Branş Öğretmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Branş Öğretmeni cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
  • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Branş Öğretmeni İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, ‘’branş öğretmeni ne demek? Branş öğretmenleri nelerdir?’’ gibi soruları yanıtlamaya çalışalım. Branş öğretmeni, Eğitim Fakülteleri’nin Türkçe, Matematik, Biyoloji, Kimya, İngilizce, Tarih, Sosyal Bilgiler gibi bölümlerden mezun olup, mezun olduğu alanla ilgili ders veren kişilerdir. Devlet okullarına girebilmeleri için, mezun olduktan sonra, KPSS’ye girerek uygun puanı almaları, ardından mülakatta başarılı olmaları ve son aşama olarak da ilgili branşla ilgili devlet kadro açmışsa, kurada çıkmaları gerekir, fakat branş öğretmenleri, özel etüt merkezleri, özel okullar veya kolejlerde daha kolay şekilde iş bulabilmektedirler. Kariyer.net, öğretmen iş ilanları kolej, etüt merkezi olarak ilanlar incelenebilir.

Branş öğretmeni olarak iş arayan kişiler için İstanbul’da ne gibi olanaklar vardır?

Devlet kurumları haricinde, özel okullar, kolejler ve etüd merkezlerinde çalışmak isteyen branş öğretmenleri, İstanbul’da çalışmak istediklerinde, trafikte ve yolda zaman kaybetmemek adına, genelde ikamet ettikleri yere yakın olan iş ilanlarına yönelirler. Örneğin, Avrupa yakasında oturan bir kişi, İstanbul Avrupa öğretmen iş ilanları olarak araştırırken, ancak aradığı iş ilanlarını bulamazsa veya ikincil tercih olarak İstanbul Anadolu yakası öğretmen iş ilanlarına da bakmaktadır. Pek çok aday, şanslarını artırabilmek adına, kendi şehirlerinde bulunan, branşlarıyla ilgili hemen hemen tüm ilanlara başvurmakta, iş bulması halinde, işine yakın bir yere taşınmaktadır. Aydın ilinde iş arayan biri ‘Aydın öğretmen iş ilanları’ olarak ilanları tararken, farklı bir ilde iş arayan kişi de eğer Aydın’da oturabileceğini düşünüyorsa, aynı şekilde arama ve başvuru yapabilmektedir.

Kariyer.net branş öğretmeni iş ilanları nasıl görüntülenir?

Siz de branş öğretmeni olarak ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net üzerinden birkaç kolay adımda özgeçmişinizi oluşturabilir, branşınızla ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Branş Öğretmeni iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Branş Öğretmeni iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Branş Öğretmeni iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Branş Öğretmeni iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Branş Öğretmeni pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Branş Öğretmeni iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Branş Öğretmeni iş ilanlarına erişebilirsin.

Branş Öğretmeni iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Branş Öğretmeni için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur