keyboard_arrow_down
33

Desinatör İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Desinatör cancel
İTAKA TEKSTİL

Desinatör

İTAKA TEKSTİL
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DAĞTEPE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

Brode Desinatörü

DAĞTEPE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
8 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Desinatör İş İlanları

Desinatörler, Üniversite ve Meslek Yüksek Okulları’nın, güzel sanatlar, tasarım ve tekstil gibi bölümlerinden mezun olmuş, genellikle, Photohop, Corel Draw, Illustrator, Neographics gibi programları iyi seviyede kullanan, moda ve tasarım konusunda ilgi duyan, takip eden, tasarlayan kişilerdir. Pek çok hazır giyim, konfeksiyon ve tekstil firmasında iş olanağı olan desinatörler, kullandıkları bilgisayar programlarını ve bilgilerini devamlı güncel tutarak, yaratıcı tasarımlar yaparlar. Bazı firmalar, tercihen tecrübeli desinatörlerle çalışmak isterken, bazı firmalar ise yetiştirilmek üzere desinatör iş ilanları vererek, yeni mezun adaylara iş fırsatı sağlarlar. Çorlu bölgesi de tekstil ve hazır giyim konusunda üretim yapılan illerimizden biridir. Bu nedenle, desinatör iş ilanları, Çorlu bölgesinde oldukça yoğun şekilde verilir. Bazı desinatörler, dijital baskı üzerine uzmanlaşırlar. Tshirt, çanta, kot gibi giysilerin üzerine basılacak olan desenlerin dijital ortamda tasarlanması ve baskıya hazır hale getirilmesi işinde çalışan kişiler için açılan dijital baskı desinatör iş ilanları da oldukça ilgi görmektedir.

Çorap desinatörü ne iş yapar?

Çorap desinatörü, çorapların, ergonomi, desen ve kumaş bakımından tasarımını yapan kişilerdir. Piyasaya çıkacak olan çorabın, hangi kumaştan üretileceği, hangi desende basılacağı gibi konularda karar verir ve üretime hazırlar. Çorap desinatörü olarak çalışmak isteyen kişiler, çorap desinatörü iş ilanları takip edebilir, başvuru yapabilirler.

Tekstil alanında üretim yapan fabrika ve atölyelerin ülkemizdeki sayısının fazla olmasından dolayı, kendini devamlı geliştiren, modayı takip eden, işiyle ilgili güncel bilgisayar programlarını öğrenen desinatörlerin iş bulma şansı oldukça fazladır. Çorlu gibi Bursa’da tekstil sektörünün yoğun olduğu illerimizden biridir. Bu nedenle, desinatör iş ilanları, Bursa ilinde de oldukça yoğun şekilde verilmektedir.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz.