Biyomedikal Teknikeri İş İlanları

18 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Biyomedikal Teknikeri

  Sektörün Öncü Kuruluşu

  İstanbul(Avr.)

  17.02.2020

  14.05.2019

  19.02.2020

  25.02.2020

  19.02.2020

  24.02.2020

  29.01.2020

  05.01.2020

  Biyomedikal Uzmanı

  Sektöründe Öncü Firma

  İstanbul(Avr.)

  11.02.2020

  23.10.2019

  11.02.2020

  Medikal Cihaz Satınalma Uzmanı

  Memorial Sağlık Grubu

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  04.02.2020

  15.10.2019

  17.02.2020

  Biyomedikal Teknikeri İş İlanları

  İş ilanlarına geçmeden önce, biyomedikal teknikerinin ne iş yaptığını inceleyelim. Tıbbi ve biyolojik birimlerde kullanılan cihazların, kurulumu, montajı, bakımı ve onarımı gibi işlerden biyomedikal tekniker sorumlu olur. Örneğin, bir kuruma yeni bir cihaz alındığı zaman, o cihazın kurulumunu yapar ve o cihazı kullanacak olan doktor, hemşire ve diğer ilgili sağlık kuruluşu personeline gerekli eğitimleri verir. Cihazda bir arıza olması durumunda, yine biyomedikal tekniker müdahale eder ve tamirini gerçekleştirir. Biyomedikal teknikeri iş imkanı açısından bakıldığında oldukça geniştir. Biyomedikal teknikerler, dikey geçiş sınavları ile biyomedikal mühendislik bölümüne de geçebilirler. Mühendis olduklarında ise, cihazların tasarlanması, mekanik aksamın oluşturulması gibi daha arka plandaki işlerden sorumlu olurlar. Kariyer.net, biyomedikal teknikeri arayan hastaneler ve adaylar arasında adeta bir köprü görevi yapmaktadır. Hastaneler ve sağlık kuruluşları, aradıkları personelle ilgili iş ilanı yayınlarlar, Kariyer.net ise, bu ilanların fark edilmesini ve kolayca başvuru yapılabilmesini sağlar.

  Nerelerde biyomedikal teknikeri iş ilanları bulunur?

  Biyomedikal tekniker ilanları, tıbbi cihaz üretimi yapan üretim tesisleri ve sağlık kuruluşlarında istihdam edilmek üzere açılmaktadır. Adaylar, çalışmak istedikleri ile göre arama yaparlar, örneğin, İzmir’de çalışmak isteyen bir kişi, biyomedikal iş ilanları İzmir olarak tarafa yaparken, Adana’da iş arayan bir aday, biyomedikal teknikeri iş ilanları Adana olarak ilanları inceler. Bursa biyomedikal teknikeri iş ilanları ve çok daha fazlası için, Kariyer.net iş ilanı sayfalarını inceleyebilirsiniz.

  Kariyer.net aracılığı ile biyomedikal teknikeri olarak iş bulmak mümkün mü?

  Kariyer.net üzerinde çeşitli sektörlerden, pek çok firmaya ait ilanlar yayınlanmaktadır. Adaylar, siteye üye olarak, profesyonel şekilde öz geçmişlerini oluşturup, iş ilanlarına başvurabilmektedir. Profesyonel öz geçmiş hazırlamak, özellikle tasarımı açısından kolay bir iş değildir, ancak Kariyer.net ile sadece size sorulan soruları yanıtladığınızda mükemmel bir özgeçmiş tasarımına sahip olabilirsiniz. Biyomedikal iş ilanlarını Kariyer.net aracılığıyla takip edip, başvuru yapabilirsiniz.