Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
48

Diş Hekimi Asistanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Diş Hekimi Asistanı cancel
BCT ESTETİK SAĞLIK TUR. VE DAN. HİZM. TİC. A.Ş

Diş Hekimi Asistanı

BCT ESTETİK SAĞLIK TUR. VE DAN. HİZM. TİC. A.Ş
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi

Dental Asistan

İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DENTALINE

Diş Hekimi

DENTALINE
İstanbul (Tümü), Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Diş Hekimi Asistanı İş İlanları

Diş hekimi asistanları hem hastalar hem de hekim için oldukça önemli personellerdir. Hastanın karşılanması, işleme hazırlanması, işlem sırasında hekime yardım edilmesi, işlem sonrası hastanın randevu kaydının yapılması gibi işleri diş hekimi asistanları yapar. Geçmişte, hekimin yanında çalışarak zaman içerisinde tecrübe ile öğrenilen bu meslek, günümüzde mesleki kurslarda da öğrenilebilmektedir. Diş hekimi asistanları, genellikle uzun yıllar aynı hekimle çalışır. Böylece hekimi iyi tanır ve olası taleplerini çok daha iyi anlar. Kimi hekimler, yetiştirilmek üzere asistanlarla çalışıp, kendi tarzında yetiştirmek isterken, kimileri deneyimli asistanlarla çalışmayı tercih eder. Muayenehaneler, diş klinikleri, hastaneler ve diş hastanelerinde iş imkanı bulabilen diş hekimi asistanları, hekimlerin en büyük yardımcılarıdır. Siz de bu alanda iş arıyorsanız, Kariyer.net diş hekimi asistanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Diş hekimi asistanı arayan yerlere nasıl ulaşılır?

Adaylar, çalışmak istedikleri il, pozisyon, çalışma saatleri, net maaş aralığı, ilan tarihi gibi seçeneklerde filtreleme yaparak ilanları tarar, kendileri için uygun olanlara başvuru yaparlar. İstanbul’da çalışmak isteyen adaylar, genellikle trafikte zaman kaybetmemek adına, ikamet ettikleri yere yakın veya aynı yakada olan ilanlara, ilk tercih olarak başvuru yaparlar. Örneğin, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden biri, ‘diş hekimi asistanı iş ilanları Avrupa yakası’ olarak ilanları incelerken, Anadolu yakasında ikamet eden biri, ‘diş hekimi asistanı iş ilanları İstanbul Anadolu yakası’ olarak inceleme yapar.

Gebze diş hekimi asistanı ilanları ve daha çok fazlasına erişmek ve profesyonel CV’nizi kolayca oluşturarak başvuru yapmak isterseniz, Kariyer.net ilan sayfalarını inceleyebilirsiniz. Kariyer.net, iş arayan adaylar ve iş verenleri buluşturan, online bir platform olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Diş hekimi asistanı iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Diş hekimi asistanı iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden üyelik yaparak ve bir özgeçmiş hazırlayarak başvurabilirsin. Arama filtrelerine "diş hekimi asistanı" yazdıktan sonra çalışmak istediğin "şehri" ve "ilçeyi" de seçebilirsin. Böylece, işe girmen durumunda, özellikle büyükşehirlerde problem olan trafik sorununu yaşamadan ev - iş arası yolculuğunu keyifli şekilde yapabilirsin. Arama sonuçlarından ilgini çeken ilanları açarak, "Başvur" butonu ile başvurunu yapabilirsin.

Diş hekimi asistanı iş ilanları en çok hangi şehirdedir?

Ağız sağlığının önem taşıdığı her bölgede ihtiyaç duyulan diş hekimi asistanı pozisyonları, Kariyer.net üzerinde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi kalabalık şehirlerde yoğunlaşıyor. Bunun yanında, diğer şehirlerde de bu mesleğe talep oluyor. Sistem üzerinden ilanlardaki güncel değişiklikleri takip edebilirsin.

En kazançlı diş hekimi asistanı iş ilanları nelerdir?

Diş hekimi asistanı pozisyonlarını arandığında listelenen ilanlar içinde tercihen Ağız Diş sağlığı ön lisans programından mezun olan ve yabancı dil bilgisine sahip adayların öncelikli olarak kazançlı pozisyonlar için talep edildiği görülür. Ortalama bir geliri olan "diş hekimi asistanları" ise özellikle edindikleri tecrübe ile meslektaşlarına fark atabilir. Genel olarak pozisyon kadar başvurulan firma da kazanç açısından önem taşır.

Diş hekimi asistanı iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Kariyer.net üzerinden yapacağın aramaları, sol menünün altındaki "yeni aramalardan haberdar et" butonuna basarak kaydedebilirsin. Böylece, güncel iş ilanları, sana e-posta olarak hızlı şekilde yollanır.