Çanakkale Biga İş İlanları

16 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  21.02.2020

  Dönemsel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

  YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

  Bursa,İzmir,Balıkesir,Çanakkale,Trabzon,İstanbul(Avr.),Tekirdağ,Antalya,Ankara,Muğla,Hatay,Konya,Karaman,İstanbul(Asya) ...

  18.02.2020

  07.02.2020

  Dış Tedarik Kalite Sorumlusu

  DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SAN.VE TİC A.Ş.

  Çanakkale,Bursa,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  23.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  22.01.2020

  Genel Başvuru

  Doğtaş Kelebek Mobilya

  Çanakkale,Düzce,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  12.11.2019

  09.11.2018

  Biga İş İlanları

  Çanakkale ilinin Biga ilçesi, canlı bir ticari hayata sahiptir. Bölgede tarım ve tarıma dayalı sanayi gelişmiştir. Organize sanayi bölgesi mevcuttur. Ayrıca Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin iki adet kampüsü de burada bulunmaktadır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Biga Meslek Yüksek Okulu’nun bulunması, kenti daha canlı hale getirmiştir. Biga’da iş arıyorsanız, Kariyer.net Biga iş ilanları sayfasını takip edebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

  İdari sekreter, aşçı, reyon görevlisi, resepsiyonist, İngilizce öğretmeni, saha satış danışmanı, mağaza müdür yardımcısı, satış danışmanı, gayrimenkul danışmanı, e-ticaret satış sorumlusu, gizli müşteri, yönetici asistanı, elektrik teknisyeni, maliyet muhasebesi sorumlusu, kalite yönetim sorumlusu gibi iş ilanlarını Biga bölgesinde görmekteyiz. İş ilanları, dönemsel olarak değişebilir, farklı pozisyonlarda yeni ilanlar eklenebilir.

  Biga’da part time işler nasıl bulunur?

  Yarı zamanlı, yani part time çalışılan işler, daha çok öğrenciler, ev hanımları veya ek gelir elde etmek isteyen tam zamanlı çalışanlar tarafından da tercih edilmektedir. Bazı hafta sonu çalışılan işlerde de ilanlar, ‘part time’ başlığı altında verilmektedir. Biga’da özellikle Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin öğrencilerinin yoğun olmasından dolayı, part time işler için de çok fazla imkan doğmaktadır. Öğrenciler, mezun olup iş hayatına girmeden önce, part time işlerle deneyim kazanmış olurlar. Biga iş ilanları, part time ve tam zamanlı olarak iki başlık altında toplanabilir. Bunları Kariyer.net Biga part time iş ilanları sayfasından inceleyebilirsiniz.

  Biga bayan iş ilanları nelerdir?

  Yaşlı ve hasta bakıcılığı, çocuk ve bebek bakıcılığı, çay ve temizlik personelliği, mutfak personelliği gibi işlerde daha çok bayan eleman tercih edilmektedir. Biga, bayan iş ilanları bakımından yoğun bir ilçedir.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, birkaç kolay adımda özgeçmişinizi oluşturup, Kariyer.net üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.