402

Eskişehir Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Eskişehir cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Eskişehir Satış Danışmanı İş İlanları

Her geçen yıl sektörlerin gelişimi ve  büyümesinde etkili olan birçok faktör bulunmaktadır. Üretilen ve satışı yapılan ürünün tüm özelliklerini anlatıp, satışı arttırmaya yönelik çalışmalar yapan satış danışmanlarının bu süreçteki payı büyüktür. Eskişehir her geçen gün gelişen sanayisinin yanı sıra çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara ev sahipliği yapmasından dolayı çeşitli iş imkanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Ek olarak Eskişehir’de üniversitenin bulunması sebebiyle potansiyel adaylar yoğunluktadır. Eskişehir satış danışmanı iş ilanları içerisinde otomotiv sektöründen eğitim sektörüne, gıda sektöründen emlak sektörüne, reklam sektöründen bankacılık sektörüne kadar birçok alanda yayınlanan iş ilanının olduğu görülür.

Eskişehir’de Satış Danışmanı Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Günümüzde  işletmelerin satışlarının artmasında ürünü yada hizmeti doğru bir şekilde anlatan satış danışmanlarının etkisi büyüktür. Bu nedenle firmalar bünyelerinde satış danışmanlığı birimi oluşturarak kazançlarını arttırır. Satış danışmanı aynı zamanda satış temsilcisi olarak da adlandırılır. Satış danışmanlarının bir nevi kurumu temsil etmesi nedeniyle ilk olarak dış görünüşüne özen göstermesi gerekir. Ek olarak insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, hızlı, pratik, sonuç odaklı ve her koşulda çözüm üretebilen kişiler olması beklenir. Satış danışmanları etkileyici ve akıcı konuşma becerisine, etkili sunum tekniklerine sahip olmalıdır. Mimikler, ses tonu, beden dili konusunda da yetenekli olması gerekir. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz etmesi, sürekli iletişim içinde olması, ürün ve hizmeti doğru ve düzgün anlatması gerekirken satış sonrası destek  hizmetlerinin verilmesi, müşteri takibinin yapılması satış danışmanının görevleri arasında yer alır. Güncel Eskişehir satış danışmanı iş ilanları sayfasında satış danışmanı adaylarına yönelik çeşitli iş ilanları bulunur. Firmalar için ürün ve hizmetin kalitesi kadar sunum ve pazarlama stratejisi de önemlidir. Sunumu doğru yapılmayan bir ürün ve hizmetin satışı çoğu zaman mümkün olmayacaktır.

Eskişehir Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Eskişehir her geçen gün gelişen sanayisinin etkisiyle nüfus artış hızını doğrudan etkileyerek birbirinden farklı iş kollarının oluşmasına ve gelişmesine neden olmuştur. Bu durum farklı pozisyonda çalışacak personel ihtiyacının ortaya çıkmasına, tecrübeli yada tecrübesiz eleman arayışına neden olmuştur. Eskişehir mağaza satış danışmanı arayan firmalar, kendi bünyelerinde çalışacak personelde aradıkları yetkinlikleri ilan detaylarında açıkça belirtmektedir. Eskişehir satış danışmanı ilanları sayfasında tam zamanlı ve yarı zamanlı eleman arayışları farklı sektörlerde mevcut olup satış danışmanı adayı, kendisine uygun olması durumunda part time olarak da çalışabilmektedir. Bunun yanı sıra ilanların büyük bir çoğunluğunda başvuru yapacak erkek adayların askerliğini tamamlamış olması beklenir. Eskişehir satış danışmanı adayları, ilgili iş ilanlarını tüm detaylarıyla inceledikten sonra kendilerine uygun olan iş ilanlarına başvuru yapmalıdır.

Eskişehir Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Bir firmanın üretimi yada hizmeti ne kadar kaliteli  olursa olsun, sunumu yapan kişinin hali, tavrı, iş bilgisi, işine olan hakimiyeti de oldukça önemlidir. Bu sebeple satış danışmanlığı en önemli pozisyonlardan biridir. Eskişehir satış danışmanı pozisyonu için oldukça fazla firma ve kurumda ilan oluşturulduğu görülür. Satış danışmanları, firmalarına gelen ziyaretçi ve müşterilere hizmet ve ürünleri tanıtarak satışın gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Farklı kişi veya firmaları ziyaret ederek çalıştığı kurumun hizmet ve ürünlerini tanıtmak da görevleri arasında yer alır. Satış danışmanlarının çalıştıkları kurumlara göre görevleri değişkenlik gösterse de asıl görevleri; çalıştıkları kurumun satışını, karlılığını arttırmakla birlikte her koşulda müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamaktır. Eskişehir satış danışmanı ilanları detaylarında görevler, sorumluluklar ve aranan vasıflar ayrıntılı bir şekilde belirtilmiş olup adaylar kendilerine uygun iş ilanlarına başvuru yapmalıdır.

Eskişehir Satış Danışmanı Hangi Belgelere Sahip Olurlar?

Eskişehir iş ilanlarında birçok farklı sektör için yayınlanan iş ilanları mevcuttur. Bu sebeple bazı alanlarda belge talebi mevcuttur. Örneğin ilaç sektörü için yayınlanan iş ilanlarında adaylarda lisans mezunu olmaları şartı arandığı için lisans diploması talep edilir. Gayrimenkul danışmanlığı için en az lise mezunu olma şartı istenir. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlığı iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylardan lise diploması talep edilir.

Eskişehir Satış Danışmanı Mesleği İçin Hangi Sektörlerde İş İlanı Bulunur?

Eskişehir satış danışmanı arayanlar içerisinde otomotiv sektöründen gıda sektörüne, finans sektöründen eğitim sektörüne, emlak sektöründen ilaç sektörüne kadar birbirinden farklı iş kollarında çalışmak üzere personel ilanı bulur. Satış danışmanlığı mesleğinin her sektöre göre iş tanımı farklılık gösterir. Bazı sektörlerde ofis düzeninden sorumlu tutulurken birçok sektörde sahada ürün ve hizmet tanıtımı yapan kişilerdir.

Eskişehir Satış Danışmanı Ne Kadar Ücret Alır?

Eskişehir satış danışmanı maaşları sektöre ve iş yerine göre değişiklik gösterir. Maaşlara ek olarak ödemesi yapılan yan haklar da ayrıca belirtilir. Çalışılmak istenen firmanın belirlediği ücret aralığı farklılık gösterse de çalışılan saate göre maaş miktarları değişebilir. Ayrıca adayın sahip olduğu tecrübe de maaş miktarının belirlenmesinde etkilidir.

Eskişehir Satış Danışmanı Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Eskişehir satış danışmanları dahil olmak üzere genel olarak, dış görünüşüne özen gösteren, etkili ve akıcı konuşan, güleryüzlü, sabırlı, her koşulda müşteri memnuniyetini koruyacak, donanımlı ve iş tanımına hakim kişiler tercih edilir. Satış danışmanlarının bulundukları konum itibariyle kurumda ön planda görev yapmaları ve  kurumu temsil etmelerinden dolayı davranış ve duruşlarına özen göstermeleri gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Eskişehir Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Eskişehir Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Eskişehir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Eskişehir Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur