78

İstanbul(Asya) İngilizce Öğretmeni İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İngilizce Öğretmeni cancel
İstanbul(Asya) cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Yakası İngilizce Öğretmeni İş İlanları

İstanbul’un Asya Yakası geniş bir nüfus hacmine sahiptir. Pek çok ilçeye sahip olan bu yakada farklı sektörden çok sayıda firma bulunur. Ekonomik olarak oldukça gelişmiştir. Çok fazla gezilecek yere sahip olan bu bölge her sene yerli yabancı pek çok turisti ağırlar. Hizmet sektörü, sağlık sektörü, eğitim sektörü oldukça gelişmiş durumdadır. İngilizce öğretmeni iş ilanları İstanbul Anadolu Yakası’nda yayınlanan pek çok seçenek barındırır. Bunları inceleyerek iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Burada bulunan özel okullarda, kolejlerde İngilizce öğretmeni olarak kendine yer edinebilirsin. İlan yayınlayan firmaları araştırarak İngilizce öğretmeni için belirlenen kriterleri, nitelikleri öğrenebilir kendi adına değerlendirme yapabilirsin. Tüm bunların senin için uygun olması durumunda başvurularını tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.

İstanbul Asya Yakası İngilizce Öğretmeni İş Olanakları

İstanbul Asya Yakası sahip olduğu konum avantajı ile iş imkanı sağlayan bir yerleşim yeridir. Bu anlamda burada bulunan pek çok farklı dil eğitim merkezlerinde veya özel okullarda çalışan İngilizce öğretmenleri bulunur. İngilizce öğretmeni olarak İstanbul Asya Yakası’nda yayınlanan pek çok iş ilanı mevcuttur. Üniversitelerin İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olduysan burada bulunan özel okullarda, dil okullarında, etüt merkezlerinde çalışma imkanı bulabilirsin. Çalıştığı firmaya bağlı olarak sorumluluğunda olan öğrencilerine İngiliz dilini kapsamlı olarak öğreten İngilizce öğretmeni için çalışma şekilleri ve şartları firma kapsamında değişkenlik gösterir. Bu alanda gerekli olan yetkinliklere sahipsen ve tecrübelerin bulunuyorsa İngilizce öğretmeni iş ilanları Anadolu Yakası için yayınlananları inceleyebilirsin.

İstanbul Asya Yakası İngilizce Öğretmeni İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

İstanbul Asya Yakası’nda bulunan eğitim merkezlerinde İngilizce öğretmeni olarak çalışmayı düşünenler için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken detayları değerlendirmen gerekebilir.

  • Asya Yakası’nda bulunan okullarda veya kurumlarda İngilizce öğretmeni olarak çalışmayı düşünenler için yayınlanan iş ilanlarında çalışacağın öğrenci grubunun yaş aralığı belirtildi ise senin için uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.
  • Anadolu Yakası İngilizce öğretmeni iş ilanları yayınlayan firmaların beklediği eğitim seviyesi, mesleki yeterlilik, deneyim ve donanımları öğrenebilir ve kendi yetkinliklerin ile uyumunu ölçebilirsin.
  • Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olanağı bulabileceğin bu meslekte çalışma koşullarını istediğin gibi filtreleyebilir ve sana uygun olan iş ilanlarına yönelebilirsin.
  • Bu firmaların İngilizce öğretmeni olarak çalışmayı düşünen adaylardan genel olarak istediği çalışma şartlarını araştırabilir ve tam zamanlı ya da yarı zamanlı olanakları seçebilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda ingilizce öğretmeni nasıl olunur?

Hem İstanbul’ da hem de farklı şehirlerde ingilizce öğretmeni olarak çalışmak için belirli eğitimleri alman gerekir. Öncelikli olarak üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans programlarından İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olarak mesleğe başlayan İngilizce öğretmeni için birçok kurum ve kuruluşta çalışma olanağı bulunur. Güncel İngilizce öğretmeni iş ilanları İstanbul Anadolu için yayınlananları inceleyerek başvuru yapabilirsin.

