Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
71

Balıkesir Gıda İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Gıda cancel
Balıkesir cancel
KHC TURKEY GIDA SANAYİ A.Ş.- KRAFT HEINZ
Bakım Onarım Formeni
KHC TURKEY GIDA SANAYİ A.Ş.- KRAFT HEINZ
Bursa +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Balıkesir Gıda Sektörü İş İlanları

Oldukça stratejik bir konumuna sahip olan Balıkesir’de gıda sektörü gelişmiştir. İki denize kıyısı olan Balıkesir, nüfusu yoğun şehirlerdendir. Balıkesir'e bağlı birçok ilçe bulunması ve şehrin kalabalık olması sebebiyle gıda sektörü oldukça gelişmiştir. Balıkesir’de gıda sanayi şirketleri, bağcılık ve şarapçılık şirketleri, süt ürünleri şirketleri gibi Balıkesir gıda sektörü eleman arayan firmalar bulunur. Bunların yanı sıra gıda ve unlu mamüller üzerine çalışan şirketler ve özel işletmeler oldukça gelişmiştir. Balıkesir’de tarım ve hayvancılığın da gelişmiş olması sebebiyle pek çok farklı şirket bulunur. Bu şirkette çalıştırılmak üzere ziraat mühendisi, proje yönetimi kıdemli uzmanı, satış temsilcisi ve üretim mühendisi ihtiyacı vardır. Aynı zamanda teknolojinin gelişimi ve bu şirketlerin sosyal ağlarının gelişmesi ile birlikte metin yazarlarına ve dijital pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç duyulur. Balıkesir gıda iş ilanları sayfasına başvuru yaparak bu şirketlerde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Balıkesir Gıda Sektörü İş Olanakları

Balıkesir’de bulunan pek çok farklı işletme sayesinde gıda sektörü oldukça gelişmiştir. Gıda sektörüne bağlı olan süt ve süt ürünleri şirketleri ile kuruyemiş gıda ve tarım ürünleri şirketleri şehirde bulunur. Bu şirketlerde çalıştırılmak üzere muhasebe uzmanlarına, satın alma sorumlusuna, bölge sorumlusuna ya da üretim raporlama uzman yardımcılarına ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda Balıkesir gıda sektörü iş ilanlarına başvuru yapılarak kalite müdürlüğü, bölge satış temsilciliği, bordro ve özlük işleri uzmanlığı ya da kalite uzmanlığı yapılabilir. Bunların yanı sıra gıda mühendisleri genel başvuru yaparak Balıkesir gıda mühendisi iş ilanları yakalayabilir. Gıda sanayi ve ticaret şirketlerinde insan kaynakları uzman yardımcısı olarak çalışabilir ya da kalite AR-GE mühendisliği yapılabilir. Balıkesir’de iş olanaklarının fazla olması ile birlikte kişiler gıda sektöründe çalışma şansı yakalayabilirler. AR-GE kıdemli mühendisleri, gıda ürünleri yöntemleri ve teknolojileri konusunda AR-GE projelerini yürütür ve aynı zamanda AR-GE konularını ortaya çıkararak projelendirirler. Gıda sektöründe metin yazarlığı yapacak kişiler ise şirketlerin katalog, dergi, slogan ve kampanya metinlerini oluşturur. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden özgün içerik hazırlanarak şirketin potansiyel müşterilerine ulaşma şansı yakalanabilir. Bunların yanı sıra restoranlarda çalışmak üzere genel başvuru yapılarak boş pozisyonlar için değerlendirilme şansı yakalanabilir. Balıkesir gıda teknikeri iş ilanlarına başvuru yaparak genel nitelikler ve aday kriterleri doğrultusunda iş bulma olanağına sahip olunabilir.

Balıkesir Gıda Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Balıkesir gıda sektörü üzerine yayınlanan güncel balıkesir gıda iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken birtakım durumlar bulunur. Öncelikle gıda sektörü üzerine çalışılacak şirketin hangi departmanında işe girmek isteniyorsa o departmana uygun iş ilanlarına başvuru yapılmalıdır. Ziraat mühendisi, proje yönetimi kıdemli uzmanı ya da AR-GE mühendisi olarak iş başvurusu yapmak için ilgili ilanlar incelenebilir. Yayınlanmış olan ilanlarda şirketlerin hangi konumda olduğu ve nerede hizmet verdiklerine de dikkat edilmelidir. Şirketlerin belirledikleri iş tanımlarına uygun olunması durumunda Balıkesir gıda mühendisi iş ilanlarına başvuru yapılabilir. Şirketler iş ilanlarına başvuru yapan kişilerden tecrübe sahibi olmalarını bekler. Bunların yanı sıra Balıkesir’in ilçelerine bağlı olan bölgelerinde ikamet edebilecek kişiler bu iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

Gıda Sektöründe Çalışan Birisi Ne İş Yapar?

Gıda sektöründe çalışan birinin iş tanımları çalışacağı departmana bağlı olarak değişkendir. Gıda üzerine holdinglerde ve şirketlerde AR-GE kıdemli mühendisliği yapacak kişilerin iş tanımları arasında kuruma katkı sağlayacak AR-GE konularını ortaya çıkarak projelendirmek yer alır. Bunların yanı sıra Balıkesir gıda sektörü iş ilanlarına başvuru yapan proje yönetimini gerçekleştirmekten sorumlu arge kıdemli mühendisleri, numuneleri hazırlamak ve projelerle ilgili deneyler yapmakla yükümlüdür. Ulusal ve uluslararası başvurularını yaparak etkinlikleri takip eden arge mühendisi, aynı zamanda şirketin diğer bölümleri ile koordineli olarak çalışır. Bunların yanı sıra proje yönetimi kıdemli uzmanları ise yurt içi ve yurt dışındaki şirketler için müşterilerin malzeme ve ürünle ilgili değişiklik taleplerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirir. Projelerin revizyonlarını gerçekleştiren kıdemli proje yönetimi uzmanı, aynı zamanda projelerin takibi ve raporlanması ile ilgilenir. Balıkesir gıda sektörü eleman arayanlar tarafından yayınlanan ilanlara başvurarak üretim vardiya mühendisi olarak çalışacak kişiler ise üretim verimlilik raporlarının değerlendirmelerini hazırlar. Bunların yanı sıra şirketin departmanındaki üst amirlerine bilgi aktarımı ve raporlama yaparlar.

Balıkesir Gıda Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Balıkesir’de gıda sektörü üzerine çalışacak kişilerin part time ya da tam zamanlı olarak yayınlanmış olan ilanlar arasından tercih yapmaları gerekir. Çalışma ortamları ise şirketlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çalışılacak departmana bağlı olarak şirketlerin çalışma alanlarında ve dış ortamlarda çalışma şansı bulunur.

Gıda Sektöründe Çalışan Birisinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Balıkesir gıda sektörü iş ilanlarına başvuru yaparak gıda üzerine farklı departmanlarda çalışma şansı bulunabilir. İş tanımı, departmana bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin; gıda üzerine üretim yapan şirketlerde metin yazarlığı yapacak kişiler, şirketin katalog, dergi ve kampanya metinlerini oluşturarak özgün içerikler meydana getirir. Bunların yanı sıra sosyal medya uzmanı, ilgili içerikleri paylaşarak müşterilerle etkileşim kurulmasını sağlar.

Gıda Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gıda sektöründe çalışmak için istenilen belgeler çalışacağınız departmana bağlı olarak değişir. Genel olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunduğuna dair belge ve diploma istenir. Kişilerden istenilen tecrübe ve ilgili bölümden mezun olunması şartı sağlandığı takdirde başvuru yapılan firmanın yeteneklerinize uygun alanında çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Gıda Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Bölümden Mezun Olmak Gereklidir?

Gıda sektöründe çalışacak kişilerin mezunu olması gereken bölümler departmanlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak gıda üzerine çalışacak kişilerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekir. Bunların yanı sıra metin yazarlığı yapacak olan kişiler ise iletişim, edebiyat ya da güzel sanatlarla ilgili alanlardan mezun olmalıdır. Vardiya mühendisi yapacak kişiler üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmalıdır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir güncel iş ilanları nelerdir?

Balıkesir güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Balıkesir iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Balıkesir iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Balıkesir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Balıkesir iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Balıkesir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Balıkesir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!