keyboard_arrow_down
13

Ekskavatör Operatörü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Ekskavatör Operatörü cancel
KAMIŞOĞLU BETON NAK. İNŞ. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.

Ekskavatör Operatörü

KAMIŞOĞLU BETON NAK. İNŞ. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.
Sakarya
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Ekskavatör Operatörü İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, ‘ekskavatör ne iş yapar?’ bunu inceleyelim. Ekskavatör, halk arasındaki tabiri ile inşaat bölgelerinde sıkça gördüğümüz, kepçedir. Kazma ve yükleme işleri yapan makinenin adıdır. Ekskavatör operatörü ise bu aracı kullanan kişinin adıdır. Ekskavatör operatörü, görev tanımı olarak, kanal açmak, kanal açarken çıkan malzemeleri kepçeye yükleyerek belirlenen yere götürmek, inşaat yıkım çalışmalarında yıkıma yardımcı olmak, çıkan hafriyatı bir araya toplayarak kamyona yüklemek, ekskavatörün küçük arızalarını gidermek, ekskavatörün güvenli şekilde işlem yapılacak olan alana nakledilmesini ve daha sonra geri götürülmesini sağlamak gibi işleri yapar. Ekskavatör, esasında makinenin adıdır. Ekskavatörü kullanan kişiye ekskavatör operatörü denir, ancak bazı iş ilanları ‘ekskavatör iş ilanları’ olarak da verilebilmektedir.

Yurtdışında ekskavatör olarak iş bulmak mümkün müdür?

İnşaat firmalarının, yurt dışı projeleri doğrultusunda, kimi zaman ekskavatörler, yurtdışı inşaat projelerinde de istihdam edilebilmektedir. Bu alanda yurtdışında çalışmak isteyen kişiler, ‘yurtdışı ekskavatör iş ilanları’ olarak inceleme yaparlar.

İş ilanlarını incelerken, çalışılacak ilin yazılmasının önemi nedir?

İş ilanlarını inceleyen kişiler, arama yaparken, çalışmak istedikleri ili yazmayı unuttuklarında, aradıkları pozisyonla ilgili tüm iş ilanlarını listelemiş olurlar. Böylece, ilgilendikleri iş ilanlarını bulmak için onlarca sayfa incelemek zorunda kalırlar. Bunun olmaması adına il bilgilerinin iş araması sırasında belirtilmesi önemlidir. Örneğin, Diyarbakır ilinde ekskavatör olarak çalışmak isteyen bir aday, ‘Diyarbakır ekskavatör iş ilanları’ olarak arama yaparken, Malatya’da çalışmak isteyen bir aday, ‘Malatya ekskavatör iş ilanları’ olarak arama yapar.

Ayrıca, Adana’da da ekskavatör olarak çalışmak isteyen kişiler, ‘Adana ekskavatör iş ilanları’ olarak araştırma yapabilir, ilgili ilanlara başvurabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net ekskavatör operatörü iş ilanları sayfasını inceleyebilirsiniz.