254

Denizli Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Denizli cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Denizli Satış Danışmanı İş İlanları

Denizli şehri, yoğun nüfusuyla birlikte Ege Bölgesinde geniş iş imkanları sunan illeri arasında yer alır. Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip şehirleri arasında yer alan Denizli, farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok firmaya ev sahipliği yapar. Denizli şehri, sahip olduğu enerji kaynaklarının yanı sıra; tarım, sanayi, mermer ve turizmden elde ettiği gelirler ile ekonomisini elde eder. Denizli şehrinin pek çok ilçesinde çeşitli iş fırsatlarına rastlamak mümkündür. Gelişen teknoloji ve artan nüfus sebebiyle mağaza ve market sayısında da hızlı bir artış görülür. Bu sebeple alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda pek çok personele istihdam imkanı sağlanır. Yıl boyunca çeşitli firmalar tarafından Denizli satış danışmanı iş ilanları yayınlanır. 

Denizli Satış Danışmanı İş Olanakları

Denizli şehrinde birbirinden farklı iş kollarında hizmet eden birçok şirket bulunur. Denizlinin sahip olduğu iklim ve doğal güzellikleri sayesinde çevre illerden çok sık göç alır. Hem Denizli şehrinde ikamet eden hem de Denizliye yakın olan çevre illerde ikamet eden kişilere özel olarak pek çok iş ilanı yayınlanır. Denizli mağaza satış danışmanı iş ilanları; giyim firması, elektronik mağazası, alışveriş merkezi ve kuyumcu gibi firmalar tarafından yayınlanır. Satış danışmanı pozisyonunda görev alacak olan personel, mağazaya alışveriş yapmak amacıyla gelen müşterilere yardımcı olup istediği ürünü vermek ile sorumlu olur. Mağaza içinde yer alan reyondan ya da raflardan sorumlu olan satış danışmanlarının, mağazadaki ürünlerin stok durumunu da kontrol etmesi gerekir. Satış danışmanı iş ilanları bay ya da bayan olarak birbirinden ayrılır. Örneğin benzin istasyonunda hem bay personel hem de bayan personel görev alabilir. Ancak beden gücüne daha çok ihtiyaç duyulan  iş kollarında firmalar çoğunlukla bay personellere iş fırsatı tanır. Denizli bölgesinde faaliyet gösteren teknoloji mağazaları, alışveriş merkezleri, marketler ve benzin istasyonları yılın belirli zamanlarında satış danışmanı istihdam etmek üzere ilan yayınlar. Fakat firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları, adayların deneyimli olması ve diksiyonu düzgün olması gibi unsurları içerebilir. Bunun yanı sıra satış danışmanları; kanal satış yöneticisi, ayakkabı mağazası satış danışmanı, eğitim satış danışmanı ve galericilik gibi pozisyonlarda da görev alabilir. 

Denizli Satış Danışmanı İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Güncel satış danışmanı iş ilanları kapsamında adayların; mağaza içinde bulunan ürünlerin düzeni, mağazanın temizliği ve güncel stok kontrolü gibi sorumluluklara sahip olmasını ister. Satış danışmanı pozisyonunda görevlendirilen personelin; dış görünüşüne özen göstermesi, diksiyonunun düzgün olması, bilgisayar kullanımına hakim olması ve bay ya da bayan olması gibi unsurlar bulunur. Çeşitli firmalar tarafından istihdam edilen satış danışmanı personellerinin, gerekli bilgisayar programlarına ve bazı stok programlarına hakim olması gibi yeteneklere sahip olması istenebilir. Bunun yanı sıra, elektronik alanında faaliyet gösteren firmada görev alan satış danışmanının, bulunduğu reyondaki ürünlerin teknik özelliklerini ve ne işe yaradığın hakim olması gerekebilir. Bazı kurumsal firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarının detaylarında adayın, üniversite ya da liseden mezunu olması  gibi kriterler de yer alabilir. 

Denizli Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Satış danışmanı arayanlar tarafından yayınlanan ilanlar, sektörden sektöre değişmekle olmakla birlikte farklı detayları içerebilir. Firmadan firmaya değişiklik gösteren iş ilanlarının detayları, adayın belirli özelliklere sahip olmasını da talep edebilir. Örneğin, firmaların içerisinde bulunan ürünlerin sayısını stok programı ile tutan firmalar olabilir. Bu firmaların sahip olduğu programa, adayın hakim olması istenir. Bazı firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları kapsamında adayların bayan ya da bay olması gibi unsurlar da talep edilebilir. Fiziksel güç gerektiren iş kollarında satış danışmanı yayınlayan firmalar, çoğunlukla bay adaylara fırsat tanır. Fakat muhasebe elemanı, çağrı merkezi satış danışmanı ve stand görevlisi alanlarında çoğunlukla bayan personeller istihdam edilir. Doğru iş ilanına başvuru yapılması durumunda firma tarafından tercih edilme şansınız büyük oranda artar. Bu sebeple iş ilanlarının detaylarını iyi bir şekilde incelemek gerekir. 

Denizli Satış Danışmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Satış danışmanı arayan firmalar; çoğunlukla akaryakıt firmaları, elektronik mağazalar, kuyumcular ve marketler olur. Birçok farklı sektörde satış danışmanı olarak çalışmak mümkündür. Firmaların satış yapılan reyonlarında veya depolarında çalışan satış danışmanlarının çalışma ortamları, firmaların faaliyet gösterdiği sektöre göre değişkenlik gösterebilir. Satış danışmanlarının çalışma koşulları arasında çalışma saatleri de firmalara göre farklılık gösterebilir.

Denizli Satış Danışmanı Hangi Alanda Çalışır?

Satış danışmanları, müşterilerin çeşitli ürünler  satın alabileceği tüm alanlarda çalışma imkanına sahiptir. Satış yapılan; giyim, gıda, otomotiv ve petrol gibi birçok alanda satış danışmanı olarak çalışmak mümkündür. Bazı çalışma saatleri ve koşulları sebebiyle firmalar kadın veya erkek adaylar arasında tercih yapabilir. Fakat satış danışmanı iş ilanları bayan veya erkek olarak değişken sektörlerde yayınlanır. 

Satış Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır?

Satış danışmanı olarak çalışan kişilerin maaşları firmalarla olan anlaşmalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Aylık kazançları  değişkenlik gösterebilen satış danışmanı personelleri, farklı seviyelerde tecrübelere sahip olabilirler. Meslekte ilerlemek adına alınan sertifikalar, aylık kazançların olumlu yönde etkilenmesine yardımcı olur. Ayrıca, çalışma saatleri ve koşulları da maaşa doğrudan etki eden faktörler arasındadır.

Denizli Satış Danışmanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Denizli şehrinde satış danışmanı olarak istihdam sağlamak isteyen adayların, kariyer.net sitesi üzerinden yılın her döneminde yayınlanan satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yapması mümkündür. Bu sayede kişiler yeterli şartlara sahip olduğunda işe alınır. Adaylar, meslek adı altında geçmiş tecrübelerinden ve aldığı eğitimlerden bahsettiği bir özgeçmiş yazısını CV’lerine ekleyerek başvuru sürecinin olumlu ilerlemesini sağlayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Denizli Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Denizli Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Denizli iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Denizli Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur