186

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çay Servis ve Temizlik Elemanı cancel
İstanbul(Asya) cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş İlanları

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında bulunan İstanbul, Avrupa ve Asya olmak üzere ikiye ayrı kıtayı birleştiren önemli bir şehirdir. Metropol şehir olarak bilinen İstanbul’da yerli ve yabancı olmak üzere pek çok firma faaliyet gösterir. Bu sebeple birçok firma tarafından personel istihdam edilir. Neredeyse tüm sektörlerde iş imkanı sunan İstanbul’da, sahip olduğu beceriye göre kendini geliştirmek isteyen adaylara uygun bir iş bulmak oldukça kolaydır. Pek çok firmanın ofisinde gelen misafir ya da müşterilere ikram hazırlanabilmesi adına mutfak bölümü bulunur. Bu sebeple İstanbul çay servis ve temizlik elemanı iş ilanları oldukça fazladır. Ofisin ya da iş yerinin temizliğini yapmak ve çay ya da ikram servisi konusunda yardımcı olmak isteyen adaylara özel olarak pek çok iş ilanı yayınlanır. 

İstanbul Asya Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş Olanakları

İstanbul, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve hizmet sektörü alanında pek çok kişiye çeşitli iş imkanları sunar. İstanbul çay ve temizlik iş ilanları en çok açılan iş ilanları arasında yer alır. Ayrıca dışarıdan müşteri kabul eden firmalar tarafından da yemek, ikram ve servis elemanı gibi alanlarda çalışabilecek personellere de ihtiyaç duyulur. Yılın her mevsiminde faaliyet gösteren firmalar tarafından çay servisi ve temizlik işlerinde yardımcı olması adına personel ilanı açılır. Ofisler, oteller, cafeler, hazır yemek sektörleri, fırınlar, iş yerleri ve kurumsal şirketler gibi firmalar çay servisi ve temizlik elemanı adayı arayışını sürdürür. Profesyonel olarak servis elemanı arayışı içerisinde olan firmalar okulların servis bölümünden mezun olan ya da daha önceki çalışma hayatında tecrübe kazanmış olan adaylar arasından bir seçim yapar. İstanbul Anadolu Yakası çay servis ve temizlik elemanı iş ilanları detaylarının arasında adayın 20 - 40 yaş aralığında olması ve İstanbul ilinde ikamet etmesi gibi faktörler bulunur. Kurumsal iş yerleri haricinde kalabalık nüfusa sahip olan şehirde cafeler ve restaurantlar da çay servisi ve temizlik elemanı personeline ihtiyaç duyar. Temizlik personelleri arasında çay servisi yapabilen personeller değerlendirme aşamasında büyük oranda fayda sağlar. Ayrıca personellerin hijyen konusunda duyarlı olması pek çok firma tarafından dikkate alınır. 

İstanbul Asya Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul çay servisi iş ilanları çoğunlukla kurumsal firmalar, iş yerleri, ofisler, cafeler ve restaurantlar tarafından oluşturulur. İlan detaylarının içeriğinde iş ilanına başvuracak olan adayların belirli yaş aralığında, deneyim sahibi ve hijyene özen göstermesi gibi unsurlar bulunur. Ayrıca kurumsal firmalar tarafından oluşturulan çay servisi ve temizlik elemanı adaylarının daha önceden kurumsal firma deneyimi olması gibi zorunluluğu da olabilir. Firmalar tarafından oluşturulan ilanlar çoğunlukla yönetici katlarını ve genel alanı temizleyebilen, diksiyonu düzgün, sigara kullanmayan, dış görünüşüne özen gösteren ve hijyen konusunda önem sahibi adayları kapsar. İş ilanları arasında İstanbul ilinin Asya Yakası’nda ikamet etmesi gerektiğini belirten maddeler de olabilir. 

İstanbul Asya Çay Servis ve Temizlik Elemanı Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Türkiye’nin en kalabalık illeri arasında bulunan İstanbul Asya Yakasında yer alan firmaların yayınladığı ilanlarda değişiklik olabilir. İstanbul çay servis elemanı iş ilanları Avrupa Yakası ve Asya Yakası olmak üzere ikiye ayrılır. Çay servisi ve temizlik görevini üstlenen adayın çalışma saatleri ofisin çalışma saatlerine uyum sağlar. Ayrıca çalışma şekli yarı zamanlı, tam zamanlı, part time gibi de değişiklik gösterebilir. Firmalar tarafından çay servisi ve temizlik elemanı olarak oluşturulan ilanlar çoğunlukla bayan adaylara hitap eder. Fakat bazı firmalar tarafından erkek adayların da tercih edebileceği ilanlar oluşturulabilir. İlana başvuru yapmadan önce firmanın çay servis ve temizlik elemanının bay ya da bayan arayışı içerisinde olup olmadığının teyit edilmesi gerekir. Bu sayede doğru ve aranılan ilana kolay bir şekilde başvuru yapılmış olur. 

Çay Servis ve Temizlik Elemanı Olabilmek İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekli?

İstanbul çay iş ilanları servis personeli ve temizlik personeli olmak üzere ikiye ayrılır. Profesyonel anlamda servis personeli mesleğini idame ettirmek isteyen adayların ilgili okulların servis bölümünden mezun olmuş olması gerekir. Temizlik personeli için herhangi bir okul bilgisi gerekmese de tecrübe oldukça önemli bir noktada bulunur. 

Çay Servis ve Temizlik Elemanı Hangi Alanda Çalışır?

İstanbul çay servis elemanı iş ilanları Anadolu Yakası bölümünde görev alacak adaylar cafeler, restaurantlar ve kurumsal şirketlerin mutfak alanlarında görev alır. Ayrıca restaurant firmaları tarafından oluşturulan ilan detaylarında mutfak temizlik elemanı gibi ihtiyaçlar da olabilir. Ayrıca fuar ve çeşitli etkinliklerde stand temizliği ve servisi ile ilgilenecek olan adaylara da istihdam sağlanır. 

Çay Servis ve Temizlik Elemanı Ne Kadar Maaş Alır?

Hizmet sektörü ya da kurumsal şirketlerin ofislerinde ihtiyaç duyulan çay servis ve temizlik elemanlarının işe alım işlemleri çoğunlukla asgari ücret ile yapılır. Fakat çay servis ve temizlik elemanının sahip olduğu tecrübe ve yetenekler maaşının artmasına fayda sağlayabilir. Ayrıca çalışma saatlerinin fazla olması durumunda mesai gibi ek ücretler de alınabilir.

Çay Servis ve Temizlik Elemanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Güncel İstanbul çay servis elemanı iş ilanları profesyonel olarak servis elemanı olmak isteyenler ya da ihtiyaca yönelik çalışmak isteyenler olarak ikiye ayrılır. Profesyonel olarak servis elemanı olmak isteyen adayların mutlaka okulların servis bölümlerinden mezun olması gerekir. İhtiyaca yönelik servis elemanı olarak çalışmak isteyen adaylar ise daha önceki tecrübelerinin yazdığı özgeçmişleri ile kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Asya) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Çay Servis ve Temizlik Elemanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur