2706

İngilizce İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


searchSıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İngilizce cancel
Firma Bilgisi Gizli
Social Media Specialist
Firma Bilgisi Gizli
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
AD TANITIM TUR.ORG.TEKS.GIDA TİC. VE  SAN.İTH.VE  İHR.LTD.ŞTİ.CORENDON TOURİSTİK
Customer Service Agent Touroperator
AD TANITIM TUR.ORG.TEKS.GIDA TİC. VE SAN.İTH.VE İHR.LTD.ŞTİ.CORENDON TOURİSTİK
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
DHL Global Forwarding Taşımacılık A.Ş.
Technical Manager-Bulk
DHL Global Forwarding Taşımacılık A.Ş.
İstanbul(Asya) Hibrit
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Yazaki Systems Technologies Turkey
Plant Controller
Yazaki Systems Technologies Turkey
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
SETERM TEKNİK TİC. A.Ş
Project Engineer
SETERM TEKNİK TİC. A.Ş
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 55 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İngilizce İş İlanları

Dünyanın ortak dili haline gelen, dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında ilk sıralarda yer alan İngilizce dilini öğrenmek ve söz konusu dili iş bulmak için kullanmak çeşitli imkanlar sağlar. İngilizce dili ile ilgili yapılabilecek birçok iş olduğu düşünülürse İngilizce iş ilanları kategorisinde iş arayanlar için birden fazla seçenek vardır. İngilizce dilini öğrenen ve kullanabilenler gerek okullarda İngilizce öğretmenliği, gerekse çeşitli kurumlarda çevirmenlik yapabilir. İngilizce dilini öğrenmek yalnızca bu konularda iş imkanı sağlamaz. Dünyanın neredeyse her bir noktasında konuşulan İngilizceyi mümkün mertebe öğrenip günlük hayatın parçası haline getirmek, iş imkanları çeşitliliğini de beraberinde getirir. Yapılabilecek birçok mesleğin olması ve birçok seçeneği beraberinde getiriyor oluşuyla İngilizce ile ilgili iş arayanların kendi yetkinliklerine göre iş bulabilmesi için İngilizce iş ilanları sayfalarını incelemesi gerekir. Genellikle çeşitli işlerde gerekli olan İngilizce bilgisine sahip kişiler, hemen hemen her şehirde kendisine göre iş bulabilir.

İngilizce Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Hayatına İngilizce dilinde bir iş yaparak devam etmek isteyenler için gerek bu alanda işe alım yapacak yerlerin gerekse de başvurulacak işin niteliğine uygunluk için farklı yetenekler öğrenmiş olmak ve farklı özellikler barındırmak, birden fazla iş imkanı bulmayı kolaylaştıran faktörler arasında yer alır. Öncelik olarak İngilizce diline hakimi olmak, İngilizcenin şart olduğu mesleklerden birini yapmak isteyenler için birincil koşuldur. Bu sebeple İngilizce diline olabildiğince hakim olmak başvurulan işlerde adaydan talep edilir. Yaşayan ve sürekli değişmekte olan İngilizce diline hakim olmak için yeni kelimeler, kalıplar öğrenmek, yurt dışı basınını veya içeriklerini takip etmek gereklidir. İngilizce konuşma ve yazma yetenekleri de bu alanda önemli noktalar arasında yer alır. Sürekli yapılacak konuşma ve yazma pratikleriyle bu yetenekler, geliştirilebilir ve adayın icra etmek istediği meslekte avantaja dönüşebilir. Bu anlamda İngilizce tercüman iş ilanları arayanlar, genellikle İngilizce diline hakim olarak ve kendilerini konuşma, yazma noktalarında geliştirerek iş imkanlarını çeşitlendirebilir, bu doğrultuda kendilerine göre iş bulabilir.

İngilizce İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İngilizce dilini bilen ve kariyerlerini bunun üzerine inşa etmek isteyenlerin, İngilizce iş ilanlarındaki çeşitli detaylara dikkat etmesi gerekir. İngilizce öğretmenliği yapmak isteyenler; özel okullarda mı, temel liselerde mi veya dil eğitimi veren kurumlarda mı çalışmak istediğine karar vermelidir. İngilizce öğretmeni iş ilanları sayfalarını inceleyenler, her bir kurumun farklı özellikler istemesi nedeniyle çeşitli detaylara dikkat etmelidir. Başvuru yapılan işin çalışma istemi göz önüne alınmalıdır. Genellikle tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma sistemleri görülür. Bunların yanı sıra İngilizce öğretmenliği mesleğinin gerektirdiği çeşitli formasyonlara sahip olmak da iş ilanlarında genellikle aranan özellikler arasında yer alır. Bu nedenle yapacağınız iş aramalarında formasyonunuzun olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Çeşitli kriterlerin arandığı İngilizce çevirmen iş ilanları sayfalarını inceleyenler ise yapmak istedikleri işin freelance olup olmadığına, hangi sektörde çevirmenlik yapmak istediklerine, günlük yaptıkları çeviriler için ne kadar kelime sayısı istendiğine veya hangi programların iş için önemli olduğuna dikkat etmelidir.

İngilizce Bilenler Ne İş Yapar?

İngilizce diline hakim olanların hemen hemen her şehirde ve her kurumda yapabilecekleri birden fazla iş imkanı bulması mümkündür. Birçok iş imkanına kapı açan bu İngilizce, yapılabilecek işlerin çeşitli olmasını sağlar. İngilizce bilenler gerek devlet okullarında gerekse özel okullarda, temel liselerde veya İngilizce dil kurslarında öğretmenlik mesleğini icra edebilir. İngilizce öğretmeni iş ilanları sayfalarını inceleyenler için bu sebeple birden fazla seçenek bulunur. Bunun haricinde İngilizce diline hakim olanlar çok farklı kurumlarda ve kuruluşlarda, şirketlerde veya özel firmalarda yurt dışı bağlantılar için çevirmenlik yapabilir. Gerek noterlerde gerekse de freelance olarak tercümanlık yapılabildiği gibi haber siteleri için yurt dışı haberlerin çevirisi, İngilizce dilinde yazılmış kitapların veya makalelerin çevirileri de tercümanlar tarafından yapılır. Hemen hemen her şehirde İngilizce dilini bilen kişilere ihtiyaç duyulan işler bulmak mümkündür. Aynı zamanda online olarak da birçok iş imkanı bulabilen İngilizce bilenler, online İngilizce çeviri iş ilanları sayfalarında kendilerinin istedikleri iş kolu ve çalışma biçimi doğrultusunda iş imkanları bulabilir.

İngilizce Mesleği İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

İngilizce mesleğini yapmak isteyen adaylar için çeşitli eğitim ve belgelere ihtiyaç olabilir. Öncelik olarak hemen hemen her üniversitede var olan İngiliz dili ve edebiyatı, İngilizce mütercim-tercümanlık, İngilizce öğretmenliği gibi bölümlerden mezun olmak yapacağınız meslek için önemlidir. Bunun yanı sıra farklı bölümlerden mezun olanlar da çeşitli kurumlarda ve kuruluşlarda İngilizce dilini öğrenebilir ve alacağı belgelerle veya sertifikalarla İngilizce bildiğini onaylatabilir. Tüm bunların dışında gerek ülke içerisinde gerekse de ülke dışında kabul edilen İngilizce sınavlarına girmek ve söz konusu sınavlardan başarıyla geçmek İngilizce bilen kişilerin yapabildiği meslekleri yapmak isteyenlerin avantajına olacaktır. İngilizce öğretmenliği mesleğini yapmak isteyenlerin pedagojik formasyonunun da olması gerekir. İngilizce tercümanlarının yapacakları çeviri yazılıysa farklı çeviri programlarına aşina olması ve kullanabiliyor olması gerekir. İngilizce çeviri iş ilanları sayfalarını inceleyen adayların, çevirmenlik mezunu veya ilgili bölümlerde okuyor olması, bu alanda gereken donanımı sağlaması önemlidir.

İngilizce Bilenler Nerede Çalışabilir?

İngilizce diline hakim olanlar hemen hemen tüm şehirlerde kendi istedikleri ve donanımları doğrultusunda iş bulabilir. Özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir gibi birçok fabrikanın, şirketin ve okulun olduğu yerlerde İngilizce bilenler için yapılabilecek işler fazladır. İngilizce öğretmeni iş ilanları Ankara sayfalarında iş arayanlar; başkentte bulunan çeşitli özel okullara, temel liselere veya İngilizce dil kurslarına öğretmen olarak başvuruda bulunabilirler.

İngilizce Bilenler Ne Kadar Ücret Alır?

İngilizce iş başvurusu yapanlar için önemli bir husus olan ücret konusu, İngilizce olarak yapılacak işin farklı parametreleri tarafından değişiklik gösterir. Öğretmenlik mesleğini yapanların; hangi şehirde bu mesleğin yaptığı, tam zamanlı mı yoksa yarı zamanlı mı çalıştığı ve çalışılan kurumun özel okul mu, temel lise mi veya dil kursu mu olduğuna göre maaş miktarı değişir. İngilizce öğretmeni iş ilanları İzmir sayfalarına göz atanlar bu parametreleri göz önünde bulundurmalıdır.

İngilizce Bilenlerin Çalışma Koşulları Nasıldır?

İngilizce bilenlerin yapabilecekleri birden fazla iş imkanı olmasından ötürü çalışma koşulları da değişiklik gösterebilir. Gerek yarı zamanlı çalışma imkanının olması, gerekse online olarak çalışma imkanının oluşu hem iş yapılan mekanın değişmesine hem de çalışma saatlerinin farklı olmasına neden olur. İngilizce öğretmeni iş ilanları İstanbul şehrinde iş arayanların bu değişikliklere dikkat etmesi gerekir.

İngilizce Bilenler Freelance Çalışabilir Mi?

Dünya üzerindeki iş piyasasının giderek evden çalışmaya geçiyor olması ve serbest çalışmanın da bu derece yaygınlaşması İngilizce bilenler için de freelance olarak çalışma imkanını sağlar. Gerek çevirmenlik mesleğinde gerekse başka mesleklerde İngilizce bilenler için freelance çalışma imkanı vardır. İngilizce iş ilanları sayfalarında aradığınız kriterler içinde freelance filtresini işaretlemeniz aramalarınızda da kolaylık sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Kariyer.net içinde Türkçe ilanların yanı sıra İngilizce ilanlar da yer almaktadır. Bu ilanları panel üzerindeki “ilan dili” seçeneğini kullanarak listeleyebilirsin. İlanları inceleyerek hangi ilanın kariyerin için daha uygun olduğuna karar verebilir, vakit kaybetmeden başvurunu gerçekleştirebilirsin.

En kazançlı İngilizce iş ilanları nelerdir?

Panel üzerinde yayında olan tüm İngilizce iş ilanlarının ayrıntısında firmanın aradığı personel için teklif ettiği ücret yazmaktadır. Bu ücretleri değerlendirebilir, senin için tatmin edici olduğunu düşünüyorsan hemen başvuru yapabilirsin. Panel üzerinde kriterlerine uygun birçok İngilizce iş ilanının olduğunu göreceksin. 

Popüler İngilizce iş ilanları nelerdir?

İş ilanlarının açıklamasında İngilizce iş ilanlarının her birini yayın tarihinden itibaren kaç kişinin görüntülediği ve kaç kişinin ilanlara başvuru yaptığı görülmektedir. Bu istatistikleri değerlendirerek hangi ilanın daha popüler olduğunu anlayabilirsin. Talebin yoğun olduğu popüler iş ilanlarına başvuru yaparak sen de şansını deneyebilirsin. 

İngilizce iş ilanlarından güncel olarak haberdar olabilir miyim?

İngilizce iş ilanlarından güncel olarak haberdar olmak büyük bir avantajdır. Bunun için kriterlerine göre belirlediğin aramanı kaydedebilirsin. Sitedeki “Yeni İlanlardan Haberdar Et” seçeneğini işaretleyerek de en güncel ilanları takip edebilirsin. Bu sayede panel üzerindeki en güncel ilanlara ilk başvuru yapan sen olabilirsin. İlanlara ilk başvuran olarak şansının yüksek olduğunu görebilirsin. Hayallerindeki işe kariyer.net üzerinden ulaşarak kariyer basamaklarını sen de tırmanabilirsin.

notifications İş Alarmı kur