Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
2

Düzce Akçakoca İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Düzce cancel
Akçakoca cancel

Akçakoca İş İlanları

Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Akçakoca, pek çok bakımdan gelişmiş bir sanayiye sahiptir. Türkiye’nin en büyük boru fabrikası, Akçakoca’da yer alır. İnşaat, arıcılık, balıkçılık, taşımacılık gibi alanlardan gelir sağlayan bu bölgede, 250 kişiye istihdam yaratan iki önemli tekstil fabrikası da bulunmaktadır. Bu bölgede en büyük üretim, fındık üzerinedir. Dolayısıyla Akçakoca iş ilanları bakımından da zengin bir bölgedir. İki adet büyük tekstil fabrikası başta olmak üzere, çeşitli tekstil yan sanayileri de mevcuttur. Bu da Akçakoca tekstil iş ilanları sayısının artması anlamına gelir.

Akçakoca part time iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarı zamanlı işler, öğrenciler, ev hanımları veya yaptığı işin yanında çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişilerin tercih ettiği işlerdir. Bunların başında çağrı merkezi personelliği, mağaza satış danışmanlığı, servis personelliği, garsonluk, kurye teslim elemanlığı, güvenlik hizmetleri gibi işler gelir. Part time işlerde çalışan kişiler, kendilerine de zaman ayırabilmekte veya mevcut işlerini yaparken ek gelir elde edebilmektedirler. Akçakoca İşkur ilanları olarak da incelenebilen part time işler için Kariyer.net’in iş arama motoru da sıklıkla kullanılmaktadır.

Akçakoca otel iş ilanları nelerdir?

Akçakoca bölgesinde hem iş hem de gezi amaçlı gelen pek çok turisti ağırlamakta olan irili ufaklı oteller mevcuttur. Çeşitli istihdam olanakları ve iş imkanları sunan bu otellerde hem yarı hem de tam zamanlı işler bulmak mümkündür. Otel müdürlüğü, restaurant müdürlüğü, garsonluk, karşılama host ve hostesliği, resepsiyonistlik, aşçılık, güvenlik personelliği gibi alanları başta olmak üzere daha pek çok alanda imkanlar mevcuttur. Akçakoca, otel iş ilanları bakımından da yoğunluğun olduğu bir bölgedir.

Bunların yanında Akçakoca Kaymakamlığı iş ilanları ve Akçakoca Belediye iş ilanları da mevcuttur.

Akçakoca iş ilanları nasıl araştırılır?

Akçakoca iş ilanları hakkında detaylı bilgi edinmek için, Kariyer.net’in arama motorunu kullanarak, şehir, net maaş aralığı, pozisyon, çalışma saatleri, firma sektörü, ilan dili, iş tecrübesi, firma özellikleri gibi alanlarda filtreleme yaparak zaman kazanabilir, aradığını ilanı daha kolay bulabilirsiniz.