keyboard_arrow_down
326

İstanbul(Asya) Depo Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Depo Elemanı cancel
İstanbul(Asya) cancel
Numan Kaleli A.Ş.
Depo Elemanı
Numan Kaleli A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gratis
Gratis - E-Ticaret Depo Elemanı (İstanbul)
Gratis
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Sancaktepe
Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Gizli Firma
Depo Elemanı
Gizli Firma
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Delta Kozmetik San. ve Tic.
Yarı Mamul Üretim Depo Elemanı
Delta Kozmetik San. ve Tic.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Anadolu Yakası Depo Elemanı İş İlanları

Üretim yapan küçük veya büyük tüm firmalar ürünlerini güvende tutacakları bir depoya sahiptir. Bu depolarda ürünler taşınma vakti gelene kadar uygun koşullar altında saklanır. Bu sırada ürünlerin güvenliğini sağlamak amacıyla, giriş ve çıkışlarından sorumlu eleman veya elemanlar depoda bulunur. Önemli üretim tesislerine sahip İstanbul Anadolu Yakası’nda da birçok firmada depo elemanı arayışı devam eder. Depo elemanı İstanbul Anadolu Yakası’nda sık tapel edilen bir meslektir ve ürünlerin güvenliği için kişilerin işin yetkinliklerine sahip olması beklenir. Güncel İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanları incelendiğinde düzenli, dikkatli ve sorumluluk sahibi kişilerin arandığını görebilirsin. Genellikle herhangi bir eğitim beklentisi olmayan meslek, farklı eğitim seviyelerinden aday başvurularına açıktır. İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı arayanlar da çoğunlukla en az lise mezunu, bilgisayar ve el terminali kullanma konusunda sorun yaşamayacak kişilerle çalışmayı tercih ederler. Sen de bu nitelikleri sağlayabileceksen, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki birçok işletmede depo elemanı olarak iş bulabilirsin.

İstanbul Anadolu Yakası Depo Elemanı Çalışanları Ne İş Yapar?

İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanları incelendiğinde yapılan işin ürünlerin depoya giriş ve çıkışları sırasında yoğunlaştığı görülür. Depo elemanı iş ilanları İstanbul Anadolu bölgesinde sıkça yayınlanır ve çoğu ilanın içerisindeki görev tanımı şunları içerir:

  • Günlük süreçlerde lojistik sorumlularını desteklemek ve süreçlerin hızlanmasını sağlamak
  • Depoya gönderilen ürünlerin sayımlarını ve kontrollerini gerçekleştirmek
  • Gelen ürünleri depoda uygun stok alanına yerleştirmek
  • Eğer depoda hasarlı ürün varsa bunu ilgili birime söylemek
  • Depo içerisinde ürün organizasyonunu alanın maksimum ürün alacağı şekilde yapmaya özen göstermek
  • Teslimatı yapılacak ürünlerin taşımaya uygun hale gelmesi için hazırlık ve paketleme süreçlerine katılmak
  • Ürünlerin sevkiyat için yükleneceği araca taşınmasını el forkliftleri veya normal forkliftler ile gerçekleştirmek
  • Gelen ve giden ürünleri firmanın kullandığı depo sistemine kaydetmek ve bu sistemi etkin şekilde kullanarak verilerin kaybolmasını engellemek
  • Deponun düzen ve temizliği konusunda firma prensiplerine uygun hareket etmek
  • Firmanın eğer el terminali sistemi mevcutsa bu el terminali ile ürünlerin giriş ve çıkışlarını, ürün kayıtlarını oluşturmak

Bu gibi görevlerin yerine getirilmesini sağlayan depo görevlileri, şirketin önemli ayaklarından birini oluşturur. Üretilen ürünlerin satışından gelecek olan kazancın maksimum seviyede olması için hem üretim hem depo hem de taşıma sırasında zarar oranını minimuma çekmek gerekir. Bunu yapacak olan görevlilerden biri de depo elemanı olduğu için başvuru yaparken görev tanımlarına iyice bakman gerekir.

İstanbul Anadolu Yakası Depo Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı arayan firmalar ilanları genellikle online olarak kariyer.net sitesinden yayınlarlar. Sen de buradaki ilanlara tıklayıp aranan nitelikleri, iş tanımını ve çalışacağın bölgeyi iyice inceleyebilirsin. Eğer sahip olduğun yetkinlikler dışında nitelikler isteniyorsa bu ilanlara başvurmak iş bulma sürecini yavaşlatabilir. İstenen eğitim seviyesi, tecrübe yılı, çalışma şekli, bazı araçların kullanımı konusunda eğitim gibi nitelikler doğru işi bulman ve hak ettiğin çalışma koşullarına sahip olman için önemlidir. Örneğin bir işletme depo elemanının forklift kullanmasını isteyebilir ve bunun için gereken sertifikaları talep edebilir. Bu işte çalışmak istiyorsan gereken sertifikayı edinmen ve sonra başvurunu tamamlaman iş arama sürecinin daha olumlu geçmesine katkı sağlar. Yine çoğu depo vardiyalı çalışabilecek kişileri tercih ettiği için senin de bu konuda herhangi bir engelinin olmaması önem arz eder. İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanları bay veya bayan olarak yayınlandıysa başvuru öncesinde bu kritere de dikkat etmen gerekir.

İstanbul Anadolu Yakası Depo Elemanı Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İstanbul Anadolu Yakası depo iş ilanları yayınlarını yapan firmaların depo elemanlarına sundukları ortam genellikle geniş depolardır ve burada çalışmak deponun büyüklüğüne ve yapısına göre değişiklik gösterir. Büyük depolarda çalışmak daha yoğun ve yorucu bir çalışma sürecine neden olabilir, çünkü deponun tertip ve düzeni daha zorlayıcıdır. Deponun açık alanlarının fazla olması ve sürekli yükleme yapılması ortamın özellikle kış günlerinde daha zor koşullara sahip olmasını beraberinde getirebilir. Maaş aralığı konusunda ise İstanbul Anadolu depo iş ilanları yayınlarını incelediğin takdirde depo elemanlarının gerekli tecrübe ve yetkinliğe sahip olduklarında yüksek ücretlere sahip olabileceğini görebilirsin. Sen de depo elemanı olarak çalışmak istiyorsan gerekli şartları sağladığında iyi ve konforlu çalışma şartlarına sahip olabilirsin.

İstanbul Anadolu yakası depo elemanı çalışanı olarak hangi alanlarda iş bulabilirim?

Geniş bir üretim veya lojistik ağına sahip olan pek çok firma İstanbul Anadolu depo elemanı iş ilanları ile bu pozisyonu doldurmaya çalışır. Farklı alanlardaki üretim firmalarında depo elemanı olarak iş bulabilirsin ancak genellikle gıda ve lojistik sektörü yoğunluktadır. İstanbul Anadolu yakasında üretim yapan her işletmede depo elemanı aranır ve sen de bunların herhangi birine başvuru yapabilirsin.

İstanbul Anadolu yakası depo elemanı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanları bayan veya baylar için özel olarak yayınlanabilir. Genellikle lise mezunu isteyen firmalara güvenilir, sorumluluk sahibi, düzenli ve ekip çalışmasına yatkın her birey depo elemanı olarak başvurabilir. Ayrıca forklift kullanımı, bazı planlama uygulamalarını kullanmada tecrübeli olma da gerekli nitelikler arasında olabilir. Beklenti ve yetkinliklerine uygun olan tüm iş ilanlarına kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsin.

İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

İstanbul iş ilanları arasında önemli bir yer kaplayan depo elemanı ilanlarını firmalar genellikle hızlı çözümler için kariyer.net sitesinden yayınlar. Sen de bu platformda bir profil açarak İstanbul Anadolu yakasında depo elemanı arayan tüm firmaları görüntüleyebilirsin. İstersen sektör, pozisyon, çalışma şekli ile ilgili filtrelemeler yaparak sana en uygun işe daha kısa sürede ulaşabilirsin.

İstanbul Anadolu Yakası depo elemanı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları arasında önemli bir orana sahip depo elemanı mesleğinde aranan genel kriterler arasında lise mezuniyeti, temel bilgisayar bilgisine sahip olma, yükleme-boşaltma için herhangi bir sağlık problemine sahip olmama, güvenilir, ekip çalışmasına yatkın olma gibi hususlar yer alır. Ancak firmanın tercihlerine göre forklift ehliyeti, vardiyalı çalışma imkanı ve tecrübe de aranan kriterlerden olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul (Asya) depo elemanı iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İstanbul Asya depo elemanı iş ilanlarına başvuru gerçekleştireceksen bazı kriterleri sağlıyor olman önemlidir. Bu kriterler içerisinden en önemlisi; ikamet ettiğin bölgenin İstanbul Asya Kıtası içerisinde yer almasıdır. Özellikle ilan üzerinde belirtilen iş yeri lokasyonuna yakın bir ilçede oturman öncelikli koşullar arasında değerlendirilebilir. Depo elemanı olabilecek kabiliyet ve potansiyele sahip olunması da önemli maddelerdendir. En az lise mezunu olman şartıyla birçok İstanbul depo elemanı iş ilanına başvuru yapabilirsin. Depo elemanı olarak en az bir yıllık deneyim sahibi olman da iş ilanlarında aranan kriterler arasındadır.

İstanbul (Asya) depo elemanı iş tanımı nedir?

İstanbul Asya depo elemanı mesleki iş tanımında farklı görev ve sorumlulukların yer aldığını görebilirsin. Bu görev ve sorumluluklar arasında öncelikli olarak lojistik odaklı deponun düzenlenmesi yer alır. Ürünün paketlenmesi ve taşıma işlemi öncesi sıralanması depo elemanı olarak üstlenmen gereken görevler arasında bulunur. Ürün bilgilerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve ürün alım veya iade süreçlerinin oldukça sıkı takip edilmesi de yerine getirmen gereken görevlerdendir.

İstanbul (Asya) depo sorumlusu çalışma koşulları nelerdir?

İstanbul Asya depo sorumlusu iş ilanlarında farklı çalışma koşullarının olduğunu görmek mümkündür. Bu çalışma koşullarından biri; lojistik tabanlı şirketlerin depo alanlarında haftanın belli günlerinde çalışman olarak görülebilir. Bunun yanında haftanın belli günleri tam zamanlı çalışman gerekebilir. Mal ve hizmet akışının sağlanmasında aktif rol oynayabilirsin. Çalışma saatlerinin belli bir kısmını depoda geçirirken bazı durumlarda depodaki ürünlerin bilgi ve durumlarını bildirmek ve güncellemek açısından farklı çalışma ortamlarında yer alabilirsin.

İstanbul (Asya) depo sorumlusu nasıl olunur?

Başvuru süreci öncesinde bazı koşulları yerine getirmen önemli olabilir. Bu koşullardan en önemlisi; bu mesleği yapabilecek potansiyelinin olmasıdır. Yönetim ve takip sürecini verimli bir şekilde yürütmeye yatkın olman gerekir. Birçok iş ilanında deneyim arandığını görebilirsin. Bu nedenle öncelikle depo sorumlusu stajı yaparak bu alanda tecrübe edinebilirsin. En az lise mezunuysan ve gerekli şartları sağlıyorsan kariyer.net üzerinden İstanbul Asya depo sorumlusu iş ilanlarına başvurarak çalışmaya başlayabilirsin.

notifications İş Alarmı kur