Dalgıç İş İlanları

2 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Dalgıç

  Group Sagun

  Antalya,İzmir,Kayseri,Sinop ...

  25.05.2020

  Dalgıç İş İlanları

  Dalgıç, özel bir giysi ile, denizin derinliklerine dalan kişidir. Dalgıçlar, su geçirmeyen özel bir giysi giyerler. Sırtlarında bulunan hava tüpleri ile oksijen ihtiyaçlarını karşılarlar. Su altı araştırmalarında görev alırlar. Dalgıç kıyafetleri, genellikle yüz metreye kadar basınca dayanıklıdır. Dalgıçlar, oldukça gelişmiş bir deniz gözlüğü takarlar. Bu sayede suyun içinde rahat bir şekilde etrafı görebilirler. Dalgıçlar, su üstündeki ekiple takım halinde çalışırlar. Herhangi bir olumsuz durum veya tehlike anında dalgıcın yüzeye hızlıca çekilmesi, teknedeki ekip tarafından gerçekleştirilir. Su altı maden arama çalışmalarında profesyonel dalgıçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca balık çiftliklerinde de profesyonel dalgıçlar görev yaparlar. Kariyer.net dalgıç iş ilanları sayfasını inceleyerek, sizin için uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

  Sanayi dalgıcı ne iş yapar?

  Sanayi dalgıçları, sualtında yapılan inşaat faaliyetleri, araştırma çalışmaları, gemilerin karaya çekilmeden onarımının sağlanması, sualtı maden arama, arama kurtarma çalışmaları gibi alanlarda görev alırlar. Özellikle, tershaneler, sualtı inşaat, petrol, madencilik gibi şirketlerde çalışma alanları vardır. Sanayi sektöründe çalışmak isteyen bir kişinin scuba diver belgesini, kurslara katılarak, en azından ikinci sınıf dalgıca yükseltmesi gerekir. Kurslara katılmadan önce yapılan testlerden biri de yüzme testidir. Adaylardan minimum 200 metre’yi kesintisiz şekilde yüzmeleri ve en az 2 dakika boyunca tek kolu havada olacak şekilde su üzerinde kalabilmeleri beklenir. Siz de yeterli donanım ve yetkinlikte olduğunuzu düşünüyorsanız, sanayi dalgıcı iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, öz geçmişinizle başvuru yapabilirsiniz.

  Dalgıç iş ilanları nelerdir?

  Ülkemizde turistik amaçlı ziyaret edilen bek çok dalış merkezi vardır. Gerekli lisanslara sahip olan adaylar, dalgıç iş ilanları kapsamında başvuru yaparlar. İstanbul, İzmir, Antalya en çok başvuru yapılan iller arasında gelmektedir. Ayrıca balık çiftliği dalgıç iş ilanları da incelenebilir.