Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
128

İstanbul(Asya) Hemşire İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Hemşire cancel
İstanbul(Asya) cancel
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

Hemşire

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya)'da hemşirelerin çalışma koşulları nelerdir?

İstanbul Asya iş ilanlarında hemşirelerin çalışma koşulları bulunduğu kuruma ve sahip olduğu uzmanlık alanına göre farklılık gösterir. Devlet kurumlarında veya özel kurumlarda çalışma imkânı bulabilen hemşirelerin çalışma koşulları çalışılan kurumlara göre farklılık gösterebilir. Ameliyat hemşiresi, yoğun bakım hemşiresi veya acil hemşiresi olarak çalışıldığında farklı çalışma saatleri ile karşılaşılabilir. Bununla birlikte hemşirelerin sahip olduğu tecrübe de çalışma koşullarını etkiler. Yeni mezun bir hemşire ile belli bir tecrübeye sahip olan bir hemşire aynı çalışma koşullarına sahip olmayabilir. Çalışılan kuruma göre nöbet sistemi de görülebilir.

İstanbul(Asya)'da hemşirelerin uzmanlık alanları nelerdir?

Hemşirelik; kişilerin yaşam kalitesini ideal düzeyde tutmayı hedefleyen ve çeşitli sağlık kuruluşlarında birçok farklı alanda çalışma imkânı sağlayan bir meslektir. Hemşirelerin uzmanlık alanları aldıkları eğitime göre farklılık gösterir. Yoğun bakım hemşiresi, enfeksiyon hemşiresi, acil hemşiresi, çocuk sağlığı ve hastalıkları hemşiresi, kadın sağlığı ve hastalıkları hemşiresi gibi farklı uzmanlık çeşitleri bulunur. Ayrıca cerrahi hastalıklar hemşiresi ile ameliyathane hemşiresi arasında da farklılık bulunur. Bununla birlikte hastane dışındaki sağlık kuruluşlarında halk sağlığı hemşiresi, rehabilitasyon merkezlerinde ise ruh sağlığı ve hastalıkları hemşiresi olarak çalışabilirsin.

İstanbul(Asya) hemşire iş ilanlarında adaylarda hangi kriterler aranır?

Hemşire iş ilanlarında; çalışılan kuruma ve uzmanlık alanına göre adaylarda birçok kriter aranır. Tam zamanlı/sürekli çalışma şeklinin yanı sıra ilanlarda evde bakım hemşiresi olarak part time çalışmak isteyen adaylar için de iş ilanları mevcuttur. Adaylardan belli bir tecrübe isteyen ilanların yanı sıra yeni mezun adaylar için de iş ilanları bulunur. Ayrıca belli bir mesleki tecrübe isteyen ilanlarda aranan kişilerin etkin iletişim kurabilen, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık kişiler olmaları beklenir. Sen de hemşirelerden istenen kriterleri incelemek ve kendine uygun bir iş bulmak için kariyer.net'i inceleyebilirsin.

İstanbul(Asya)'da nasıl hemşire olunur?

İstanbul Asya'da hemşire pozisyonunda çalışmak isteyen adayların gerekli eğitimleri almaları gerekir. Hemşire olmak için dört yıllık eğitim veren fakültelerin Hemşirelik bölümüne yerleşmek gerekir. Dört yıllık eğitimden sonra yüksek lisans sınavlarına girerek uzman da olabilirsin. Üniversitelerin Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde eğitim veren Hemşirelik bölümü aynı zamanda iki yıllık eğitim veren meslek yüksekokullarında ve dört yıllık eğitim veren sağlık meslek liselerinde de bulunur. Sağlık meslek lisesi mezunu olunduğunda hemşire yardımcısı olarak görev alabilirsin.