78

Bursa Engelli İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bursa cancel
Sadece engelli ilanlarını göster cancel
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Engelli Personel
accessible
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları
Temizlik Görevlisi
accessible
Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları
İstanbul (Tümü) +10 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları
Java Developer
accessible
Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Engelli İş İlanları

Ülkemizin büyük şehirlerinden biri olan Bursa, pek çok konuda avantaj sahibidir. Bursa, eşsiz doğal güzellikleri ve sahip olduğu olanakları dolayısıyla yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir bölgedir. Kent, Türkiye’nin en önemli sanayi ve tekstil şehri olmakla birlikte pek çok iş fırsatını da bünyesinde bulundurur. Her çalışan adayına yönelik çeşitli sektörlerde iş ilanları yayınlanır. Engelli bireylere yönelik olarak da Bursa’da pek çok sektörde eleman arayan firmaların ilanlarına rastlanır. Burada bulunan işyeri, mağaza, temizlik şirketi, muhasebe ofisi gibi yerlerde çalışma olanağı bulabilirsin. Bu pozisyonların gerektirdiği bir takım nitelikler ve beceriler bulunur. İlgili pozisyona dair eğitimlerini tamamladıysan Bursa’da bulunan işyerlerini ve yayınlanan ilanları kariyer.net’ten inceleyebilirsin. Senin için uygun olan Bursa iş ilanlarına başvurunu tamamlayarak kendine yer edinebilirsin.

Bursa’da Engelliler için İş Olanakları

Bursa’da engelli bireylerin çalışmasına yönelik pek çok iş olanağı mevcuttur. Bu iş olanaklarından haberdar olmak için yayınlanan iş ilanlarına göz atman gerekir. Bursa,  gelişen ekonomisi ve merkezî yapısı ile pek çok kişiye iş imkânı sağlar. Kentte yer alan; tekstil fabrikaları ve atölyeleri, sanayi şirketleri veya otomotiv firmalarında, aldığın eğitimler doğrultusunda kendini geliştirme ve mesleki tecrübe edinme fırsatı yakalayabilir. Bursa eleman arayanların yayınladığı iş ilanlarına kariyer.net’ten dilediğin zaman ulaşabilirsin. Burada bulunan mağazalarda; satış danışmanı, ön muhasebe elemanı gibi pozisyonların engelli adaylara yönelik olarak açılanlarına başvurabilir, kariyerine devam edebilirsin.

Bursa’da Engelli İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Bursa’da engelli iş ilanlarını incelerken, başvuru yapmadan önce dikkat etmen gereken bir takım durumlar mevcuttur:

  • İlan yayınlayan şirketleri araştırarak firma hakkında fikir edinebilirsin.
  • Bursa’da faaliyet gösteren firmaların engelli iş ilanlarına göz gezdirebilir ve senin için ulaşım imkanının uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.
  • Bu firmaların beklediği eğitim düzeyi, iş tecrübesi gibi kriterleri inceleyerek başvurularını gerçekleştirmen uygun olur.
  • Çalışma şartları, şekilleri ve saatleri gibi bilgileri ilanın detaylarından inceleyebilir, görev tanımı hakkında fikir edinebilirsin.

Tüm bu iş ilanlarında belirtilen kriterlere uygun olman durumunda Bursa iş ilanları yeni yayınlananlarına başvurunu tamamlayarak kendine yer edinebilirsin.

Bursa’da engelli olarak çalışma imkânı bulunan yerler nerelerdir?

Bursa’da engelli olarak çalışmak üzere pek çok firmanın ilanına ulaşabilirsin. Bu şehirde bulunan marketlerde, otellerde, çağrı merkezi şirketlerinde görev alma olanağı elde edebilirsin. Pozisyonların gerektirdiği mesleki beceri ve eğitim düzeyine uygun olduğunu düşünüyorsan başvurularını kariyer.net’ten tamamlayabilirsin. Firmaların hangi sektörlerde faaliyet gösterdiğini inceleyebilir, görev tanımlarını okuyabilirsin.

Bursa’da engellilere yönelik hangi meslekler bulunur?

Bursa iş ilanları bay veya kadın olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılır. Burada bulunan şirketlerde; muhasebe elemanı, gişe memuru, reyon görevlisi olarak çalışabilir veya kat hizmetleri sorumlusu olabilirsin. Ayrıca müşteri temsilcisi olarak çalışabileceğin gibi eğitimlerinin uygunluğu doğrultusunda satış ve pazarlama elemanı olarak da kendine yer edinebilirsin. 

Bursa’da engelli olarak fabrikalarda çalışma olanağı nedir?

Bursa’da bulunan fabrikalarda engelli personel olarak bakım elemanı veya mutfak ustası gibi görevlerde çalışma olanağı bulabilirsin. Ayrıca burada temizlik görevlisi veya bekçi olarak da faaliyet göstermen mümkündür. Bu meslekler için gerekli olan bilgi birikimine sahip olduğunu düşünüyorsan kariyer.net’te yayınlanan iş ilanlarına başvurunu tamamlayarak kendine yer edinebilirsin.

Bursa’da engelli olarak part time çalışma olanağı bulunur mu?

Bursa’da bulunan şirketlerde veya fabrikalarda yarı zamanlı yani part time olarak çalışmak istiyorsan Bursa part time iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Part time çalışma şekli günümüzde sıklıkla tercih edilir. Bu şekilde firmanın belirlediği saatlerde veya günlerde çalışman beklenir. Bursa iş ilanları bayan veya bay nezdinde yayınlananlarını değerlendirerek kentte; sosyal medya uzmanı, satış elemanı, yazılımcı, editör, dijital pazarlama uzmanı gibi görevlerde yarı zamanlı olarak faaliyet gösterebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Engelli iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Bursa Engelli için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Bursa Engelli iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Bursa Engelli iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Bursa Engelli iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Bursa Engelli iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Bursa Engelli iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bursa Engelli iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur