
İzmir
Tam zamanlı
4 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe hangi iş imkanları bulunur?

Atık yönetimi ve geri dönüşüm, farklı kategorilerdeki atık türlerinin arındırılmasını ve geri dönüştürülerek kullanılır hale getirilebilmesini sağlar. Bu atıklar; tehlikeli, tehlikesiz, tıbbi ya da evsel olmak üzere farklı kategorilere ayrılır ve çeşitli işlemlerden geçirilir. İşlemlerin yapıldığı fabrikalarda farklı mesleklerden elemanlar çalışır. Sektörde; kimya mühendisi, üretim elemanı, makine teknikeri, bakım ustası gibi pozisyonlarda çalışan kişiler bulunur. Atık yönetimi ve geri dönüşüm sürecinde görev alan meslek grupları bunlarla sınırlı kalmaz. İnsan kaynakları uzmanı, mühendis, saha sorumlusu gibi farklı meslek kollarından kişiler de bu sektörde kendine yer bulabilir.

Atık yönetimi ve geri dönüşüm iş ilanlarına başvururken nelere dikkat edilmeli?

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe çalışmak isteyen adayların, işverenlerin eğitim seviyesi ya da iş bilgisi kriterlerini karşılayabilmesi gerekir. Bu sektörde hangi meslek kolunda çalışmak istiyorsan eğitim seviyenin buna uygun olması gerekir. Örneğin; çevre mühendisi olarak çalışacak kişiler, mutlaka üniversitelerin 4 yıllık Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun olmalıdır. Bunun yanı sıra mesleğin gerektirdiği program bilgilerine de sahip olmak gerekir. Ayrıca bazı kurumlar yabancı dil bilgisi olan kişilerle çalışmak ister.

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe hizmet personeli pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe birçok departman yer alır. Bu departmanlardan biri de hizmettir. Firma içinde çalışanlara ya da atık yönetim sürecine hizmet eden pek çok çalışan bulunur. Örneğin; şirket şoförü bu meslek kolları arasında yer alır. Kurumda çalışanlarının ulaşımını sağlar. Bu mesleği icra etmek için gerekli olan ehliyet koşulunu yerine getirmek ve işverenlerin kriterlerini karşılayabilmek gerekir.

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe çalışmak istiyorsan öncelikle kendi çalışma disiplinine uyan iş ilanlarına ulaşman gerekir. Bunun için Kariyer.net'i ziyaret ederek; eğitim seviyene, çalışma disiplinine ve bilgi birikimine hitap eden ilanlara başvurabilirsin. Filtreleme özelliğini kullanarak kendine uygun iş ilanlarını listeleyebilirsin. Ayrıca iş alarmı oluşturarak belirlediğin alanda yeni ilan yayınlandığında bildirim alabilirsin.