213

Bursa Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Danışmanı cancel
Bursa cancel
Penti
Satış Danışmanı - Bursa
Penti
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İmza Giyim
Mağaza Satış Danışmanı
İmza Giyim
İstanbul (Tümü) +49 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
PSL İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Mağaza Satış Danışmanı
PSL İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul (Tümü) +23 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

REEDER
Mağaza Satış Danışmanı Reeder Bursa Carrefour Avm
REEDER
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

Müşteriler, girdikleri mağazalarda kendilerine uygun ürünleri keşfetmek, incelemek ve deneyimlemek isterler. Müşterilerin, mağazalarda karşılanış şekli ve mağaza çalışanlarının tutum ve davranışları, müşteriler üzerinde marka ya da firma hakkında olumlu ya da olumsuz bir izlenim yaratma olanağına sahiptir. Satış danışmanları, müşterilerin gereksinimleri doğrultusunda aradıkları ürünleri keşfetmede onlara yardımcı olma, alışveriş boyunca müşteri memnuniyetini sağlama ve benzeri konulardan sorumlu kişilerdir. Bursa mağaza satış elemanı arayanlar, belirli kriter ve özellikler doğrultusunda ilan verir. Müşterilerin mağazada alışverişleri boyunca sormak istedikleri bazı sorular olabilir. Müşteri, ürün eğer tekstil ürünü ise beden ve renkler hakkında ya da ürün, teknolojik bir alet ise ürüne ait teknik özellikler hakkında bilgi almak isteyebilir. Bu gibi durumlarda satış danışmanı, müşterilere tatmin edici geri dönüşler yapar ve mağazadan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlar. Bu durum müşterinin mağaza hakkında olumlu bir izlenime sahip olmasını ve bir dahaki alışverişlerinde aynı mağazayı tercih etmesini sağlayabilir. Mağazalarda satış danışmanı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar Bursa mağaza satış elemanı iş ilanlarına göz atabilir.

Bursa Mağaza Satış Danışmanı İş Olanakları

Bursa gerek doğal güzellikleriyle gerekse köklü tarihinin bir sonucu olan tarihi yapılarıyla pek çok yerli ve yabancı turist için ilgi çekici bir şehirdir. Bursa şehrine olan yoğun ilgi, Bursa’daki mağazalara olan ilgiyi de arttırır. Bu ilgiyi en güzel şekilde değerlendirmek, markanın, ürünlerin akıllarda kalıcı olmasını ve mağazaya olan taleplerin kalıcı olmasını sağlamak mağazadaki satış danışmanlarının sorumluluğundadır. Bu nedenle pek çok mağaza sahibi, iyi bir mağaza satış danışmanı ile çalışmak ister ve bu çalışanı bulmak için Bursa mağaza satış danışmanı iş ilanları verir. Mağazalarda giyim, kozmetik & kişisel bakım, elektronik, mobilya, beyaz eşya gibi pek çok ürünün satışında satış danışmanları önemli bir rol oynar. Satışı yapılan ürün hakkında bilgi sahibi olmaları, ürüne ait stok, kullanım özellikleri, boyut veya bedenlere ait özellikler ile teknik özellikler gibi konulara hakim olmaları ve bu bilgiler doğrultusunda müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermeleri gerekir. Bunlar müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sürdürmek için oldukça önemlidir. Daha önce aldıkları bir üründe sorun yaşayan, ürünü değiştirmek isteyen ya da üründeki sorunun giderilmesinde yardıma ihtiyacı olan müşteriler, aradıkları hizmetin olumlu bir şekilde satış danışmanları tarafından karşılanmasını bekler. Satış danışmanlığı alanında iş arayan adaylar güncel bursa mağaza satış elemanı arayan firmaların verdiği ilanlara bakabilir. İşe başvuran adayların; sosyal ilişkilerinde başarılı, sağlıklı ilişkiler kurabilen, pratik düşünen ve problem çözme yeteneğine sahip bireyler olmaları alışveriş esnasında müşterilerle karşılaşılabilecek olası sorunları gidermede önemli rol oynar ve müşterinin iyi bir alışveriş deneyimi yaşamasına olanak sağlar.

Bursa Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Bursa mağaza satış danışmanı iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken çeşitli konular bulunur. Mağazalar günün yoğunluğuna göre çalışma saatlerinde esneklik isteyebilir. Çalışma saatleri full-time, part-time ya da esnek çalışma saatleri şeklindedir. Adaylarda en az lise mezunu  olmak, mağazanın bulunduğu konuma yakın ikamet etmek, adayın tecrübeli ya da tecrübesiz olması gibi özelliklere dikkat edilir. Bursa mağaza iş ilanlarında adaylarda dikkat edilen başka özellikler de bulunur. Satış elemanı olarak işe alınan adayların, mağazaya gelen müşterilere karşı takındıkları tutum ve sergiledikleri davranış önemlidir. Bu nedenle mağazada çalışacak olan satış elemanlarının, iletişim, planlama ve organizasyon becerisine sahip olmaları önemlidir. Müşteri ve çalışanlara karşı olumlu bir tutum takınılması ve çalışanların yüksek bir motivasyona sahip olmaları da gerekir. Satış danışmanlarının, iş birliğine ve takım çalışmasına yatkınlık göstermeleri Güncel Bursa mağaza satış elemanı iş ilanlarında adaylarda dikkat edilen başlıca özelliklerdendir. Bunlara ek olarak mağaza satış elemanlarından, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye taşımak ve bunu sürdürmek için mükemmel müşteri hizmetleri becerileri sergilemeleri beklenir.

