97

Bursa Şoför/Sürücü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Şoför / Sürücü cancel
Bursa cancel
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Şoför / Sürücü
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.
Şoför / Sürücü
EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +43 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Tıkır Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sevkiyat Şoförü / Sürücü
Tıkır Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Coşkunöz Holding
Tır Şoförü
Coşkunöz Holding
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
12 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
İstifçi Kurye
PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
İstanbul (Tümü) +22 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Şoför İş İlanları

Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olma özelliğiyle ön plana çıkan Bursa, tarih boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bursa’nın simgesi haline gelmiş olan Uludağ, şehirde turizm faaliyetlerinin gelişmesini sağlamıştır. Bursa barındırdığı camiler ile inanç turizmi alanında da gelişmiştir. Şehirde ekonomik olarak turizm önemli bir yere sahip olsa da şehrin esas geçim kaynaklarından birisi sanayidir. Bunların dışında da şehrin ekonomisine katkıda bulunan çeşitli faaliyetler bulunur. Bu yüzden Bursa iş ilanları geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok farklı alanda ihtiyaç duyulan şoförler de şehirde kendine iş imkanı bulan kişiler arasında yer alır. Hem toplu taşıma hem de özel şoför alımı için Bursa şoför iş ilanları açılır. 

Bursa’da Şoförler Ne İş Yapar?

Bursa’da şoför iş ilanları birçok kişiye iş imkanı sunar. İlanlara başvuru yapmadan önce şoför olarak çalışmak isteyen bir kişinin görev ve sorumlulukları hakkında fikir sahibi olması gerekir. Kişinin toplu taşıma şoförü, özel şoför veya dağıtım şoförü olmasına bağlı olarak üstlenmesi gereken sorumluluklar farklılık gösterebilir. Ancak şoförlerin temel olarak görev ve sorumlulukları şunlardır:

 • Hizmet verdiği aracı trafik kurallarına uygun bir şekilde kullanmak
 • Hizmet verdiği araçta hem kendi hem de taşıdığı yolcuların can güvenliği için gerekli önlemleri almak
 • Kullandığı araçta bulunması gereken ekipmanların düzenli olarak kontrolünü yapmak ve eksiklikler varsa gidermek
 • Kullandığı aracın sık sık iç ve dış temizliğini yapmak
 • Yolcuların konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için gerekli olan düzenlemeleri yapmak

Bursa Şoför İş İlanlarına Başvurmak için Hangi Niteliklere Sahip Olmak Gerekir?

Bursa şoför ilanları kısmında yer alan ilanlara başvurmak için birtakım niteliklere sahip olmak gerekir. Verilen hizmete ve kullanılan aracın türüne göre Bursa şoför arayan firmalar işe alacağı kişiden farklı niteliklere sahip olmasını bekleyebilir. Şoför olmak için sahip olunması gereken en temel şey ehliyettir. Bursa şoför iş ilanı veren firmaların ilanları incelendiğinde şoförlük mesleğini icra etmeyi düşünenlerin sahip olması gereken nitelikler şunlardır:

 • Düzgün bir diksiyonunun olması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması
 • Şoförlük alanında mesleki yeterlilik belgesinin bulunması
 • Ehliyet sınıfının kullanacağı araç tipine uygun olması
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek bir yapıda olması
 • Şoförlük yapmak için gerekli izin belgelerine sahip olması
 • Tercihen uluslararası şoför ehliyetine sahip olması
 • Tercihen Bursa şoför iş ilanları bay şoför adaylarının askerlik görevini tamamlamış olması

En yeni şoför iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Güncel Bursa şoför iş ilanları arasında gezinmek istiyorsan uygun kelimeleri kullanarak arama yapmalısın. Bursa şoför iş ilanları bugün yazıp aratarak iş aradığın gün verilmiş ilanlara ulaşabilirsin. Bunun yanı sıra sıralama kısmına gelip tarihe göre en yeni seçeneğine de tıklayabilirsin. Böylelikle en yeni Bursa şoför iş ilanlarına kariyer.net’ten pratik bir şekilde erişebilirsin.

Bursa’da şoför olarak iş bulunur mu?

Bursa şoför iş ilanları yeni iş arayan birçok kişiye çalışma fırsatı sunar. Bu yüzden gerekli belgelerin bulunuyorsa Bursa’da şoför olarak iş bulman mümkündür. İlanlar arasında gezinerek niteliklerine uygun olan ilanları belirleyebilirsin. Niteliklerine uygun ilanlara başvurman olumlu geri dönüş alma şansını artırır. Hali hazırda aktif bir şekilde araç kullanıyor olman da işe alınma şansını artıracak etkenler arasında yer alır.

Bursa’da şoför iş ilanlarına nasıl erişilir?

Kendine en uygun ilanlara erişmek istiyorsan niteliklerin doğrultusunda arama yapmalısın. Şoför olarak çalışmak isteyen bir kadınsan Bursa bayan şoför iş ilanları gibi aramalar yapabilirsin. Ya da daha öncesinde şoförlük alanında tecrüben bulunmuyorsa Bursa tecrübesiz şoför iş ilanları yazıp aratarak tecrübesiz kişilerin de şoför olmasına imkan tanıyan firmaların ilanlarına ulaşabilirsin.

Bursa’da şoförlerin çalışma koşulları nasıldır?

Bursa iş ilanları şoför arayanlar, işe aldıkları kişilere çeşitli imkanlar tanır. Şoförün alacağı maaş çalıştığı yere göre farklılık gösterir. Şoförler uzun süre boyunca araç kullandığı için çalışma süreleri fazladır. Bu yüzden firmalar şoförlerin çalışma saatlerine uygun maaş belirler. Bursa şoför ilanlarını inceleyerek Bursa’da çalışan şoförlerin çalışma koşulları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şoför sürücü iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Bursa şoför sürücü ilanlarına başvurabilmek için öncelikli olarak Kariyer.net üzerinden bu pozisyona uygun bir öz geçmiş hazırlaman gerekir. Ardından, site üzerinden açılan ilanlara göz atabilir, bu ilanlardan uygun gördüklerine başvuruda bulunabilirsin. Öz geçmişinde ve ön yazında sahip olduğun tecrübelere yer vermeyi unutma; bu noktada öz geçmişinin gerçeğe uygun olması son derece önemlidir.

Bursa şoför iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Şoförlük, son yıllarda sıklıkla talep gören meslek dalları arasında yer almaktadır. Hemen her alanda şoför ihtiyacı hasıl olabilmektedir. Bu doğrultuda, hemen her ilçede şoför ilanlarına rastlamak mümkündür. Merkez ilçelerde yoğunluklu olmak üzere, bütün ilçelerdeki ilanları gözden geçirebilir, kendi ilçende ilanlara kolayca başvurabilirsin.

Hangi Bursa şoför iş ilanlarına talep vardır?

Şoförlük ilanları birçok farklı alanda açılmış olabilir. Buna özel şoförlük gibi alanlar da dahildir.Örneğin makam şoförlüğü, talep gören bir alan olarak kendisini gösterir. Bunun yanında, şirketler de özel şoför ihtiyacı görürler ve buna uygun ilanlar ile karşımıza çıkarlar. Kendine uygun gördüğün alanları Kariyer.net üzerinden belirleyebilir, bu ilanlara ö zgeçmişin ile kolayca başvurabilirsin.

Bursa şoför iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Şoförlük iş ilanlarından haberdar olabilmek için Kariyer.net adresine girerek ilanlara kolayca göz atabilirsin. Kendine uygun bir ilan ile karşılaşmadıysan, ilan bildirimlerini açarak yeni ilanlardan hızlı ve kolay bir şekilde haberdar olabilirsin.

notifications İş Alarmı kur