521

Finans Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Finans Müdürü cancel
ERSOYLAR DEMİR ÇELİKSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Finans Müdürü
ERSOYLAR DEMİR ÇELİKSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Finans Müdürü
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
KÜKRER ULUSLARARASI NAKLİYAT TAR. TURİZM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
Finans Müdürü
KÜKRER ULUSLARARASI NAKLİYAT TAR. TURİZM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

FARHYM OTO. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Finans Müdürü
FARHYM OTO. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Finans Müdürü İş İlanları

Her kurum ve kuruluş için mutlaka finans müdürüne gereksinim duyulur. Çünkü muhasebe işlemleri ve finans kayıtlarının tutulması ilgili alanda profesyonellik gerektirir. Aynı zamanda ödemelerin yapılması, gerekli kayıtların ve tüm ödemelerin kontrol altında tutulması hassasiyet ve uzmanlık gerektirir. Bu nedenle finans müdürü olarak birçok farklı kurum ve kuruluşta iş bulabilirsin. Bunun için kariyer.net platformunu ziayeret etmen yeterli olur. Şirketlerin, kurumların ve firmaların senden bekledikleri kriterler ve sana sunacağı kolaylıkları detaylı olarak araştırdığın takdirde kendine en uygun çalışma sahasını bulabilirsin. Finans müdür iş ilanları ile çeşitli seçenekleri değerlendirmeye alabilirsin.

Finans Müdürü Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Finans müdürü olmak için çeşitli donanımlara, yeteneklere ve eğitim düzeyine sahip olman gerekir. Şirketler, kurumlar ve kuruluşlar bu noktada senden ek performans da bekleyebilir. Bu özel durumlar şirketin vizyonu, çalışma disiplini ve çalışma yoğunluğu ile ilgili bir durumdur. İlan açıklamalarında belirtilen özellikler genellikle şu şekildedir:

  • İşletme, iktisat, ekonometri gibi 4 yıllık lisans programlarından mezun olman durumunda çeşitli kurum ve kurululuşlarda rahatlıkla iş bulabilirsin. 
  • Matematiksel ve istatistiksel çalışmalara katılmış olman da yine sahip olman gereken bir diğer özelliktir.
  • Kurumsal firmalar, bankalar ya da buna benzer çeşitli alanlarda uyumlu bir şekilde çalışabilmen için gerekli olan iletişim becerisi de bir diğer kriter olarak karşına çıkar. 

Finans Müdürü Ne İş Yapar?

Öncelikle hemen hemen her kurum, kuruluş, şirket ya da firma bir finans müdürüne gereksinim duyar. Bu nedenle gerekli olana muhasebe işlemleri, ödemeler, kayıt altına alınması gereken veriler senin uzmanlık alanındır. Firmanın cari açıklarını takip ederek daha verimli bir çalışma ortamına katkıda bulunursun. Bursa finans müdürü iş ilanları dahil olacağın çalışma alanlarından biri olarak bilinir. Finans müdürü iş ilanları yeni kategorisini takip ederek en güncel alım fırsatlarından anında haberdar olabilirsin. Finans uzmanı iş ilanlarında karşına farklı kriterler çıkabilir. Tüm bu kriterleri detaylı olarak incelediğinde kendine en uygun çalışma sahasını tercih edebilirsin. 

Finans müdürü çalışma ortamı nasıldır?

Daha çok masa başı işler bu alanda senin için uygundur. Şirketlerin, firmaların ya da kurumların sana sunacağı imkanlar elbette değişiklik gösterebilir. Maaşın, özlük hakların, çalışma tempon, tatilin ve izin günlerin seni çeşitli seçenekler ile karşılaştırır. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak seçimlerini oluşturabilirsin. Finans uzmanı iş ilanları ile birçok kategoriye bakabilirsin.

