Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
322

İstanbul(Asya) Depo Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Depo Elemanı cancel
İstanbul(Asya) cancel
Numarine Denizcilik San ve Tic. A.Ş.

Depo Elemanı

Numarine Denizcilik San ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Asya), Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Mar Oto San. Ve Tic. A.Ş.

Yedek Parça Depo Elemanı

Mar Oto San. Ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul (Asya) depo elemanı iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İstanbul Asya depo elemanı iş ilanlarına başvuru gerçekleştireceksen bazı kriterleri sağlıyor olman önemlidir. Bu kriterler içerisinden en önemlisi; ikamet ettiğin bölgenin İstanbul Asya Kıtası içerisinde yer almasıdır. Özellikle ilan üzerinde belirtilen iş yeri lokasyonuna yakın bir ilçede oturman öncelikli koşullar arasında değerlendirilebilir. Depo elemanı olabilecek kabiliyet ve potansiyele sahip olunması da önemli maddelerdendir. En az lise mezunu olman şartıyla birçok İstanbul depo elemanı iş ilanına başvuru yapabilirsin. Depo elemanı olarak en az bir yıllık deneyim sahibi olman da iş ilanlarında aranan kriterler arasındadır.

İstanbul (Asya) depo elemanı iş tanımı nedir?

İstanbul Asya depo elemanı mesleki iş tanımında farklı görev ve sorumlulukların yer aldığını görebilirsin. Bu görev ve sorumluluklar arasında öncelikli olarak lojistik odaklı deponun düzenlenmesi yer alır. Ürünün paketlenmesi ve taşıma işlemi öncesi sıralanması depo elemanı olarak üstlenmen gereken görevler arasında bulunur. Ürün bilgilerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve ürün alım veya iade süreçlerinin oldukça sıkı takip edilmesi de yerine getirmen gereken görevlerdendir.

İstanbul (Asya) depo sorumlusu çalışma koşulları nelerdir?

İstanbul Asya depo sorumlusu iş ilanlarında farklı çalışma koşullarının olduğunu görmek mümkündür. Bu çalışma koşullarından biri; lojistik tabanlı şirketlerin depo alanlarında haftanın belli günlerinde çalışman olarak görülebilir. Bunun yanında haftanın belli günleri tam zamanlı çalışman gerekebilir. Mal ve hizmet akışının sağlanmasında aktif rol oynayabilirsin. Çalışma saatlerinin belli bir kısmını depoda geçirirken bazı durumlarda depodaki ürünlerin bilgi ve durumlarını bildirmek ve güncellemek açısından farklı çalışma ortamlarında yer alabilirsin.

İstanbul (Asya) depo sorumlusu nasıl olunur?

Başvuru süreci öncesinde bazı koşulları yerine getirmen önemli olabilir. Bu koşullardan en önemlisi; bu mesleği yapabilecek potansiyelinin olmasıdır. Yönetim ve takip sürecini verimli bir şekilde yürütmeye yatkın olman gerekir. Birçok iş ilanında deneyim arandığını görebilirsin. Bu nedenle öncelikle depo sorumlusu stajı yaparak bu alanda tecrübe edinebilirsin. En az lise mezunuysan ve gerekli şartları sağlıyorsan kariyer.net üzerinden İstanbul Asya depo sorumlusu iş ilanlarına başvurarak çalışmaya başlayabilirsin.