keyboard_arrow_down
21

Biyomedikal Teknikeri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Biyomedikal Teknikeri cancel
TÜV Rheinland Türkiye

Medical Device Auditor/Expert

TÜV Rheinland Türkiye
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kazancı Holding

Kalibrasyon Takip Yetkilisi

Kazancı Holding
Balıkesir
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
26 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Biyomedikal Teknikeri İş İlanları

İş ilanlarına geçmeden önce, biyomedikal teknikerinin ne iş yaptığını inceleyelim. Tıbbi ve biyolojik birimlerde kullanılan cihazların, kurulumu, montajı, bakımı ve onarımı gibi işlerden biyomedikal tekniker sorumlu olur. Örneğin, bir kuruma yeni bir cihaz alındığı zaman, o cihazın kurulumunu yapar ve o cihazı kullanacak olan doktor, hemşire ve diğer ilgili sağlık kuruluşu personeline gerekli eğitimleri verir. Cihazda bir arıza olması durumunda, yine biyomedikal tekniker müdahale eder ve tamirini gerçekleştirir. Biyomedikal teknikeri iş imkanı açısından bakıldığında oldukça geniştir. Biyomedikal teknikerler, dikey geçiş sınavları ile biyomedikal mühendislik bölümüne de geçebilirler. Mühendis olduklarında ise, cihazların tasarlanması, mekanik aksamın oluşturulması gibi daha arka plandaki işlerden sorumlu olurlar. Kariyer.net, biyomedikal teknikeri arayan hastaneler ve adaylar arasında adeta bir köprü görevi yapmaktadır. Hastaneler ve sağlık kuruluşları, aradıkları personelle ilgili iş ilanı yayınlarlar, Kariyer.net ise, bu ilanların fark edilmesini ve kolayca başvuru yapılabilmesini sağlar.

Nerelerde biyomedikal teknikeri iş ilanları bulunur?

Biyomedikal tekniker ilanları, tıbbi cihaz üretimi yapan üretim tesisleri ve sağlık kuruluşlarında istihdam edilmek üzere açılmaktadır. Adaylar, çalışmak istedikleri ile göre arama yaparlar, örneğin, İzmir’de çalışmak isteyen bir kişi, biyomedikal iş ilanları İzmir olarak tarafa yaparken, Adana’da iş arayan bir aday, biyomedikal teknikeri iş ilanları Adana olarak ilanları inceler. Bursa biyomedikal teknikeri iş ilanları ve çok daha fazlası için, Kariyer.net iş ilanı sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Kariyer.net aracılığı ile biyomedikal teknikeri olarak iş bulmak mümkün mü?

Kariyer.net üzerinde çeşitli sektörlerden, pek çok firmaya ait ilanlar yayınlanmaktadır. Adaylar, siteye üye olarak, profesyonel şekilde öz geçmişlerini oluşturup, iş ilanlarına başvurabilmektedir. Profesyonel öz geçmiş hazırlamak, özellikle tasarımı açısından kolay bir iş değildir, ancak Kariyer.net ile sadece size sorulan soruları yanıtladığınızda mükemmel bir özgeçmiş tasarımına sahip olabilirsiniz. Biyomedikal iş ilanlarını Kariyer.net aracılığıyla takip edip, başvuru yapabilirsiniz.