keyboard_arrow_down
25

Denetçi Yardımcısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Denetçi Yardımcısı cancel
TAKSİM YMM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Bağımsız Denetçi Yardımcısı
TAKSİM YMM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
29 gün
Sun Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş.
Denetçi Yardımcısı / Audit Assistant
Sun Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Denetçi Yardımcısı İş İlanları

Devlet bünyesinde ve özel sektör içinde iş imkanı bulma şansına sahip denetçi yardımcıları, denetimle ilgili gerekli eğitimi almış ve denetleme yetkisine sahip olan kişilerdir. Denetçi yardımcıları banka, özel sektör, mali müşavirlik, denetim ve danışmanlık merkezlerinde çalışabilir. Denetçi yardımcısı denetim çalışmalarının yapılmasında ve aynı zamanda çalışma dosyalarının hazırlanmasında ekip üyelerine yardımcı olur. Denetçi yardımcısı iş ilanlarına başvuru yapan kişilerin iktisadi ve idari bilimler fakültesinin işletme, maliye, ekonomi ve finans bölümlerinden mezun olmaları gerekir. Ekip çalışmasına yatkın olan, sözlü ve yazılı iletişim gücü kuvvetli olan kişiler ilanlara başvuru yapabilirler. Denetçi yardımcılarının iş tanımları ve görevleri çalıştığı şirkete ve departmana bağlı olarak şekillenir.

Denetçi Yardımcısı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

İstanbul-Asya, İzmir, Antalya gibi şehirlerde bulunan danışmanlık merkezlerinde denetim elemanı ve denetim yardımcısı olarak çalışacak kişilerin sahip olması gereken birtakım yetenekler ve özellikler bulunur. Bunların bazıları; ekip çalışmasına yatkınlık, MS office uygulamalarına hakim olmak ve seyahat engeli bulunmamaktır. Kişiler denetçi yardımcısı olarak denetçi arayanların şirketlerinde çalışabilirler. Bu kişilerden aynı zamanda esnek çalışma saatlerine uyum sağlaması beklenir. Şirketlerin varlıklarını koruması ve faaliyetlerinin artırılması amacıyla çalışacak kişiler, iyi bir iletişimle kendilerini çok iyi ifade edebilmelidir. Her alanda gelişmeye açık olan, yenilikçi ve aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilen kişiler, bankalarda denetçi yardımcısı olarak çalışabilirler. Büyük resme odaklanarak analitik düşünme yetisine sahip olan ve aynı zamanda markanın imajını iyi bir şekilde temsil eden, hızlı ve tempolu çalışma şekline ayak uydurabilecek kişiler, denetçi ilanlarına başvuru yaparak buralarda çalışabilirler. Denetçi yardımcılarının aynı zamanda sahip olması gereken özellikler arasında sonuç ve süreç odaklı çalışmak, sabırlı olmak ve istekli olmak yer alır. Tüm bu yeteneklere sahip olan ve denetçi yardımcısı olarak denetim alanlarında çalışacak olan kişiler bu alanlardan mezun olarak mesleklerini gerçekleştirmek için iş başvurusunda bulunabilirler.

Denetçi Yardımcısı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde yayınlanmış olan denetçi yardımcısı iş ilanları istanbul gibi yerler arasından başvuru yaparken denetçi yardımcısı adaylarının öncelikle ilgili bölümlerden mezun olmuş olmaları gerekir. Bunların yanı sıra kendini geliştirilmiş olan adaylar, hangi şehirde yaşamak istediklerine karar vermelilerdir. Yaşamak istediği ya da halihazırda yaşadığı şehirdeki iş ilanlarına bakması gereken denetçi yardımcısı adayı, aynı zamanda iş tanımına uygun pozisyonlara bakmalıdır. Özel sektör ya da devlete bağlı bulunan herhangi bir şirkette çalışacak kişilerin iş niteliğine ve iş tanımına uygun olarak çalışma şekli ve saatini göz önünde bulundurması gerekir. Denetçi yardımcısı ilanları arasından beklentiyi karşılayacak bir iş bulmak isteniyorsa tüm bu unsurlar göz önünde bulundurularak başvuru yapılabilir. İş ilanlarına başvuru yaparken şirketlerin belirlemiş oldukları kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Denetçi Yardımcısı Olarak Çalışan Kişi Ne İş Yapar?

Denetçi yardımcısı iş ilanları ankara gibi şehirlerde çalışacak kişilerin sorumlulukları arasında; çalıştığı şirketin denetim çalışmalarını yapmak bulunur. Bunların yanı sıra çalışma dosyalarının hazırlanmasında ekip üyelerine yardımcı olacak olan denetçi yardımcıları, gelişen ve değişen koşullara ayak uydurabilmelidir. Yasal yönetmeliklere ve iç prosedürlere uygun olarak şirketin yaptığı işlemleri denetleyen denetçi yardımcıları, aynı zamanda sonuçları analiz ederek değerlendirir. Gerektiğinde öngördüğü sorunlara karşı çözüm önerileri geliştirecek olan bu adaylar aynı zamanda şirketin iç ve dış mevzuatını takip ederek güncel olacak olan değişiklikler doğrultusunda kontrol faaliyetlerini yürütür. Vergi, bağımsız denetim, müşavirlik ve muhasebe gibi departmanlarda çalışacak olan denetçi yardımcıları, esnek çalışma saatleri ile birlikte telefonda ya da yüz yüze olacak şekilde insanlarla iletişim kurar. Bağlı bulunduğu şirketin denetim ekibi tarafından kendisine tanımlanacak olan çalışmaları layıkıyla yapabilen ve bağımsız denetim alanında kariyer yapma hedefi olan kişiler bağımsız denetçi yardımcısı iş ilanları sayfasından başvuru yaparak rahatlıkla çalışmaya başlayabilir.

Denetçi Yardımcısı Olarak Nerelerde Çalışabilirim?

Denetçi Yardımcıları, devlet bünyesinde bulunan iş yerlerinde ve aynı zamanda özel sektör içinde bulunan şirketlerde ve kurumlarda çalışabilirler. Denetim yetkisine sahip olan kişiler, şirketlerin denetçi yardımcılığını yapacak şekilde farklı departmanlarda da çalışabilirler.

Denetçi Yardımcısı İş İlanları İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Denetçi yardımcıları, üniversitelerin İktisat ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmalılardır. Bu bölümlerden mezun olmuş kişiler MS office uygulamalarına hakim olduğuna dair belgeye de sahip olmalıdır. Bunların yanı sıra erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olduklarına dair belgeler de denetçi yardımcılarından istenir.

Denetçi Yardımcısı İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Denetçi yardımcılarının çalışma ortamları; bağlı bulundukları departmanların ofis alanlarıdır. Aynı zamanda bu kişiler düzenli olarak seyahat ederler. Çalışma şartları şirketlerin belirlemiş oldukları şartlar çerçevesindedir. İşletmelere bağlı olarak İngilizce bilen, ilgili bölümlerden mezun olan ve deneyim sahibi kişiler denetçi yardımcısı olarak çalışabilir.

Denetçi Yardımcısı Olarak Çalışmak İçin İş Olanakları Nelerdir?

Denetçi yardımcıları gerekli donanıma ve eğitime sahip oldukları takdirde devlet bünyesinde çalışabilirler. Bunların yanı sıra özel sektörlerde iş bulabilme fırsatı yakalayabilen denetçi yardımcıları, birçok farklı kurumun bünyesinde çalışabilirler. Bunların yanı sıra bağımsız olarak da çalışabilecek denetçi yardımcıları, iş ağlarını geliştirebildiği ölçüde iş fırsatı yakalayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Denetçi Yardımcısı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Denetçi Yardımcısı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Denetçi Yardımcısı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Denetçi Yardımcısı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Denetçi Yardımcısı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Denetçi Yardımcısı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Denetçi Yardımcısı iş ilanlarına erişebilirsin.

Denetçi Yardımcısı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Denetçi Yardımcısı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur