Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
80

Bursa Şoför/Sürücü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Şoför / Sürücü cancel
Bursa cancel
Fistaş Fantazi İplik Sanayi

Şoför / Sürücü

Fistaş Fantazi İplik Sanayi
Bursa
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kerevitaş Gıda San. Ve Tic. A.Ş.

Nakliye Uzman Yardımcısı

Kerevitaş Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
21 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Şoför İş İlanları

Şoförlük, araç kullanmayı seven, temel düzeyde de olsa araba tamirinden anlayan, kişisel bakım ve giyimine özen gösteren kişiler tarafından yapılan bir iştir. Bazı firmalar, part time şoför çalıştırırken, bazıları 7/24 hizmet alabilecekleri şekilde çalıştırırlar. Şoförler, sahip oldukları ehliyetlerin sınıflarına göre iş bulurlar. Uzun yol şoförleri, motor kuryeler, binek araç sürücüleri, farklı branşlarda çalışırlar. B sınıfı ehliyeti olan adaylar, Bursa’da şoför olarak iş arıyorlarsa, Bursa B sınıfı şoför iş ilanları olarak araştırma yapabilirler. Bursa özel şoför iş ilanları, Kariyer.net ilan sayfaları üzerinden incelenip, başvuru yapılabilir.

Bursa şoför iş ilanları, adaya ulaştırılıncaya kadar belirli bir süreçten geçer. İş ilanının insan kaynakları uzmanı tarafından hazırlanması, duyurulması ve aday özgeçmişlerinin toplanması sürecinde online bir platform olarak, yıllardan beri hizmet veren Kariyer.net, bugüne kadar pek çok adayın yeni iş bulmasına aracılık etmiştir.

Bursa’da makam şoförü olarak iş bulmak mümkün müdür?

Makam şoförlüğü, yapmak isteyen kişilerin, kişisel bakım ve hijyenlerine dikkat etmeleri, araç sahibini iyi tanımaları, iyi iletişim kurmaları, araba arızalarını en azından temel düzeyde giderebilmeleri gerekir. Makam şoförleri, bir kez kendilerini kabul ettirdikten sonra, genellikle uzun yıllar, aynı kişiye hizmet vermeye devam ederler. Bursa makam şoförü iş ilanları, Kariyer.net üzerinden takip edilip, başvuru yapılabilmektedir.

Kariyer.net üzerinden Bursa şoför iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kariyer.net üzerinde yurt içi ve yurt dışı olarak, binlerce ilan yayınlanmakta ve hemen her gün güncellenmektedir. Siz de şoför olarak ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net üzerinden profesyonel öz geçmişinizi oluşturabilir, pozisyon, tecrübe, çalışma saatleri, net maaş aralığı, eğitim gibi kriterlerde filtreleme yaparak, aradığınız ilanları kolayca bulabilirsiniz.