keyboard_arrow_down
44

Diş Hekimi Asistanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Diş Hekimi Asistanı cancel
Acıbadem Sağlık Grubu

Diş Asistanı - Bodrum

Acıbadem Sağlık Grubu
Muğla
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Diş Hekimi Asistanı İş İlanları

Diş hekimi asistanları hem hastalar hem de hekim için oldukça önemli personellerdir. Hastanın karşılanması, işleme hazırlanması, işlem sırasında hekime yardım edilmesi, işlem sonrası hastanın randevu kaydının yapılması gibi işleri diş hekimi asistanları yapar. Geçmişte, hekimin yanında çalışarak zaman içerisinde tecrübe ile öğrenilen bu meslek, günümüzde mesleki kurslarda da öğrenilebilmektedir. Diş hekimi asistanları, genellikle uzun yıllar aynı hekimle çalışır. Böylece hekimi iyi tanır ve olası taleplerini çok daha iyi anlar. Kimi hekimler, yetiştirilmek üzere asistanlarla çalışıp, kendi tarzında yetiştirmek isterken, kimileri deneyimli asistanlarla çalışmayı tercih eder. Muayenehaneler, diş klinikleri, hastaneler ve diş hastanelerinde iş imkanı bulabilen diş hekimi asistanları, hekimlerin en büyük yardımcılarıdır. Siz de bu alanda iş arıyorsanız, Kariyer.net diş hekimi asistanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Diş hekimi asistanı arayan yerlere nasıl ulaşılır?

Adaylar, çalışmak istedikleri il, pozisyon, çalışma saatleri, net maaş aralığı, ilan tarihi gibi seçeneklerde filtreleme yaparak ilanları tarar, kendileri için uygun olanlara başvuru yaparlar. İstanbul’da çalışmak isteyen adaylar, genellikle trafikte zaman kaybetmemek adına, ikamet ettikleri yere yakın veya aynı yakada olan ilanlara, ilk tercih olarak başvuru yaparlar. Örneğin, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden biri, ‘diş hekimi asistanı iş ilanları Avrupa yakası’ olarak ilanları incelerken, Anadolu yakasında ikamet eden biri, ‘diş hekimi asistanı iş ilanları İstanbul Anadolu yakası’ olarak inceleme yapar.

Gebze diş hekimi asistanı ilanları ve daha çok fazlasına erişmek ve profesyonel CV’nizi kolayca oluşturarak başvuru yapmak isterseniz, Kariyer.net ilan sayfalarını inceleyebilirsiniz. Kariyer.net, iş arayan adaylar ve iş verenleri buluşturan, online bir platform olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.