135

İstanbul(Asya) Hemşire İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Hemşire cancel
İstanbul(Asya) cancel
Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire
Acıbadem Sağlık Grubu
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği
Hemşire
Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği
İstanbul (Tümü), Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire
Acıbadem Sağlık Grubu
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

ASESTETİK
Hemşire & Uzman Estetisyen
ASESTETİK
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
Servis Hemşiresi
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Yakası Hemşire İş İlanları

İstanbul, yoğun nüfusu ve ihtiyaç duyulan çeşitli sektörleri ile öne çıkan bir şehirdir. Avrupa Yakası ile kıyaslandığında diğer şehirlere daha yakın konumda bulunan Asya Yakası, ulaşım açısından da daha rahat bir konumdadır. Hiç bitmeyecek sektörlerden biri olan sağlık hizmetleri, İstanbul'da da çeşitli iş imkânları sağlar. Örneğin; hemşirelik alanı doktorlara olan yardımı ve hasta memnuniyetini gözeten hizmetiyle öne çıkan sağlık alanlarından biridir. Online bir şekilde, kolayca başvurabileceğin İstanbul iş ilanları ve bünyesindeki çeşitli iş fırsatlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Hemşire, toplumdaki bireylerin sağlığını ve memnuniyetini sağlayan, hasta olanlara doğrudan yaptığı müdahalelerle tedavi sağlayan ve doktorlarla iş birliği içinde çalışan bir sağlık görevlisidir. Sen de bu alanda çalışmak istiyorsan İstanbul Asya hemşire iş ilanlarına başvurabilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda Hemşireler Ne İş Yapar?

Hemşirelerin  yapabilecekleri görevlerden bazıları şunlardır:

 • Gelen hastaların bakım ihtiyaçlarını planlamak,
 • Hastaları tanı ve tedavi tetkikleri için hazırlamak,
 • Ameliyat öncesi ve sonrası hastayla birebir ilgilenerek ihtiyaçlarını gidermek,
 • Gerekli durumlarda; iğne, ilaç, serum gibi iyileştirme yollarını kullanmak,
 • Hastaların tetkikleri için kan örneği alarak bu örneklerin girdi ve çıktılarını kaydetmek,
 • Hastanın; belli değerlerini kan basıncı, şeker, ateş ölçümleri üzerinden yorumlayarak rapor haline getirmek,
 • Acil müdahale gerektiren; araba kazası gibi durumlarda hastaya her açıdan yardımcı olmak,
 • Hasta bakımında, hastanın aktivitelerine ve beslenme süreçlerine dikkat ederek farklı sağlık alanları ile işbirliği yapmak,
 • Hastaya, yakınlarına, arkadaşlarına ve tüm sevdiği tanıdıklarına destek veren samimi bir yaklaşımda bulunmak.

Her geçen gün hemşirelerin sağlık alanında rol alabileceği ve güncel olarak açılan iş pozisyonlarını İstanbul Asya hemşire iş ilanları yeni çalışanları bünyesine katarak doldurmayı amaçlar. İstanbul Asya hemşire iş ilanları bugün ya da daha önceden açılmış ilanlar için kariyer.net üzerinden araştırma yapabilir, yeni iş imkânlarını kaçırmadan takipte kalabilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda Hemşire Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İstanbul Asya hemşire eleman ilanları veren kurumların, hemşirelerde aradığı nitelikler benzerdir. Bu nitelikler şunlardır:

 • Çıkabilecek sorunlara karşı problem çözme becerisi ve aynı anda birden fazla şeyi düşünebilecek yetiye sahip olmak.
 • Gelen hastaların acılarına ve çektiği zorluklara karşı empati duyabilmek.
 • İnsanlarla, hastalarla ve diğer çalışanlarla doğru bir şekilde iletişim kurabilmek.
 • Etik değerleri bilerek bunları görev yaptığı her alanda uygulamak.
 • Sorumluluk bilincine sahip olmak.

Ayrıca genel olarak İstanbul hemşire iş ilanları seçeneğine bakıldığında erkek adaylar için askerliğin yapılmış olmasının tercih edildiğini görebilirsin. Bu nitelikleri alanında aldığın eğitimle ve tecrübelerinle destekleyebilirsin. Güncel İstanbul Avrupa yakası hemşire iş ilanlarının işe alım kriterlerine belirli aralıklarla bakman ve istenilen belgeleri not alman iş sahibi olmanı kolaylaştırır. Sen de bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsan İstanbul Asya hemşire ilanlarına başvurabilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda Hemşirelerin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Hemşirelerin çalışma alanları genellikle birbirine benzese de çalışma saatlerinin ve iş tanımlarının farklı olması sebebiyle bu etmen de iş seçerken kararınızı etkileyebilir. İstanbul Asya hemşire iş ilanları güncel iş fırsatları ile sana aradığın iş imkânını sağlar. Çalıştıkları ortamlar hastalar ve yoğun insan sayısından dolayı steril hale getirilir. Hemşirelere ait bulunan oda, nöbet sistemi ile çalışan hemşireler için bir dinlenme yeri olarak görülebilir. Hastanelerde çalışabileceğin gibi kliniklerde ve yaşlı bakımevleri gibi özelleşen kurumlarda da çalışabilirsin. İstanbul gibi yoğun nüfuslu bir şehirde çalışmak insanların ihtiyaçlarını karşılama konusunda devamlılığı sağlamak için tam zamanlı çalışma prensibini benimser. İstanbul Asya hemşire iş ilanları açıklamalarında verilen detayları okuyarak her firmaya ait çalışma koşullarını öğrenebilirsin. Ayrıca çalışma saatlerinin de yer aldığı bölüm detaylarını da kariyer.net üzerinden kolaylıkla okuyabilirsin.

İstanbul Asya Yakası hemşire alımı var mı?

Artan nüfusa bağlı olarak gelişen sağlık sektörü bünyesindeki açık iş pozisyonlarını doldurmayı amaçlar. Bu yüzden kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanlar sektördeki hemşire açığının kapatılmasında büyük bir rol oynar. Halihazırda aktif olan hemşire alımları İstanbul gibi yoğun nüfuslu bir şehirde katlanarak artar. Sen de bu aktif ilanlara başvurmak istersen kariyer.net üzerinden ilgili başlıklara giderek aradığın iş fırsatını yakalayabilirsin.

İstanbul Asya Yakası hemşire için hangi iş ilanları mevcut?

Görev aldıkları çeşitli çalışma ortamları ve mesai saatlerine sahip hemşire ilanlarında birçok farklı kriter bulunur. İstanbul Asya hemşire arayan kurumların yayınladığı ilanlardaki bu farklı kriterler sebebiyle çeşitli ilanlar ve buna bağlı iş tanımları oluşur. İstanbul Asya Yakası’ndaki birçok hastanede iş fırsatı bulabileceğin gibi kliniklerde ya da hasta bakım merkezlerinde de doktorlarla beraber çalışma imkânı sunan iş ilanlarına rastlayabilirsin.

İstanbul Asya Yakası hemşire iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Herhangi bir üniversitenin sağlık bilimleri fakültesinden alacağın 4 yıllık hemşirelik eğitimi seni bu sektör için hazır hale getirir. Mezun olduktan sonra aldığın mezuniyet belgesiyle yapacağın başvuru ve bu alandaki deneyim süreni belgelemen senin için birçok fırsat yaratır. Kadın ve erkek fark etmeksizin gerekli eğitimleri alan ve ilan kriterlerini sağlayan herkes İstanbul Asya Yakası hemşire iş ilanlarına başvurabilir.

İstanbul Asya Yakası hemşire iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Teknolojinin gelişimi ve internetteki bilgilerin komplike bir veri tabanına kavuşmasıyla artık her ilana tek bir siteden ulaşabilirsin. Bu alanda öncü sitelerden biri olan kariyer.net üzerinden ilgili ilan başlığını aratarak birçok iş fırsatına ulaşabilirsin. Bu liste sana uzun ve karmaşık geldiyse site sayfasında yer alan filtreleme başlıklarını kullanarak sana uygun ilanları tek bir sayfada görüntüleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya)'da hemşirelerin çalışma koşulları nelerdir?

İstanbul Asya iş ilanlarında hemşirelerin çalışma koşulları bulunduğu kuruma ve sahip olduğu uzmanlık alanına göre farklılık gösterir. Devlet kurumlarında veya özel kurumlarda çalışma imkânı bulabilen hemşirelerin çalışma koşulları çalışılan kurumlara göre farklılık gösterebilir. Ameliyat hemşiresi, yoğun bakım hemşiresi veya acil hemşiresi olarak çalışıldığında farklı çalışma saatleri ile karşılaşılabilir. Bununla birlikte hemşirelerin sahip olduğu tecrübe de çalışma koşullarını etkiler. Yeni mezun bir hemşire ile belli bir tecrübeye sahip olan bir hemşire aynı çalışma koşullarına sahip olmayabilir. Çalışılan kuruma göre nöbet sistemi de görülebilir.

İstanbul(Asya)'da hemşirelerin uzmanlık alanları nelerdir?

Hemşirelik; kişilerin yaşam kalitesini ideal düzeyde tutmayı hedefleyen ve çeşitli sağlık kuruluşlarında birçok farklı alanda çalışma imkânı sağlayan bir meslektir. Hemşirelerin uzmanlık alanları aldıkları eğitime göre farklılık gösterir. Yoğun bakım hemşiresi, enfeksiyon hemşiresi, acil hemşiresi, çocuk sağlığı ve hastalıkları hemşiresi, kadın sağlığı ve hastalıkları hemşiresi gibi farklı uzmanlık çeşitleri bulunur. Ayrıca cerrahi hastalıklar hemşiresi ile ameliyathane hemşiresi arasında da farklılık bulunur. Bununla birlikte hastane dışındaki sağlık kuruluşlarında halk sağlığı hemşiresi, rehabilitasyon merkezlerinde ise ruh sağlığı ve hastalıkları hemşiresi olarak çalışabilirsin.

İstanbul(Asya) hemşire iş ilanlarında adaylarda hangi kriterler aranır?

Hemşire iş ilanlarında; çalışılan kuruma ve uzmanlık alanına göre adaylarda birçok kriter aranır. Tam zamanlı/sürekli çalışma şeklinin yanı sıra ilanlarda evde bakım hemşiresi olarak part time çalışmak isteyen adaylar için de iş ilanları mevcuttur. Adaylardan belli bir tecrübe isteyen ilanların yanı sıra yeni mezun adaylar için de iş ilanları bulunur. Ayrıca belli bir mesleki tecrübe isteyen ilanlarda aranan kişilerin etkin iletişim kurabilen, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık kişiler olmaları beklenir. Sen de hemşirelerden istenen kriterleri incelemek ve kendine uygun bir iş bulmak için kariyer.net'i inceleyebilirsin.

İstanbul(Asya)'da nasıl hemşire olunur?

İstanbul Asya'da hemşire pozisyonunda çalışmak isteyen adayların gerekli eğitimleri almaları gerekir. Hemşire olmak için dört yıllık eğitim veren fakültelerin Hemşirelik bölümüne yerleşmek gerekir. Dört yıllık eğitimden sonra yüksek lisans sınavlarına girerek uzman da olabilirsin. Üniversitelerin Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde eğitim veren Hemşirelik bölümü aynı zamanda iki yıllık eğitim veren meslek yüksekokullarında ve dört yıllık eğitim veren sağlık meslek liselerinde de bulunur. Sağlık meslek lisesi mezunu olunduğunda hemşire yardımcısı olarak görev alabilirsin.

notifications İş Alarmı kur