Mağaza Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Müşteriler, alışveriş yapmaya geldikleri mağazalarda rahat ve sorunsuz bir ortamda alışveriş yapmak ister. Müşterileri olumlu tutum ve yüksek motivasyon ile karşılayıp onlara mağazada rahat ve konforlu bir alışveriş ortamı sunmak mağaza satış danışmanlarının sorumluluklarındandır. Bursa satış danışmanı iş ilanlarında firmaların belirttiği görevlerde de olduğu gibi satış elemanları müşterilere sunulan ürün ve koleksiyonlar hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürünü tanıtır. Ürün tekstil ürünü ise beden, renk ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olur. Ürün elektronik bir ürün ise satış danışmanı, ürünün teknik özellikleri ve modellerine ait bilgilere sahip olur ve ürünü müşterilere tanıtır. Güncel Bursa satış elemanı arayan firmaların elemanlarından bekledikleri bazı görevler de mevcuttur. Mağaza satış danışmanlarının, sorumlu oldukları ürün alanlarında, ürünlerin teşhirlerinin düzenlenmesi ve görsel elemanların düzenlenmesi noktasında görev almaları beklenir. Gerekli olduğunda ürünün kargodan alınması, ürünlerin alarmlanması, mağazaya ürün indirilmesi, iade amaçlı olan ürünlerin toplanması, ürünlerin düzenlenmesi, mağaza içi düzenin ve hijyenin sağlanması mağaza satış danışmanlarının sorumlulukları arasında bulunur.

Bursa Satış Danışmanı Nasıl Olmalı?

Bursa satış elemanı arayanlar, mağazalarına gelen müşterilerin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını ister. Mağaza satış elemanları, müşterilerin herhangi bir sorunu ya da problemi olduğunda müşterilerle sağlık bir iletişim gerçekleştirerek müşteri ihtiyaçlarını, onların gereksinimleri doğrultusunda yerine getirir. Güncel Bursa satış elemanı iş ilanlarında, iş arayan adayların; sosyal ilişkilerinde başarılı, problemlere çözüm üretebilme yeteneği ile etkin bir iletişim becerisine sahip olmaları beklenir. Bu nitelikler, müşteri gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için bir satış danışmanında olması gereken özelliklerdendir.

Bursa’da Ücretler Nasıldır?

Bursa’da mağaza satış elemanı ücretleri, adayların çalıştığı pozisyon, verilen görev ve sorumluluklar kapsamında şekillenir. Bursa mağaza iş ilanlarında belirtilen çalışma saatlerine göre mağazada full-time, part-time ve esnek çalışma saatleri mevcut uygulanır. Çalışanlar bu çalışma saatleri kapsamında belirli bir ücret alır. Mağazanın yoğun olduğu zamanlarda mağaza çalışanların fazla mesaiye kalmaları beklenebilir. Bu gibi durumlarda çalışanlara fazla mesai ücreti verilir.

Bursa’da İş Bulmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Bursa’da, satış danışmanlığı alanında iş bulmak isteyen adayların öncelikle en az lise diplomasına sahip olmaları gerekir. Lise veya üniversite mezunu adaylar, Bursa mağaza iş ilanlarına başvurabilir. İlanlara başvuran kişilerin markanın kurumsal kimliğine uygun bir genel görünüşe sahip olmaları ve olumlu bir tavır içinde olmaları firma için önem taşır. İş başvurusunda bulunacak adayların mağazanın konumuna yakın bir mesafede ikamet etmeleri talep edilebilir. İş arayan adaylar, Bursa mağaza satış elemanı iş ilanlarına bakabilirler.

Bursa’da İşe Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

Bursa mağaza satış danışmanı iş ilanlarında adaylardan beklenen bazı kriterler mevcuttur. Satış danışmanı alanında iş arayan adayların öncelikli olarak en az lise mezunu olması gerekir. Lise ya da üniversiteden mezun olan adaylar bu alanda iş başvurusu yapabilir. Elemanların tecrübeli ya da tecrübesiz olma durumları firmaların koyduğu kriterlere göre değişiklik gösterir. İş birliğine ve takım çalışmasına yatkın olmak, etkin bir iletişim becerisi sergilemek gibi özelliklere de dikkat edilir. İşe başvuran adayların, markanın kurumsal kimliğine uygun genel görünüşe ve tavra sahip olması markanın imajı için önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Bursa Mağaza Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Bursa Mağaza Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Bursa iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bursa Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur