10

Bayi Satış Temsilcisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Bayi Satış Temsilcisi İş İlanları

Bayi Satış Temsilcisi İş İlanları

Kurumların kurumuş olduğu bayilerle iletişime geçen bayi satış temsilcileri pazar analizlerini yaparak satış hedeflerine ulaşmayı amaçlar. Güçlü iletişim becerilerini kullanarak bayilerle diyaloğun sağlıklı kalmasını sağlayan bu kişiler gün boyunca onlarla iletişim kanallarını açık tutar. Sanayi ve hizmet firmalarının yoğunlaştığı alanlar bayi satış temsilcilerine olan talebi arttırır. Bu alanda mesleğin Türkiye genelinde yarattığı iş olanaklarına bakabilir, hangi alanda fırsatların çoğaldığını görebilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi İş Olanakları

Bayilerdeki satışların arttırılması için çalışan ve onlarla iletişimde kalan bayi satış temsilcileri kurumların yoğun olduğu birçok yerde istihdam edilebilir. Sen de sanayi ve hizmet şehirlerini yakın markaja alabilir, güncel bayi satış temsilcisi iş ilanları sınıflamasını konum, maaş ve çalışma şartları neticesinde değerlendirebilirsin.

Bayi satış temsilcilerin talep edildiği bölge genel olarak Marmara şeklinde öne çıkar. İstanbul(Avr.) bayi satış temsilcisi iş ilanları iş olanaklarının en çok arttığı yer olarak gösterilebilir. Avrupa yakasında ilaç sektöründen otomotive kadar pek çok kurumun çalışması istihdamın da buraya kaymasını sağlar. Ayrıca Anadolu yakasını da tercih edebilir, İstanbul'un iki yakasının iş olanaklarını birbiriyle karşılaştırtabilirsin.

Bursa ve Kocaeli gibi şehirlerde bayi satış temsilcisi alımlarında üst sıralarda konumlanır. İki şehrin de otomotiv ve sanayi alanında gelişmiş olması birçok bayinin bu şehirlerde kurulmasını sağlar. Bursa'ya yakın oturuyorsan Bursa bayi satış temsilcisi iş ilanları vasıtasıyla şehirde yer alan kurumların iş tekliflerini görebilirsin.

Marmara Bölgesine uzak oturuyorsan şehrine en yakın olan büyük şehirleri tarayabilirsin. Erzurum, Gaziantep, Diyarbakır ve Samsun gibi şehirlerde de belirli dönemlerde bayi satış temsilcileri talep edilir. İş alarmını bayi satış temsilcisi iş ilanları için kullanarak hangi şehirlerin daha çok öne çıktığını görebilir, buna göre bir tercih listesi hazırlayabilirsin.

Güncel Bayi Satış Temsilcisi İş İmkanları

Bayi kanallarıyla insanlara daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan kurumlar pazar analizlerini başarıyla yapan adaylara dair talep yaratır. İş açığı ve yoğunluğuna göre bayi satış temsilciliğine dair ilan yayınlayan bu kurumlar birçok sektörden gelir. Otomotiv başta olmak üzere ilaç sanayi ve beyaz eşya sektörü gibi birçok alan güncel bayi satış temsilciliği alımında öne çıkar. İş alarmını bayi satış temsilcisi iş ilanlarıyla birlikte çalıştırarak kurumların sunduğu imkanlarını gözlemleyebilirsin.

Gelen güncel bayi satış sorumlusu iş ilanları verilerini incelemek için zaman filtrelemesinden yararlanabilirsin. Bugünün ilanları ve son 8 saat gibi belirli zaman dilimlerine göre analizler yapabilir, hangi gün ve dönemlerde kurumların bayi satış temsilciliğine olan talebinin arttığını görebilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi Arayan Firmalar

Şube ve bayi satış temsilcisi iş ilanları içinde eleman arayan firmalar birçok sektörü kapsar. Otomotiv iş ilanları bayi satış temsilcisi alımlarında ön sıralarda yer alsa da ilaç sektörü, içecek üreten firmalar ve elektronik ürünlerin satışını arttırmak isteyen kurumlarda bayi açarak daha çok müşteriye ulaşmayı amaçlar. Yaşadığın şehri bayi satış temsilcisi iş ilanları için seçerek güncel alım yapan kurumların listesini elde edebilirsin. Daha çok sonuç elde etmek için civarında bulunan büyük şehirleri de ekleyebilir, şehirlerin bu alandaki iş potansiyellerini karşılaştırabilirsin.

Bayi satış temsilcisi arayan firmaları daha çok bulmak adına iş alarmından yararlanabilirsin. Kurumların isimlerini ve çalışma dünyasını gösteren bu özellik kariyerine doğru yön veren tercihlerini de yapmanda yardımcı olur. Sektörleri inceleyerek yetkinliklerinin örtüştüğü alanları bulabilir, şehrinde bulananlara özgeçmişini iletebilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi İş İlanlarında Aranan Şartlar

Bayi satış temsilcisi iş ilanları bu alanda yapılan alımlara dair talepleri gösterir. Bayi satış temsilcisi arayanlar ile doğrudan karşılaşarak genel isteklerini öğrenebilir, buna göre şehir ve sektör tercihini yapabilirsin. Kurumların adaylarda aradıkları şartlar aşağıdaki şekilde belirtilebilir:

  • En az lise mezunu
  • Güçlü iletişim becerisi
  • Pazar analizi yapabilecek yetkinliğe sahip
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Gündemi takip eden
  • Prezantabl giyinen ve dış görünümüne özen gösteren
  • Not alma ve raporlama becerilerine sahip
  • Dakik, planlamacı ve sorumluluk bilinci taşıyan
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Aktif araç kullanabilen

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Bayi Satış Temsilcisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Bayi Satış Temsilcisi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Bayi Satış Temsilcisi için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur