Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
4

Baskı Nakış Sorumlusu İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Baskı Nakış Sorumlusu cancel

Sıkça Sorulan Sorular

Baskı nakış sorumlusu iş ilanları hangi meslek alanlarını kapsar?

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarının kapsadığı meslek alanları eğitim seviyelerine göre sınıflandırılır. Meslek liselerinin tekstil bölümü mezunları, meslek yüksek okullarının Tekstil programları veya Tekstil Teknolojisi programlarından mezun adaylar bu alanda çalışabilirler. Bu alanda alınan mesleki yeterlilik belgesi ile bu pozisyonda çalışan meslek gruplarına dahil olunabilir. Aynı zamanda bu alanda belli bir tecrübeye ve iş bilgisine sahip bireyler de yine bu alanda görev alabilir. Baskı nakış fasonu, baskı nakış sorumlusu ve baskı nakış takipçisi bu alandaki meslek gruplarıdır.

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

Baskı nakış sorumlusu, her tekstil işletmesi için gerekli çalışanlardandır. Tekstil alanında önde gelen şehirlerden biri olan İstanbul ilinde hizmet veren firmalar, bu bölgede yoğun olarak baskı nakış sorumlusu iş ilanlarını yayınlar. Ankara, Bursa, Mersin, Adana, Malatya, İzmir, Adıyaman ve Gaziantep Türkiye'nin diğer önemli hazır giyim ve tekstil şehirleri arasında sayılabilir.Bu şehirler, baskı nakış sorumlusu pozisyonunda yoğun olarak iş ilanları yayınlayan diğer bölgeler olarak sıralanabilir.

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarına bu konuda belli bir eğitim almış veya belli bir tecrübeye sahip adaylar başvurabilir. Meslek lisesi veya iki yıllık eğitim verilen meslek yüksekokullarının Tekstil bölümünden mezun olan adaylar, baskı nakış sorumlusu iş ilanlarına başvurabilirler. Baskı, nakış, yıkama ve parça boya konusunda teknik bilgilere hâkim olan, bu alanda en az beş yıllık deneyime sahip olan veya yöneticilik yapmış olan adaylar bu pozisyonda açılan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarında aranan koşullar nelerdir?

Baskı nakış sorumlusu iş ilanlarında adaylarda aranan bazı koşullar bulunur. İlgili alanda belli bir eğitim almış olmak veya belli bir tecrübeye sahip olmak istenen koşulların başında gelir. Bu pozisyonda çalışman için doğru zamanlama ile doğru kalitedeki işi teslim etmen ve ürünlerin nakış, dikim, boyama gibi özelliklerini kontrol etmen gerekir. Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmen, kesim programlarını takip ederek planlama yapabilmen, iş akışını işletmenin ve işin prosedürlerine uygun olarak yürütmen istenir.