Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
98

Dağıtım Şoförü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Dağıtım Şoförü cancel
YAFA MÜHENDİSLİK

Kamyon Şoförü

YAFA MÜHENDİSLİK
Tekirdağ
Tam zamanlı
3 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Dağıtım şoförü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Dağıtım şoförü meslek dalı, firmalar tarafından üretilen ürünlerin alıcılara iletilme sürecinde önemli bir rol oynar. Adaylar, mesai saatleri içerisinde tüm ürünleri fabrikalardan alarak dağıtım noktalarına bırakır. Dağıtım şoförü olarak çalışacak kişiler, bazı koşullara göre seçilir. İyi seviyede araç kullanımına hakim ve dağıtım yapılan bölgeyi iyi tanıyan kişiler, öncelikli adaylar arasında bulunur. Zamanı iyi değerlendiren ve iş disiplinine sahip olanlar da bu meslek için tercih edilen kişiler arasında bulunur. Sen de dağıtım şoförü olarak çalışacak kişilerin sahip olması gereken kriterlere sahipsen, iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. İstanbul, Ankara, İzmir ya da Bursa gibi şehirlerde dağıtım şoförü olarak göreve başlayabilirsin.

Dağıtım şoförü iş ilanlarına başvurmak için hangi belgeler gereklidir?

Dağıtım şoförü olarak görev almak istiyorsan öncelikle sahip olman gereken bazı belgeler bulunur. Bunlardan ilki araç kullanmak için gerekli olan ehliyettir. Kullanacağın araca göre alman gereken ehliyet sınıfı da değişim gösterir. A1 ya da B gibi ehliyet sınıflarından birini alarak göreve başlayabilirsin. Sahip olman gereken bir diğer belge ise SRC'dir. SRC, şoför olarak çalışmak isteyen herkesin sahip olması gereken ve mesleki yeterlilik anlamına gelen bir belgedir. Sen de bu belgelere sahipsen dağıtım şoförü iş ilanlarına başvurabilir ve çalışmaya başlayabilirsin.

Dağıtım şoförü iş ilanlarına nasıl başvurulabilir?

Dağıtım şoförü iş ilanlarına ulaşmak ve başvurmak için Kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsin. Sayfa üzerinde listelenen ilanları inceleyerek kendine uygun olan iş imkanlarını değerlendirebilirsin. Ayrıca filtreler aracılığıyla kriterlerini de belirleyebilirsin. Örneğin; ülke, şehir ya da ilçe filtresini kullanarak evinize yakın olan iş ilanlarını listeleyebilirsin. Daha sonra yapman gereken ilan detaylarını büyük bir dikkatle incelemek ve "Başvur" butonuna tıklayarak iş arama sürecini tamamlamak olur.

Dağıtım şoförü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Dağıtım şoförü iş ilanı yayınlayan kurumlar, adayların birtakım kriterleri sağlamasını talep edebilir. Başvuru sırasında bu tür kriterlere dikkat ederek avantaj kazanabilirsin. Kurumlar çalışmaya başlayacakları kişilerin ehliyet ve SRC belgelerinin eksiksiz olmasına dikkat eder. Dağıtım noktalarındaki müşteriler ile iletişimin en iyi şekilde sağlanması için diksiyonun düzgün olması da önemlidir. Ayrıca dağıtım yapılan bölgeye hakim olmak önemli kriterler arasında yer alır. Mesai saatlerine uyum sağlaman da oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra, adayların yol ve adres bilgilerine hakim olması da işverenlerin beklediği kriterlerden biridir.