İngilizce öğretmeni görev ve sorumlulukları nelerdir?

Sorumlu olduğu yaş grubuna uygun olan ders programlarını oluşturması istenir. Öğrencilerin etkili öğrenimini gerçekleştirmek adına akıcı konuşma, yazma ve okuma kabiliyetlerini geliştiren etkinlikler hazırlar. Öğrencilerine uygun olan düzeyde belirli zamanlarda müfredata uygun sınav programları hazırlayarak öğrenci başarılarını değerlendirir. Yabancı dil gelişimlerini destekleyecek aktiviteler oluşturur. 

İngilizce öğretmeninin sahip olması gereken özellikler nelerdir?

İngilizce öğretmeninin İngiliz diline yetkinliğinin gelişmiş olması beklenirken öğrenciler ile etkili iletişim kurabilen kişiler olması gerekir. Aynı zamanda özverili çalışması, plan program dahilinde görevini gerçekleştirmesi, empati yeteneğinin gelişmiş olması, motivasyonunun yüksek olması istenilen özellikler arasında yer alır. İlan detaylarını inceleyerek İngilizce öğretmenliği için gereken özellikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda İngilizce öğretmeni için yayınlanan iş ilanları nelerdir?

İstanbul Asya Yakası’nda çalışmayı isteyen İngilizce öğretmenleri için birçok kurum ve kuruluş bulunur. Burada bulunan özel okullarda, dil akademi okullarında, etüt merkezlerinde çalışma olanağı bulabilirsin. İstanbul Asya Yakası için yayınlanan İngilizce öğretmeni iş ilanlarını araştırarak burada bulunan eğitim merkezleri hakkında fikir sahibi olabilir ve bu meslekte kolayca kendine yer edinebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) yakasında İngilizce öğretmenleri için iş olanakları nasıldır?

İstanbul Asya yakasında İngilizce öğretmenleri için oldukça fazla iş imkanı bulunmaktadır. Kariyer. Net’ te yayınlanmış olan birbirinden farklı iş ilanlarını inceleyebilirsin. İngilizce öğretmenleri arayan kurumlar farklılık göstermektedir. Okul, eğitim kurumları, dershaneler, etüt merkezleri ve dil eğitimi veren özel merkezler İngilizce öğretmeni aramaktadırlar. Çalışma şartları ve aranan kriterler ise kurumdan kuruma değişir. Kariyer.Net’ te yayınlanmış olan iş ilanlarını inceleyebilir, kurumlar arası karşılaştırma yapabilir ve sana en uygun iş ilanına başvurunu gerçekleştirebilirsin.

İstanbul(Asya) yakasında İngilizce öğretmenlerinin çalışma ortamı nasıldır?

İstanbul Asya yakasında çeşitli kurumlarda İngilizce öğretmenleri için istihdam sağlanmaktadır. Genellikle devlet ve özel okullarda, etüt merkezlerinde, dershanelerde ve dil eğitimi veren özel kurumlarda görev alan İngilizce öğretmenleri çalışma ortamları bu kurumlar olmaktadır. Öğrenciyle iç içe bir ortamda mesleğini icra etmektedirler. Çalışma saatleri devlet okullarında sabit olmakla beraber diğer kurumdan kuruma değişkenlik göstermektedir.

İstanbul(Asya) yakasında İngilizce öğretmenlerinin

İstanbul(Asya) yakasında İngilizce öğretmeni pozisyonu için adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İstanbul Asya yakasında İngilizce öğretmeni pozisyonu için aranan adaylarda çeşitli kriterler aranmaktadır. Bu kriterlerin başında üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İngilizce öğretmenliği bölümünden başarıyla mezun olmuş olmak gerekmektedir. Diğer aranan kriterler kurumdan kuruma değişkenlik göstermektedir. Genellikle aranan diğer kriterler arasında; öğrenciyi sevmek, eğitim teknolojilerinden haberdar olmak, alan bilgisine iyi derecede hakim olmak, MS Office Uygulamalarına iyi derecede hakim olmak gibi kriterler bulunmaktadır.

notifications İş Alarmı kur