keyboard_arrow_down
17

Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Biyomedikal Cihaz Teknikeri cancel
Rounded image
Biyomedikal Teknikeri
Anadolu Sağlık Merkezi
Kocaeli
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, biyomedikal cihaz teknikeri ne iş yapar? Bunu inceleyelim. Tıbbi ve biyolojik birimlerde pek çok cihaz kullanılır. Bunların bakımı, onarımı, montajı ve kullanımından sorumlu olan kişilere biyomedikal cihaz teknikeri denilir. Teknikerler, cihazların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi verir ve montajını yaparlar. Bu mesleği yapabilmek için, mekanik işlere ilgili, el becerileri ve 5 duyusu güçlü olmak gerekir. Çalışma ortamları, sağlık kuruluşları ve tıbbi cihaz üretimi yapan firmalar olmaktadır. Bu cihazları kullanacak olan doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personelleri ile devamlı iletişim halinde olurlar. Kariyer fırsatı olan bir iş dalıdır. Mesleklerinde ilerleyen teknikerler, dikey geçiş sınavlarına girerek, biyomedikal cihaz mühendisi olup, daha farklı alanlarda da çalışma imkanı bulabilirler. Kariyer.net, biyomedikal cihaz teknikeri arayan hastaneler için ayrılmış sayfada, pek çok iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca, yetiştirilmek üzere biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları da mevcuttur. Yeni mezun kişiler, bu tip ilanlara daha çok talep göstermektedirler.

Nerelerde biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları vardır?

Adaylar, çalışmak istedikleri il ve ilçe bazında eleman arayan sağlık kuruluşu ve fabrikaların ilanlarına ulaşabilirler. Örneğin, İzmir’de iş arayan bir aday, biyomedikal iş ilanları, İzmir bölgesi olarak filtreleme yapabilirken, Kayseri de iş arayan bir kişi, Kayseri biyomedikal iş ilanları olarak inceleyebilir.

Biyomedikal cihaz teknikeri maaşı ne kadardır?

En çok merak edilen sorulardan biri de bu meslekteki kazancın ne kadar olduğudur. Her meslekte olduğu gibi biyomedikal cihaz teknikerliğinde de alınan maaş, adayın tecrübesi, iş becerisi ve çalıştığı kuruma göre değişkenlik göstermektedir.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları sayfasına göz atabilir. Birkaç adımda CV’nizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.