Finans müdürü iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

Finans müdürü ilanlarına baktığında birçok seçenek karşına çıkar. Bu seçeneklerde çalışma saatleri, çalışma türü, bulunacağın pozisyon, yapacağın işler çeşitlilik gösterebilir. Aynı zamanda deneyimli olup olmama durumu da değişiklik gösterir. Finans müdürü arayan şirketler ile görüşerek kriterleri hakkında daha fazla veri toplayabilirsin. Her birinin sana sunacağı avantajlar değişiklik gösterebilir. Ayrıca il filtrelemelerini kullanarak Finans müdürü iş ilanları İstanbul kategorisinde yer alan istihdam seçeneklerini bir arada görebilirsin. 

Finans müdürü olmak için hangi eğitim ve belgeler gereklidir?

Finans müdürü olmak istiyorsan öncelikle 4 yıllık lisans programına sahip olan fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olman gerekir. Böylece ilanların daha kısa süre içinde dönmesini sağlayabilirsin. Kariyer.net sitesini ziyaret ederek çeştili verileri bir arada toplarsın. Böylece elde ettiğin bilgiler ışığında çalışmalarını şekillendirebilirsin. Finans müdürü iş ilanları ile birçok farklı seçeneği bir arada bulursun. 

Finans müdürü ilanlarına kimler başvurabilir?

Her kurum ve kuruluş oluşturduğu ilan doğrultusunda farklı nitelikte eleman ister. Öncelikler mezuniyet durumun öne çıkan kriterlerden biridir. İşletme, İktisat ve Ekonometri gibi 4 yıllık bölümlerden mezun olman seni farklı alanlara yönlendirir. Finans müdürü iş ilanları bugün kategorisinde yer alan ilanlara, gerekli kriterleri yerine getirdiğine inanan tüm adaylar başvuru yapabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Finans müdürü olmak için hangi yeterliliklere sahip olmak gerekir?

Finans müdürü olmak için firmaların adaylarda aradığı bazı yeterlilikler bulunur. Bu yeterlilikler arasında öncelikle adayın, muhasabe yeteneğinin bulunması ve yapacağı bütçe analizlerine hakim olması gerekir. Finans müdürü, ekonomi alanındaki gelişme ve yenilikleri sürekli takip etmeli ve çalıştığı yeri ileriye taşıyabilmelidir. Finans müdürü aynı zamanda iş yerindeki diğer kişilerle sürekli iletişim halinde olduğu için ekip çalışmasına yatkın olmalı, girişimci ve çalışmayı seven bir yapıya sahip olmalıdır. Bazı firmalar, finans müdürlerinde yabancı dil yetkinliği de arayabilir.

Finans müdürlerinin çalışma ortamları nasıldır?

Finans müdürlerinin çalışma ortamı çalıştığı kuruma bağlı olarak farklılaşsa da yaptıkları iş sebebiyle genelde kendilerine ait bir ofis odasında veya ortak bir kullanım alanında kendilerine ait bir masada çalışırlar. Bu bağlamda finans müdürlerinin genellikle ofis ortamında, yani kapalı alanlarda, çalıştığı söylenebilir.

Finans müdürü iş ilanlarının yoğun olduğu iller hangileridir?

Finans müdürü iş ilanlarına pek çok ilde rastlayabilirsin ancak finans müdürü olarak çalışma şansının daha yüksek olduğu bazı iller bulunur. Bu illerde finans müdürü olarak çalışabileceğin çok sayıda ilan mevcuttur. Bu iller, finans sektörünün özellikle gelişmiş olduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Antalya ve Bursa gibi büyükşehirlerdir.

Finans müdürleri hangi sektörlerde çalışabilir?

Finans müdürleri; turizm, sağlık, eğitim ve sanayi gibi sektörlerin pek çoğunda çalışabilirler. Finans müdürleri çalıştıkları sektörde; bütçe, hesap borçları, alacaklar, gider, maliyet gibi finansi konuların düzenlemelerini ve takibini yapmakla sorumludur. Çalıştıkları kurumun muhasabe yönetimini yapan finans müdürleri, o sektöre özel bilgi birikimine sahip olmalıdır. Sen de finans müdürü olarak çalışmak istiyorsan ve özel bir sektör tercihin varsa kariyer.net'te bulunan ilanları, şirketin sektörü kısmından seçim yapıp filtreleyerek o sektördeki iş ilanlarına yönelebilirsin.

notifications İş Alarmı kur