Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
23

Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Biyomedikal Cihaz Teknikeri cancel
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

Biyomedikal Uzmanı

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Eyre Medikal Sistemler San ve Tic Ltd Şti

Satış ve Aplikasyon Sorumlusu

Eyre Medikal Sistemler San ve Tic Ltd Şti
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, biyomedikal cihaz teknikeri ne iş yapar? Bunu inceleyelim. Tıbbi ve biyolojik birimlerde pek çok cihaz kullanılır. Bunların bakımı, onarımı, montajı ve kullanımından sorumlu olan kişilere biyomedikal cihaz teknikeri denilir. Teknikerler, cihazların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi verir ve montajını yaparlar. Bu mesleği yapabilmek için, mekanik işlere ilgili, el becerileri ve 5 duyusu güçlü olmak gerekir. Çalışma ortamları, sağlık kuruluşları ve tıbbi cihaz üretimi yapan firmalar olmaktadır. Bu cihazları kullanacak olan doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personelleri ile devamlı iletişim halinde olurlar. Kariyer fırsatı olan bir iş dalıdır. Mesleklerinde ilerleyen teknikerler, dikey geçiş sınavlarına girerek, biyomedikal cihaz mühendisi olup, daha farklı alanlarda da çalışma imkanı bulabilirler. Kariyer.net, biyomedikal cihaz teknikeri arayan hastaneler için ayrılmış sayfada, pek çok iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca, yetiştirilmek üzere biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları da mevcuttur. Yeni mezun kişiler, bu tip ilanlara daha çok talep göstermektedirler.

Nerelerde biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları vardır?

Adaylar, çalışmak istedikleri il ve ilçe bazında eleman arayan sağlık kuruluşu ve fabrikaların ilanlarına ulaşabilirler. Örneğin, İzmir’de iş arayan bir aday, biyomedikal iş ilanları, İzmir bölgesi olarak filtreleme yapabilirken, Kayseri de iş arayan bir kişi, Kayseri biyomedikal iş ilanları olarak inceleyebilir.

Biyomedikal cihaz teknikeri maaşı ne kadardır?

En çok merak edilen sorulardan biri de bu meslekteki kazancın ne kadar olduğudur. Her meslekte olduğu gibi biyomedikal cihaz teknikerliğinde de alınan maaş, adayın tecrübesi, iş becerisi ve çalıştığı kuruma göre değişkenlik göstermektedir.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları sayfasına göz atabilir. Birkaç adımda CV’nizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Biyomedikal cihaz teknikeri unvanı nasıl alınır?

Biyomedikal cihaz teknikerleri sağlık sektöründe farklı kurumlarda iş imkanı bulabilir. Tıbbi cihaz üreten firmalarda ve sağlık kuruluşlarında biyomedikal cihaz teknikeri elemanlarına ihtiyaç duyulur. Biyomedikal cihaz teknikeri unvanı almak için belirli eğitimleri tamamlaman gerekir. Üniversitelerin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Bölümünü başarı ile tamamlayarak bu unvanı alabilirsin. Ön lisans programını başarıyla tamamladıktan sonra biyomedikal cihaz teknikeri olarak farklı firmalarda çalışmaya başlayabilirsin.

Biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları en çok hangi illerde yayınlanır?

Biyomedikal cihaz teknikerlerine tıbbi cihaz üretimi yapan firmaların yaygın olduğu bölgelerde daha çok ihtiyaç duyulur. Biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanlarının yaygın olarak bulunduğu bölgeler arasında İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirler yer alır. Bu bölgelerdeki sağlık kuruluşları ve tıbbi cihaz firmaları, biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları yayınlar. Kurumlarda kullanılan cihazların bakımı ve montajı için teknikerler, sağlık çalışanlarına yardımcı olur. Kariyer.net üzerinden filtreleme bulunduğun bölgedeki ilanlara ulaşabilirsin.

Biyomedikal cihaz teknikerinin çalışma ortamları nasıldır?

Biyomedikal cihaz teknikeri, farklı çalışma ortamlarında görev alabilir. Biyomedikal cihaz teknikerleri tıbbi ve biyolojik birimlerde çalışır. Sağlık kuruluşları ve tıbbi cihaz üreten firmalar biyomedikal cihaz teknikerlerinin çalışma ortamları arasında yer alır. Bu alanlarda kullanılan tıbbi cihazların kullanımından sorumlu olan biyomedikal cihaz teknikerleri, çalışanları bu konuda eğitir ve cihazların montajını yapar. Biyomedikal cihaz teknikerlerinin çalışma ortamı bulunduğu kuruma bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Biyomedikal cihaz teknikeri unvanına sahip adaylar, Kariyer.net üzerinden bu alandaki iş ilanlarına ulaşabilir. Kariyer.net'in filtreleme özelliği sayesinde aday, bulunduğu şehirdeki tıbbi cihaz üreten firmaların yayınladığı ilanları listeleyebilir. Aynı zamanda deneyim süresi ve eğitim düzeyi filtrelemesi yapan adaylar, kendilerine uygun iş ilanlarını görebilir.