Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
23

Bahçıvan İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bahçıvan cancel
Yeni Yüzyıl Üniversitesi

Bahçıvan

Yeni Yüzyıl Üniversitesi
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
10 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
 Wam Turkey Worldwide Asset Management

Bahçıvan

Wam Turkey Worldwide Asset Management
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Bahçıvan İş İlanları

Bahçıvan, toprağın havalandırılması, uygun bitkilerin ekilmesi ve yetiştirilmesi, çimlerin biçilmesi, sulamanın yapılması, ağaçların budanması gibi işleri yapan kişidir. Bitki bakımı ve ekiminin mevsiminde yapılması çok önemlidir. Her bitkinin ekim zamanı farklıdır. Bahçıvan bunları bilir ve doğru zamanda ekim, biçim, sulama ve budama işlerini yapar. Bahçıvan olarak işe alınacak adaylarda aranan özellikleri incelediğimizde, doğayı seven, doğayla zaman geçirmekten keyif alan, bakımı yapılacak olan bahçenin özelliklerine göre, ekim, dikim, tohum, sulama, budama gibi konularda bilgisi olan, düzenli çalışabilecek olmalarının, genellikle tercih sebebi olduğunu görürüz. Bahçıvan iş ilanlarını, iş verenden iş arayana ulaştırılması sürecinde, Kariyer.net profesyonel hizmet veren online bir platformdur. Bahçıvan olarak iş arayan kişiler, Kariyer.net aracılığıyla özgeçmişlerini oluşturup, ilgilendikleri ilanlara başvuru yapabilirler.

Bahçıvan iş ilanları, Kocaeli ilinde ne gibi sonuçlar vermektedir?

Kocaeli ilinde bahçıvan olarak iş arayan kişiler, bu ilanları takip ederler. Kariyer.net iş ilanları sayfalarından bahçıvan iş ilanları yazıp aratabilir, ayrıca filtreleme özelliğini kullanarak sadece Kocaeli için verilmiş ilanları görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, Muğla’da bahçıvan olarak iş arayan bir kişi, Kariyer.net iş arama motoruna ‘Muğla bahçıvan iş ilanları’ yazdığında sadece Muğla için verilen ilan sonuçlarına ulaşmaktadır.

Villada bahçıvan iş ilanları nelerdir?

Bahçeli evleri olan kişiler, bahçenin profesyonel anlamda düzenlenmesi ve bakımının yapılması için bahçıvan istihdam etmeyi tercih ederler. Bazen lojmanda veya müştemilatta kalacak yer de temin edilecek villa bahçıvanı, bahçenin ekimi, biçimi, sulanması, ürünlerin toplanması, budanması, uygun koşullarda depolanması, çiçeklendirilmesi gibi işlerden sorumlu olur.

Siz de bahçıvan olarak ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net iş arama motorunu kullanarak, çalışmak istediğiniz yer ve firma özelliklerine göre arama yapabilir, uygun olan ilanlara başvurunuzu kolayca gönderebilirsiniz.