Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
20

Aydın Nazilli İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Aydın cancel
Nazilli cancel
Mavi

Mağaza Müdür Yardımcısı - Nazilli

Mavi
Aydın
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
52 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DONANIM İÇECEK SU GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Laborant

DONANIM İÇECEK SU GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Aydın
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Aydın Nazilli İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İnsan Kaynakları İş İlanları , İstanbul(Avr.) Arnavutköy İş İlanları , İstanbul(Asya) Tuzla İş İlanları , İzmir Çeşme İş İlanları , Muğla Milas İş İlanları

Nazilli İş İlanları

Ege bölgesi şehirlerinden biri olan Aydın'nın ilçesi Nazilli, denize kıyısı olmayan, İzmir Denizli karayolu üzerinde bulunan bir yerleşim birimidir. Verimli toprakları ve tarıma elverişli iklimi sayesinde nüfusun refah seviyesi iyi durumdadır.

Tarım ve Sanayi Üretimi

Nazilli; incir, zeytin, tahıl, pamuk, tütün ürünleri bakımından zengindir. İlçede meyan kökü gibi sanayi ürünleri de yetişir. Köy ve kasabalarda faaliyet gösteren çok sayıda çiftlik vardır. İlçe halkı farklı bir işte maaşlı çalışıyor olsa bile bahçesinde kendine yetecek kadar incir ağacı yetiştirmeye devam etmektedir. İlçede, kurutulmuş üzüm ve incir ihracatı, meyve sebze satış ve pazarlaması oldukça yüksektir.

İlçede, mermer işletmeleri, kömür işletmeleri, çırçır fabrikası, zeytinyağı fabrikası, iplik fabrikası, yorgan fabrikası, tekstil fabrikası gibi sanayi işletmeleri vardır. Nazilli'nin diğer bir önemli yatırımı da soğutma makineleri üretimi yapan sanayidir. Nazilli iş ilanları güncel sayfalarda, üretim işçisi, tekniker, makine mühendisi, yazılım ve web sitesi uzmanı ve bölge satış uzmanı adayları arandığı görülmektedir. Nazilli Yeni Sanayi Mahallesi'nde bulunan sanayi sitesinde yaklaşık 1720 iş yeri, 910 firma bulunmaktadır.

Sanayi sitesinde çalışan personel sayısı yaklaşık olarak 1500 civarındadır. Sitede alüminyum ve plastik, boya ürünleri ve imalatı, çelik kapı imalatı, cam işleri, demir metal işleri, güneş enerjisi sistemleri, gıda imalatı gibi ticarete ve üretime dayalı çok değişik branşlarda iş yeri faaliyet göstermektedir. Nazilli iş ilanları sayfasını takip ederek sanayi sektöründe çıkan ilanları değerlendirebilirsiniz. Nazilli bünyesinde faaliyet gösteren bir başka sanayi kuruluşu da medikal kozmetik tekstil, tıbbi sarf malzemeleri üretmektedir. Nazilli iş ilanları 2018 döneminde fabrika müdürü, satış danışmanı, içecek sektöründe satış temsilcisi, elektrik bakım teknikeri, ön muhasebe sorumlusu gibi aday arayışları vardır.

Nazilli de eğitim, turizm, sağlık hizmetleri de gelişmeye devam etmektedir. Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu, Nazilli İsabeyli beldesinde konuşlanmıştır. Yerleşkede eğitim binaları ve öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarına cevap veren kafe restoranlar vardır. Öğrenci yurtları da Nazilli'de bulunduğu için yılın 8 - 9 ayı ilçe oldukça kalabalıktır. Kampüsteki kapasite 4500 öğrenciyi alabilmektedir. Fakülte ve yurtlar ilçenin ekonomisine gözle görülür bir hareketlilik getirmiştir. Gelişmeye devam eden bu güzel ilçede yaşamak ve keyifle çalışmak için Nazilli iş ilanları sayfasını değerlendirebilirsiniz.