33

Bursa İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İş Güvenliği Uzmanı cancel
Bursa cancel
ATALIAN ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ HİZMETLERİ A.Ş
İş Güvenliği Uzmanı
ATALIAN ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ HİZMETLERİ A.Ş
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
AIR CLINIC İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İş Güvenliği Uzmanları (A,B,C Sınıfı)
AIR CLINIC İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Çimtaş
İSG ve Çevre Mühendisi
Çimtaş
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Bursa İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları

İş güvenliği uzmanı son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarından biridir. Çoğu kurumun veya kuruluşun iş güvenliği uzmanı alımı vardır. Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları vasıtasıyla Bursa’da yer alan tüm iş fırsatları yakalanabilir. Bursa, iş fırsatlarının yoğun olduğu şehirler arasında yer alır. İş güvenliği mesleğini icra eden kişiler de güncel Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları için başvuru yapabilir. Birçok kurum ve kuruluşun muhafazası ve kontrollü iş süreci yaşaması açısından bu meslek grubuna ihtiyaç duyulur. Bu yüzden güvenliğin sağlanması konusunda ekstra dikkat edilir. İş yeri içerisinde meydana gelebilecek bütün durumların tespit edilerek gerekli şekilde müdahale edilmesi iş güvenliği uzmanlarının görevlerindendir. Sen de Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları bay ya da kadın kategorilerini inceleyerek başvurunu yapabilirsin.

Bursa İş Güvenliği Uzmanı Ne İş Yapar?

İş güvenliği uzmanlarının yapmış olduğu işler oldukça geniş kapsamlıdır. Bursa iş güvenliği uzmanları iş ilanları yeni iş olanaklarından faydalanacak olan kişilerin yapacağı işler belirlidir. Genel olarak çalışılan yerin veya kurumun güvenlik önlemlerini sağlamak için gerekli olan adımları atmaktır.

 • İş yerinde çalışan işçileri tehdit eden güvenlik problemlerini saptamak ve bu tehditlerin yok olmasını sağlar.
 • Meydana gelen kazaların sebebini belirleyerek gelecekte bu kazaların yaşanmasını engeller.
 • Tehlike barındıran iş makinaları veya metodlarından korunmaya yardımcı olacak metodlar geliştirir.
 • Yasal düzenlemelere uygun olarak iş yerinin güvenliğini sağlayacak adımlar atar.
 • Hijyen programları geliştirmek ve bunların uygulanmasını sağlar.
 • İş yerinde yer alan toksik madde örneklerini alır.
 • Çalışan kişilerin verimliliğini artırmak için havalandırma veya ışıklandırma gibi konularda düzenlemeler yapar.
 • Güvenlik ve sağlık konuları ile ilgili eğitimler verir.
 • Tehlikeli durumları düzeltmek için gerekli olan kişilerle işbirliği yapar
 • Acil durumlar için yapılacak olan şeyleri geliştirir.
 • Herhangi bir afet anında gerekli olacak malzeme ve ekipmanların tahsil edilmesini sağlar.

Genel açıdan bakıldığı zaman iş güvenliği uzmanlarının yapacağı işler bu şekilde sıralanabilir. İş yerinin içeriğine göre iş güvenliği uzmanının görevleri değişebilir. Farklı iş yerlerinde bu maddelere ek maddeler yer alabilir. Aynı zamanda kurumun belirttiği şekilde işleyiş yapılması da gereklidir. Ne iş yapılacağı konusunda iş verenlerin istedikleri de önemli bir noktada yer alır.

Bursa İş Güvenliği Uzmanı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları bay gibi başlıklarla ilanlar yayınlanabilir. Erkek çalışanlara yönelik iş ilanları bu şekilde yayınlanabilir. Öncelikle kişilerin çözüm odaklı olmaları en çok aranan özellikler arasındadır. Herhangi bir tehlike ve sorun karşısında hızlı çözüm yolları bulabilmek önemli bir özelliktir. Bu çözüm yollarını yaparken çalıştığı ekip ile uyumlu bir şekilde olması gerekir. Ekip çalışmalarında uyumlu ve verimli olabilmek iş güvenliği uzmanlarında olması gereken özelliklerdendir. Farklı odak noktalarında aktif olarak çalışma yetisine sahip olması da aranan koşullar arasında yer alır. Detaylar güvenlik açısından oldukça önemlidir. Oluşabilecek olumsuz durumlarda soğukkanlı yaklaşım sergileyebilir olman da gereklilikler arasındadır. Bazı bilgisayar bilgilerine sahip olman da özellikle raporlama süreci için avantajlı bir durumdur.  MS ofis programlarına hakim olmak ve kullanabilmekte aranan özellikler arasında yer alır.

Bursa İş Güvenliği Uzmanı Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları bugün şartlarında çalışma ortamı ve koşulları merak edilir. İş güvenlik uzmanlarının çalışma alanları bünyesinde çalıştığı ofis veya kurumu kapsar. Çalışma ortamında yer alan güvenlik ve sağlık problemleri ise yap olduğu işi kapsar. Dolayısıyla çalışılan yer değişikliğine göre çalışma ortamı da değişir. Aynı şekilde çalışma koşulları da çalışılan sektöre bağlı olarak değişebilir. Çalışma saatleri standart çalışma saatleridir. Alınan maaşlar ise ufak çaplı değişkenler olsa da genel olarak aynı rakamlarda seyreder. İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en çok önem vermekte olduğu konulardan biri çalışma koşullarıdır. Bursa iş güvenliği uzmanı arayanlar ise işe girecek olan kişiler için uygun koşullar sundır. Bu sayede işe alımları arttırmayı sağladır. Uygun koşullarda olan bu iş fırsatlarını yakalamak için başvuru yapılması ve onaylanması halinde görüşmelere gidilmesi gerekir. Detaylara ilanlardan ulaşılabilir.

