Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
32

Diş Hekimi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Diş Hekimi cancel
İZMİR ÖZEL CAN HASTANESİ

Diş Hekimi

İZMİR ÖZEL CAN HASTANESİ
İzmir
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Diş Hekimi İş İlanları

Diş hekimi fakültelerinden mezun olmuş, ağız ve diş sağlığı konusunda uzmanlaşmış, tanı koyma ve tedavi etme süreçlerinde görev alan hekimlere, diş hekimi denir. Diş hekimleri, mezuniyetlerinden sonra belirli branşlarda uzmanlaşabilirler. Örneğin; endodonti; kök uzmanlığı, ortodonti; iskelet ve dizilim bozuklukları uzmanlığı, pedodonti; çocukların diş sağlığı uzmanlığı, protetik diş tedavi uzmanı; ağızda bulunan yumuşak dokular konusunda uzman hekimlik, periodontoloji, diş ve kemik yapısındaki bozuklukları incelen bilim dalı olarak düşünülebilir. Diş hekimleri, kendi özel kliniklerinde hizmet verebilecekleri gibi, devlete ait kurumlarda, özel diş hastaneleri ve kliniklerde de çalışabilirler. Siz de diş hekimi olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net diş hekimi iş ilanları sayfasını inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.  

Diş hekimi iş ilanları, hangi bölgelerde verilmektedir?

Diş hekimlerine, insanların olduğu her yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Diş hekimi olarak çalışmak isteyen kişiler, iş aradıkları şehri veya bölgeyi belirterek ilanları tarayabilir. Örneğin; İzmir’de diş hekimi olarak iş arayan bir aday, ‘diş hekimi iş ilanları İzmir’ olarak aratabilirken, Samsun’da iş arayan bir aday, ‘Samsun diş hekimi iş ilanları’ olarak araştırma yapabilir. Bunların dışında, ‘emekli diş hekimi aranıyor.’ Şeklinde verilen ilanlarda, emekli ve tecrübeli diş hekimleri ile çalışmak isteyen sağlık kuruluşları da vardır.

Part time diş hekimi olarak iş bulmak mümkün müdür?

Bazı diş hekimleri, part time olarak birden fazla sağlık kuruluşunda eşzamanlı olarak çalışabilmektedir. Part time, yani yarı zamanlı olan işlerde, haftalık çalışma saati, normalin çok daha altında olmaktadır. Bazı hekimler ise sadece hafta sonları ek iş olarak farklı kuruluşlarda çalışabilmektedir. Part time diş hekimi olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net part time diş hekimi iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz.