Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
19

Bursa Gazaltı Kaynak Operatörü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Gazaltı Kaynak Operatörü cancel
Bursa cancel
ÜNALSAN METAL VE AĞAÇ İŞLEME MAKİNALARI TOZ TALAŞ

Gazaltı Kaynak Operatörü

ÜNALSAN METAL VE AĞAÇ İŞLEME MAKİNALARI TOZ TALAŞ
Bursa
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TI Automotive

Bakım Planlama ve Kaynak Yönetim Teknikeri

TI Automotive
Bursa
Tam zamanlı
7 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Gazaltı kaynak operatörü nasıl olunur?

Gazaltı kaynak operatörü, belli çalışma şartlarına bağlı olarak çeşitli malzeme ve materyaller kullanarak kaynak işlemlerini gerçekleştirir. Gazaltı kaynak operatörü olmak isteyen adayların, en az ilkokul mezunu olmaları gerekir. Çeşitli eğitim kurumların verdiği kurslara katılarak mesleki yeterlilik belgesine sahip olunmalıdır. Gazaltı kaynak operatörü olarak görev almak istiyorsan Kariyer.net'ten Bursa ilinde yer alan iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabillirsin.

Bursa Gazaltı kaynak operatörü iş koşulları nelerdir?

Gazaltı kaynak operatörü olarak çalışmak istiyorsan mesleki yeterlilik belgesine sahip olman gerekir. Firmaların çalışma prensiplerine göre görev alan adayların, çalışma şartları farklılık gösterebilir. Kurumlar, erkek adayların askerlik yükümlülüklerini tamamlamış, tecil ettirmiş veya askerlik görevinden muaf olmalarını ister. Gazaltı kaynak operatörleri genellikle tam zamanlı olarak hizmet verir. Ayrıca çalışma süreleri firmalara göre değişiklik gösterebilir. adayların, vardiyalı sistemde çalışması istenebilir. Firmaların sundukları bu kriterlere uygun olduğunu düşünüyorsan işveren kurumların oluşturdukları iş ilanlarına başvuru yaparak çalışma şansı yakalayabilirsin.

Bursa Gazaltı kaynak operatörü hangi sektörde çalışır?

Bursa ilinde yer alan makine, sanayi ve metalle ilgili pek çok sektörde iş olanağına sahip olabilirsin. Üretim ve imalat bölümünde görev alan gazaltı kaynak operatörlerine farklı kurumlar tarafından ihtiyaç duyulur. Çeşitli hizmet alanlarına sahip olan bu firmalar, bünyelerinde görev alacak gazaltı kaynak operatörüne ihtiyaç duyar. Mesleki yeterlilik belgesine sahipsen ve bu alanda yeterli bilgin varsa Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Bursa Gazaltı kaynak operatörü olarak çalışanların pozisyon seviyesi nedir?

Üretim ve imalat departmanında görev alan gazaltı kaynak operatörleri üretim sırasında önemli rol oynar. İmalat alanında, ürünlerin istenilen şekilde, kalite standartlarına uygun ve sağlam olarak üretilmesinde rol alır. Bu alanda görev almak istiyorsan mesleki yeterlilik belgesine sahip olman gerekir. Yeterli eğitimi aldıktan sonra firmaların oluşturdukları iş ilanlarına başvuru yaparak kazanç elde edebilirsin.