Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
8

Dahiliye Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Dahiliye Uzmanı İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, ‘’dahiliye uzmanı ne iş yapar?’’ inceleyelim. Dahiliye, tıbbın bir dalıdır. Böbrek, kalp, akciğer, sindirim sistemi, hormonel sistem gibi iç organlarda ve sistemlerde oluşabilecek hastalıklarla ilgilenir. Birçok hastalığın ön teşhisi aşamasında yine dahili uzmanlarının büyük rolü vardır. İç hastalıkları uzmanlığı olarak da bilinir. Pek çok hastane, tıp merkezi ve çeşitli sağlık kuruluşlarında genellikle en az bir dahiliye uzmanı görev yapar. Dahiliye uzmanı olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net dahiliye uzmanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, sizin için uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Nöbetçi dahiliye uzmanı nasıl çalışır?

Nöbetçi dahiliye uzmanı, genellikle diğer doktorların mesai günleri ve saatleri dışında çalışır. Örneğin, Pazar günleri veya gece nöbetlerinde görev alabilirler. Bazı sağlık kuruluşlarında, mevcut doktor kadrosu sırayla nöbet görevini alırken, bazılarında nöbetçi doktor ayrıca istihdam edilir. Nöbetçi dahiliye uzmanı arayanlar, genelde bu tip sağlık kuruluşlardır.

Part time dahiliye iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarım gün çalışılan iş ilanlarında doktor, tam gün yerine yarım gün mesai yapar. Hafta sonu işleri de kimi zaman part time olarak geçmektedir. İç hastalıkları uzmanı arayan özel hastaneler, genellikle iş ilanları aracılığıyla adaylarla iletişime geçerler. Adaylar da çalışmak istedikleri yer, net maaş aralığı, çalışma saatleri, pozisyon açısından iş özelliklerini inceler, kendileri için uygun olanlara başvuru yaparlar. Örneğin, İzmir’de bir sağlık kuruluşunda çalışmak isteyen aday, ‘dahiliye uzmanı iş ilanları İzmir’ olarak ilanları tarar. İzmir dahiliye uzmanı arayan, özel sağlık kuruluşlarının iş ilanlarına başvurur.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, alanınız ve yetkinliklerinize uygun olan ilanlara öz geçmişinizle başvurabilirsiniz.