Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
95

Güvenlik İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Güvenlik cancel
MGS - Merkezi Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Satış Temsilcisi

MGS - Merkezi Güvenlik Sistemleri A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Güvenlik İş İlanları

Son yıllarda, özellikle kent nüfusunun artması, güvenlik elemanlarına duyulan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Plazalar, konser alanları, alışveriş merkezleri, binalar, siteler, müstakil evler, fabrikalar, üretim tesisleri, depolar, mağazalar, süpermarketler ve daha pek çok yerde güvenlik elemanları çalışmaktadır. Güvenlik elemanları, meslekleri gereği, insan davranışlarını gözlemlemek, yorumlamak ve soğukkanlı davranmak konusunda kendilerini geliştirirler. Bu alanda kendini geliştirmiş adaylar, genellikle diğer adaylara göre daha öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Güvenlik elemanı olarak iş arayan bir adayın, mutlaka özel güvenlik kimlik kartı bulunmalıdır. İşin gerekliliğine bağlı olarak silahlı veya silahsız olarak çalışırlar. Güvenlik elemanları, ekip halinde çalışıyorlarsa, güvenlik amirine bağlı olarak görev yaparlar. İş planlarının hazırlanıp organize edilmesi, güvenlik amiri tarafından yapılır. Siz de güvenlik personeli olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net güvenlik iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Güvenlik iş ilanları, nerelerde daha yoğun olarak verilmektedir?

Güvenlik personeli iş ilanları, hemen her bölge için verilmektedir. Özellikle insanların yoğun bulunduğu metropoller ve üretim tesislerinde ihtiyaç daha fazla olmaktadır. Güvenlik görevlileri, gözlem yaparken sadece fiziksel olarak değil, kamera kayıtları üzerinden de yaparlar. Bazı güvenlik görevlileri, sadece kamera kayıtlarını izlemekle görevliyken, bazıları dış ortamda insanları gözlemekle de görevli olabilir. Kamera kayıtlarında şüpheli bir durum olursa, izleyen görevli, sahadaki ekip arkadaşına anında durumu bildirir ve şüpheliyi izlerler. Güvenlik iş ilanları, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Malatya, Kayseri, Eskişehir ve daha pek çok ilimizde mevcuttur. Güvenlik personeli olmak isteyen adaylar, iş araması yaparken şehir filtresini kullanarak, aradıkları ilanlara daha hızlı ulaşabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, birkaç kolay adımda profesyonel öz geçmişinizi oluşturarak, başvurabilirsiniz.