Bursa iş güvenliği uzmanı alımı var mı?

Bursa iş ilanları kapsamında iş güvenliği ilanlarına da sıklıkla rastlanır. En çok ihtiyaç duyulan temel mesleklerden olduğu için alımlar da oldukça fazladır. Çoğu firma ve kurumun iş güvenliği uzmanı bulunur. Bu nedenlede iş güvenliğ uzmanı alımları da sıklıkla yapıl ve hergün yeni ilanlar oluşturularak çalışacak personel aranır. İş güvenliği uzmanı çin fırsatlar mevcuttur.

Bursa iş güvenliği uzmanı için hangi iş ilanları mevcut?

Bursa iş güvenliği uzmanı iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için yeni ve güncel ilanlar mevcuttur. Bu ilanlar vasıtasıyla iş verenler ve iş güvenlik uzmanları buluşur.Kariyer fırsatlarını kaçırmamak için mevcutta yer alan ilanlara başvuru yapılarak iş hayatına adım atılabilir. Sürekli yenilenen ilanlar görebilmek ve bunlara başvuru yapabilme imkanı vardır.

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları için bu alanda bilgisi ve deneyimi olan kişilerin başvurmasında bir sakınca yoktur. Firmanın belirttiği koşullara sahip olan kişiler iş ilanlarına başvuru yapabilir. Bu anlamda firmadan firmaya göre de başvuracak kişilerde değişimler söz konusu olabilir. Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları bayan ve erkek her nitelikli çalışma adayı için başvurulara açıktır. 

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanları bulmak isteyen kişiler için birçok alternatif söz konusu oldır. En hızlı ilanlara ulaşmak isteyen kişiler internet aracılığı ile istedikleri ilanlara kolaylıkla ulaşabilir. En yeni ve güncel ilanlara anında ulaşarak ilk başvuran kişilerden olmak mümkündür. Üstelik her firmanın ilanlarına ulaşma fırsatıda internet aracılığı ile sağlanır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarına başvururken hangi belgeler istenir?

Bursa’da iş güvenliği uzmanı olarak çalışmayı planlıyorsan birçok firmada iş olanağı bulman mümkündür. Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarını inceleyip istenen özelliklere göz atabilirsin. Firmaların iş güvenliği uzmanı olarak çalışacak kişilerde aradığı bazı belgeler yer alır. İstenen belgeler arasında A, B ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası yer alır. Bu sertifikalardan birine sahipsen Bursa’da yayınlanan iş güvenliği uzmanı iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Bununla birlikte ISG konularında saha deneyimi olan kişiler firmalar tarafından tercih edilebilir.

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarının yer aldığı kurumlar hangileridir?

Bursa’da bulunan firmalarda yaygın olarak iş güvenliği uzmanı iş ilanları yayınlanır. Bursa’da yaşıyorsan ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışmak istiyorsan bu alandaki iş ilanlarına göz atabilirsin. İş güvenliği uzmanı iş ilanlarını yayınlayan birçok kurum bulunur. İş güvenliği uzmanı arayan kurumların başında sanayi ve ticaret şirketleri yer alır. Bununla birlikte Bursa’da bulunan çeşitli fabrikalarda ve tekstil firmalarında yaygın olarak iş güvenliği uzmanlarına ihtiyaç duyulur. Bu alanda gereken eğitimi ve sertifikaları tamamladığın takdirde iş ilanlarına başvuru yapıp iş güvenliği uzmanı olarak kariyerine devam edebilirsin.

Bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

İş güvenliği uzmanı arayan firmaların yer aldığı bölgelere göz atarak bu bölgelerdeki ilanlara başvuru yapabilirsin. Özellikle sanayi ve ticaret alanında iş olanağı bulabilen iş güvenliği uzmanları, bu bölgelerdeki iş ilanlarına göz atabilirler. Bursa’nın merkezinde ve sanayi bölgesinde yer alan firmalar tarafından yaygın olarak iş güvenliği uzmanı iş ilanları yayınlanır. Kariyer.net üzerinden iş ilanlarına ulaşarak kısa bir sürede iş güvenliği uzmanı pozisyonlarına başvuru yapabilirsin.

Bursa iş güvenliği uzmanı iş tanımı nedir?

Bursa’da iş güvenliği uzmanı olarak çalışmak için gereken eğitimlere sahipsen bu alandaki iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. İş güvenliği uzmanlarının belirli görev ve sorumlulukları vardır. İş güvenliği uzmanları iş yerlerindeki kimyasal, biyolojik ve fiziksel faktörlerin neden olabileceği sorunları tespit eder. Bu faktörlerden kaynaklanması mümkün olan hastalıkların ya da yaralanmaların önüne geçilmesinde iş güvenliği uzmanları önemli bir rol oynar. Aynı zamanda iş yerindeki tehlikeleri belirleyen iş güvenliği uzmanları kazaların sebeplerini de tespit eder.

notifications İş Alarmı kur